Plugins - BuddyPress - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (1944 entries)

en: Sorry, this Group type already exists.
fa: باعرض پوزش، این نوع گروه از قبل وجود دارد.

note: translators: %s is the field type name.
en: Delete %s
fa: پاک کردن %s

note: translators: %s is the placeholder for the count html `<span class="count"/>`
en: Private %s | Private %s
fa[0]: خصوصی %s

note: translators: %s is the placeholder for the count html `<span class="count"/>`
en: Public %s | Public %s
fa[0]: عمومی %s

en: Invalid group id.
fa: شناسه گروه نامعتبر است.

en: Invalid friendship ID.
fa: شناسه دوستی نامعتبر است.

en: Friendship does not exist.
fa: دوستی وجود ندارد.

note: Translators: %s is the group's name.
en: Group Profile photo of %s
fa: تصویر شناسنامه گروه %s

en: Sorry, group cover upload is disabled.
fa: با عرض پوزش، ارسال تصویر زمینه برای گروه غیرفعال است.

en: Sorry, there was a problem deleting this group cover.
fa: با عرض پوزش، مشکلی در پاک کردن این تصویر زمینه گروه به وجود آمده است.

en: Full width
fa: تمام عرض

en: Default width
fa: عرض پیش‌فرض

en: Wide width
fa: تمام عرض

en: Visit the Support Forums
fa: مشاهده انجمن‌های پشتیبانی

en: Follow BuddyPress on Twitter
fa: بادی‌پرس را در توییتر دنبال کنید

en: Sorry, you need to be logged in to join a group.
fa: با عرض پوزش، برای عضو شدن در گروه باید وارد شوید.

en: Sorry, you need to be logged in to make an update.
fa: با عرض پوزش،  برای به‌روزرسانی باید وارد شوید.

en: share your feedback
fa: بازخوردتان را به اشتراک بگذارید

[ctx: link]
en: Next
fa: بعدی

[ctx: BuddyPress Friends data exporter friendly name]
en: Friends
fa: دوستان

en: Search Members
fa: جستجوی اعضا

note: translators: %s: email requirement explanations
en: Current Password %s
fa: رمز عبور فعلی %s

[ctx: group member ban link]
en: Remove
fa: پاک کردن

[ctx: group manage members row edit]
en: Change role for:
fa: تغییر نقش برای:

en: Click on the "Generate Password" button to change your password.
fa: بر روی دکمه 'ایجاد رمز عبور' کلیک کنید تا رمز عبور خود را تغییر دهید.

note: translators: accessibility text
en: %s <span class="screen-reader-text">Comment</span> | %s <span class="screen-reader-text">Comments</span>
fa[0]: %s <span class="screen-reader-text">دیدگاه</span>

en: Recipients
fa: دریافت کنندگان

en: Your account was activated successfully! You can now log in with the username and password you provided when you signed up.
fa: حساب شما با موفقیت فعال شده است! شما الان می توانید با نام کاربری و گذرواژه ای که هنگام ثبت نام وارد کردید وارد شوید.

en: Status
fa: وضعیت

en: Creator
fa: سازنده

en: Invited By
fa: دعوت شده توسط

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Thanks for registering!
    
    To complete the activation of your account, go to the following link and click on the 'Activate' button: {{{activate.url}}}
    
    If the 'Activation Key' field is empty, copy and paste the following into the field - {{key}}
fa: با تشکر از نام‌نویسی شما!
    
    برای کامل‌کردن فعال‌سازی حساب کاربری خود، به پیوند زیر مراجعه و بر روی ‘دکمه فعال‌سازی’ کلیک کنید: {{{activate.url}}}
    
    اگر زمینه ‘کلید فعال‌سازی’ خالی بود, مقدار مقابل را داخل زمینه کپی و بچسبانید - {{key}}

note: translators: link to Privacy Policy
en: Privacy Policy
fa: سیاست حفظ حریم خصوصی

[ctx: link]
en: Mark Read
fa: علامت گذاری به عنوان خوانده شده

[ctx: button]
en: Mark read
fa: علامت گذاری به عنوان خوانده نشده

[ctx: button]
en: Mark unread
fa: علامت گذاری به عنوان خوانده نشده

[ctx: link]
en: Mark Unread
fa: علامت گذاری به عنوان خوانده نشده

[ctx: Group invitations main menu title]
en: Group Invites
fa: دعوت گروهی

[ctx: Group invitations menu title]
en: Invite
fa: دعوت

en: Sending group invitations. Please wait.
fa: در حال ارسال دعوت گروهی

[ctx: button]
en: Reject
fa: رد کردن

[ctx: button]
en: Accept
fa: تایید

[ctx: Customizer control label]
en: Groups
fa: گروه ها

en: Group Administrator promotions
fa: گروه مدیر تبلیغات

note: translators: %s: member name
en: Cancel invitation %s
fa: لغو دعوت %s

en: Member front page
fa: صفحه اصلی اعضا

en: Invitations sent.
fa: دعوتنامه ها ارسال شد.

[ctx: link]
en: Comment
fa: دیدگاه

[ctx: link]
en: Delete
fa: حذف

[ctx: button]
en: Delete
fa: حذف

[ctx: link]
en: Spam
fa: اسپم

[ctx: button]
en: Spam
fa: اسپم

[ctx: button]
en: Post
fa: پست

[ctx: link]
en: Reply
fa: پاسخ

[ctx: button]
en: Comment
fa: ‫دیدگاه

en: Member registration is currently not allowed.
fa: عضویت اعضا در حال حاضر مجاز نیست.

en: No pending group invitations found.
fa: هیچ دعوت نامه گروه بی پاسخی یافت نشد.

en: Group invitation could not be removed.
fa: دعوت نامه گروه ها را نمی‌توان حذف کرد.

en: The member is already a member of the group.
fa: این حساب در حال حاضر عضو این گروه است.

en: There are no more pending invitations for the group.
fa: هیچ دعوت نامه ی بی پاسخی برای این گروه وجود ندارد.

en: Yes, i'd like to create a new site
fa: بله، من دوست دارم که یک وبلاگ جدید بسازم

[ctx: link]
en: Next page
fa: صفحه بعدی

[ctx: link]
en: Previous page
fa: صفحه قبلی

[ctx: button]
en: Save
fa: ذخيره

[ctx: button]
en: Invite
fa: دعوت

[ctx: button]
en: Delete Group Cover Image
fa: حذف تصویر کاور گروه

[ctx: button]
en: Delete My Cover Image
fa: حذف تصویر کاور من

[ctx: button]
en: Remove item
fa: حذف آیتم

[ctx: heading]
en: Search Members
fa: جستجو  بین کاربران

[ctx: button]
en: Search
fa: جستجو

[ctx: search placeholder text]
en: Search
fa: جستجو

[ctx: button]
en: Change
fa: تغییر

[ctx: button]
en: Close
fa: بستن

[ctx: button]
en: Crop Image
fa: برش تصویر

[ctx: heading]
en: Post Update
fa: بروزرسانی نوشته

[ctx: form reset button]
en: Reset
fa: بازگردانی

[ctx: button]
en: Apply
fa: اعمال

[ctx: button]
en: Send Request
fa: ارسال درخواست

[ctx: button]
en: Send
fa: ارسال

[ctx: button]
en: Load More
fa: ادامه نوشته ها

en: Select your file
fa: انتخاب فایل

[ctx: button]
en: Send Reply
fa: پاسخ

[ctx: button]
en: Capture
fa: گرفتن تصویر

en: Cancel invitation
fa: لغو دعوتنامه

[ctx: button]
en: Cancel invitation
fa: لغو دعوتنامه

[ctx: button]
en: Cancel
fa: لغو

[ctx: heading]
en: Comment
fa: ‫دیدگاه

[ctx: button]
en: Select your file
fa: ‫انتخاب فای

en: Group Leadership
fa: رهبری گروه

en: Month
fa: ماه

[ctx: xprofile field type]
en: Phone Number
fa: شماره تلفن

en: Year
fa: سال

en: Day
fa: روز

note: translators: accessibility text
en: Phone Number
fa: ‫شماره تلف

en: BuddyPress Nouveau
fa: بادی‌پرس نوین

[ctx: Group screen navigation title]
en: Home (Members)
fa: صفحه اصلی (کاربران)

[ctx: My Group screen nav]
en: Invite
fa: دعوت نامه

en: Pending Invites
fa: در انتظار دعوت نامه

[ctx: My Group screen nav]
en: Members
fa: اعضاء

[ctx: Group screen navigation title]
en: Home (Activity)
fa: خانه (فعالیت)

en: You cannot join this group.
fa: شما نمی توانید به این گروه بپیوندید.

en: Sorry, there were no groups found.
fa: متاسفیم، هیچ وبلاگی یافت نشد.

en: WARNING: Deleting this group will completely remove ALL content associated with it. There is no way back. Please be careful with this option.
fa: هشدار:پاک کردن حساب شما تمام اطلاعات مربوط به آن را از بین می برد و هیچ راه بازگشتی وجو ندارد.پس در استفاده از این گزینه دقت کنید.

en: Three columns
fa: سه ستون

en: Two columns
fa: دو ستون

en: One column
fa: یک ستون

en: Four columns
fa: چهار ستونه

en: Loading your friends. Please wait.
fa: در حال بارگذاری دوستانتان، کمی صبر کنید.

en: Loading the member's friends. Please wait.
fa: در حال بارگذاری دوستان اعضا، کمی صبر کنید.

en: Site registration is currently disabled.
fa: نام نویسی در سایت درحال حاضر غیرفعال است.

en: Loading your updates. Please wait.
fa: در حال بارگذاری بروزرسانی‌هایتان، لطفا صبر کنید.

en: Loading the member's updates. Please wait.
fa: در حال بارگذاری بروزرسانی‌های اعضا، لطفا صبر کنید.

en: Loading the member's blogs. Please wait.
fa: در حال بارگذاری بلاگ اعضا،. لطفا صبر کنید.

en: Loading your blogs. Please wait.
fa: در حال بارگذاری بلاگ‌هایتان، لطفا صبر کنید.

en: Loading your groups. Please wait.
fa: در حال بارگذاری گروه‌هایتان، لطفا صبر نمائید.

en: Loading notifications. Please wait.
fa: در حال بارگذاری آگاه‌‌سازی‌ها، لطفا صبر نمائید.

en: Loading the member's groups. Please wait.
fa: در حال بارگذاری اعضای گروه، لطفا صبر نمائید.

en: Loading the members of your community. Please wait.
fa: در حال بارگذاری اعضای انجمن‌ شما، لطفا صبر نمائید.

en: Email Notifications
fa: آگاه سازی با ایمیل

en: Latest updates
fa: آخرین ‫به روز رسان

en: All Sites
fa: همه سایت‌ها

en: All Members
fa: همه کاربران

en: Type:
fa: نوع:

en: View activity.
fa: نمایش فعالیت

en: Add Your New Password
fa: رمز جدید خود را اضافه کنید

en: Update your email and or password.
fa: بروزرسانی ایمیل ویا رمز عبورتان.

en: Email & Password
fa: ایمیل و رمزعبور

en: Profile Visibility Settings
fa: تنظیمات مشاهده شناسنامه

en: Change Group Settings
fa: تغییر تنظیمات گروه

en: Delete this group
fa: حذف این گروه

en: Close this notice
fa: بستن این اعلان

en: Change Group Avatar
fa: تغییر نیم‌رخ گروه

[ctx: Admin Notices column header]
en: Created
fa: ایجاد شد

en: Invite Members
fa: دعوت اعضاء

en: Your changes have not been saved. Please fill in all required fields, and save your changes again.
fa: تغییرات شما ذخیره نشد. لطفا تمام زمینه‌های ضروری را تکمیل و دوباره تغییرات خود را ذخیره کنید.

en: You do not have access to that page.
fa: شما اجازه دسترسی به آن صفحه را ندارید.

en: BuddyPress Credits
fa: اعتبارات بادی‌پرس

note: Description of the plugin
en: BuddyPress adds community features to WordPress. Member Profiles, Activity Streams, Direct Messaging, Notifications, and more!
fa: BuddyPress ویژگی‌های یک گروه را به وردپرس اضافه می کند. پروفایل کاربر، جریان فعالیت، پیام مستقیم، اعلانات و غیره!

note: translators: %s: message recipients list
en: Conversation between %s.
fa: گفتگو بین %s.

en: [deleted]
fa: [حذف شد]

en: Dismiss this notice
fa: نادیده گرفتن این پیام

en: You do not have access to that conversation.
fa: به این گفتگو دسترسی ندارید.

en: The conversation you tried to access is no longer available
fa: گفتگویی که می خواهید به آن دسترسی یابید موجود نیست

en: Groups must have a name and a description. Please try again.
fa: گروه‌ها باید نام و توضیحات داشته باشند. مجدد تلاش کنید.

note: translators: %s: group link
en: Group invite accepted. Visit %s.
fa: دعوتنامه گروه پذیرفته شد. مشاهده %s.

en: Group name, slug, and description are all required fields.
fa: نام گروه، نامک، و توضیحات همه فیلدهای ضروری هستند.

note: translators: 1: the user link. 2: the group link.
en: %1$s changed the permalink of the group %2$s.
fa: %1$s پیوند یکتای گروه تغییر کرد %2$s.

en: you
fa: شما

[ctx: Group update email text]
note: translators: 1: the old group permalink. 2: the new group permalink.
en: * Permalink changed from "%1$s" to "%2$s".
fa: * پیوندهای یکتا تغییر کرده از "%1$s" به "%2$s".

en: No template packages available.
fa: بسته قالبی دردسترس نمی باشد.

en: The selected Template Pack will serve all BuddyPress templates.
fa: بسته قالب انتخاب شده تمام قالب های BuddyPress را به خدمت می گیرد.

en: Template Pack
fa: بسته پوسته

[ctx: Group members pagination in group admin]
note: translators: 1: group member from number. 2: group member to number. 3: total group members.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s member | Viewing %1$s - %2$s of %3$s members
fa[0]: مشاهده:  %1$s - %2$s از  %3$s عضو

en: A dynamic list of recently active, popular, newest, or alphabetical groups
fa: لیست فعالیت اخیر داینامیک،مشهور یا گروه براساس حروف الفبا

en: Your site does not support BuddyPress.
fa: سایت شما BuddyPress را پشتیبانی نمی کند.

note: translators: 1: current PHP version, 2: required PHP version
en: Your site is currently running PHP version %1$s, while BuddyPress requires version %2$s or greater.
fa: سایت شما در حال اجرای PHP نسخه %1$s است در حالی که BuddyPress نیازمند نسخه %2$s یا جدیدتر است.

note: translators: %s: number of activity comments
en: Show all comments (%d)
fa: نمایش همه دیدگاه ها (%d)

en: Please update your server or deactivate BuddyPress.
fa: لطفا سرور خود را بروزرسانی کنید یا BuddyPress را غیرفعال نمایید.

[ctx: Add New Profile Fields Group]
en: Add New Group
fa: افزودن گروه جدید

[ctx: You have no profile fields groups.]
en: You have no groups.
fa: شما گروهی ندارید.

[ctx: Delete Profile Fields Group]
en: Delete Group
fa: حذف گروه

[ctx: Edit Profile Fields Group]
en: Edit Group
fa: ویرایش گروه

[ctx: Error when deleting profile fields group]
en: There was an error deleting the group. Please try again.
fa: هنگام حذف گروه خطایی رخ داده است. مجدد تلاش کنید.

[ctx: Delete field link]
en: Delete
fa: حذف

[ctx: Edit field link]
en: Edit
fa: ویرایش

[ctx: Profile fields group was deleted successfully]
en: The group was deleted successfully.
fa: گروه با موفقیت حذف شد.

note: translators: accessibility text
en: Friendship requests
fa: درخواست های دوستی

note: translators: accessibility text
en: Group Avatar
fa: آواتار گروه

note: translators: accessibility text
en: Sent Messages
fa: پیغام های فرستاده شده

note: translators: accessibility text
en: Friends
fa: دوستان

note: translators: %s: group type singular name
en: Viewing groups of the type: %s
fa: مشاهده گروه هایی از نوع: %s

note: translators: accessibility text
en: Profile visibility settings
fa: تنظیمات قابلیت مشاهده مشخصات

note: translators: accessibility text
en: Member's groups
fa: گروه های کاربران

note: translators: accessibility text
en: Account settings
fa: تنظیمات حساب کاربری

note: translators: accessibility text
en: Unread notifications
fa: اطلاعیه خوانده نشده

note: translators: accessibility text
en: Sitewide Notices
fa: اطلاع رسانی های صفحات ویژه

note: translators: accessibility text
en: Messages inbox
fa: صندوق پیامها

note: translators: accessibility text
en: Starred messages
fa: پیام های ستاره دار

note: translators: accessibility text
en: Compose Message
fa: نوشتن پیام

en: Member primary navigation
fa: ناوبری اولیه کاربران

note: translators: accessibility text
en: Group invitations
fa: دعوت نامه های گروه

note: translators: accessibility text
en: My friends
fa: دوستان من

note: translators: accessibility text
en: Members directory
fa: دایرکتوری کاربران

en: Members directory secondary navigation
fa: ناوبری دوم دایرکتوری کاربران

en: No group moderators were found.
fa: هیچ ناظم گروهی پیدا نشد.

en: No group administrators were found.
fa: هیچ مدیر گروهی پیدا نشد.

en: Members directory main navigation
fa: ناوبری اصلی دایرکتوری کاربران

en: Group primary navigation
fa: ناوبری اولیه گروه

en: No group members were found.
fa: هیج عضو گروهی پیدا نشد.

en: Member secondary navigation
fa: ناوبری دوم کاربران

note: translators: accessibility text
en: Groups directory
fa: دایرکتوری گروه ها

en: Groups directory secondary navigation
fa: ناوبری ثانویه دایرکتوری گروه ها

en: Groups directory main navigation
fa: ناوبری اصلی دایرکتوری گروه ها

en: Select the types this group should be a part of.
fa: انتخاب کنید که این گروه باید بخش از چه چیزی باشد.

en: Group Types
fa: انواع گروه

note: translators: accessibility text
en: Group Details
fa: جزئیات گروه

note: translators: accessibility text
en: My groups
fa: گروه‌های من

note: translators: accessibility text
en: Notification settings
fa: تنظیمات اطلاعیه

note: translators: accessibility text
en: Sites directory
fa: دایرکتوری سایت ها

en: Sites directory secondary navigation
fa: دومین ناوبری دایرکتوری سایت ها

en: Sites directory main navigation
fa: ناوبری اصلی دایرکتوری سایت ها

en: Activity secondary navigation
fa: دومین ناوبری فعالیت

en: Sitewide activities navigation
fa: ناوبری فعالیت های صفحات ویژه

[ctx: Label for the WP users table member type column]
en: Member Type
fa: نوع عضو

en: Member type was changed successfully.
fa: نوع عضو با موفقیت تغییر یافت.

en: There was an error while changing member type. Please try again.
fa: یک خطادر هنگام تغییر نوع عضو رخ داد. لطفا دوباره امتحان کنید.

en: No Member Type
fa: بدون نوع عضو

en: Change member type to&hellip;
fa: تغییر نوع کاربر به&hellip;

en: No Group Type
fa: بدون نوع گروه

en: Change group type to&hellip;
fa: تغییر نوع گروه به &hellip;

[ctx: Label for the WP groups table group type column]
en: Group Type
fa: نوع گروه

en: Group secondary navigation
fa: دومین ناوبری گروه

en: Group Types:
fa: انواع گروه ها:

[ctx: group type URL base]
en: type
fa: نوع گروه

en: Group type was changed successfully.
fa: نوع گروه با موفقیت عوض شد.

en: There was an error while changing group type. Please try again.
fa: خطایی رخ داد هنگام تغییر نوع گروه، لطفا دوباره تلاش کنید

en: years from now
fa: سال از هم اکنون

en: years ago
fa: سال قبل

en: Select range
fa: انتخاب محدوده

en: Relative
fa: نسبی

en: End:
fa: پایان:

en: Start:
fa: شروع:

en: Absolute
fa: مطلق

en: Range
fa: محدوده

en: Documentation on date and time formatting
fa: مستندات فرمت تاریخ و زمان

en: Example:
fa: مثال:

en: Enter custom time format
fa: فرمت سفارشی زمان را وارد کنید

en: Custom:
fa: سفارشی:

en: Time elapsed
fa: زمان سپری شده

en: Send invites
fa: ارسال دعوت نامه

en: Manage Membership Requests
fa: مدیریت درخواست عضویت

en: Manage Group Settings
fa: تنظیمات مدیریت گروه

en: Manage Group Details
fa: جزئیات مدیریت گروه

note: translators: 1: user profile link, 2: user name, 3: activity permalink, 4: ISO8601 timestamp, 5: activity relative timestamp
en: <a href="%1$s">%2$s</a> replied <a href="%3$s" class="activity-time-since"><span class="time-since" data-livestamp="%4$s">%5$s</span></a>
fa: <a href="%1$s">%2$s</a> پاسخ داد <a href="%3$s" class="activity-time-since"><span class="time-since" data-livestamp="%4$s">%5$s</span></a>

en: Field Group Name (required)
fa: نام فیلد گروه (الزامی)

[ctx: XProfile admin edit field]
en: Name (required)
fa: نام (الزامی)

en: Profile field groups
fa: فیلد مشخصات گروه

en: Privacy: I would like my site to appear in search engines, and in public listings around this network.
fa: حریم خصوصی: می خواهم سایتم در نتایج موتورهای جستجو و لیست‌های عمومی در اینترنت نمایان شود.

en: (Not available on the front end)
fa: (در نمای سایت در دسترس نیست)

en: Community Support
fa: انجمن پشتیبانی

en: BuddyPress Team
fa: تیم بادی‌پرس

en: You can change this or any other email notification preferences in your email settings.
fa: شما می توانیداین را تغییر دهید یا هر ایمیل اطلاع رسانی دیگری که در تنظیمات ایمیل خود وجود دارد.

en: Please go to your notifications settings to unsubscribe from emails.
fa: لطفا به تنظیمات اطلاع رسانی بروید و اشتراک ایمیل ها را لغو کنید.

en: Please log in and go to your settings to unsubscribe from notification emails.
fa: لطفا وارد شوید و برای لغو اشتراک اطلاع رسانی از طریق ایمیل به تنظیمات خود بروید.

en: Something has gone wrong.
fa: اشتباهی رخ داده است.

en: You will no longer receive emails when your request to join a group has been accepted or denied.
fa: دیگر نمی خواهید ایمیل دریافت کنید وقتی که درخواستتان برای ملحق شدن به گروه پذیرفته یا ردشده باشد.

en: You will no longer receive emails when someone sends you a message.
fa: نمی خواهید ایمیلی دریافت کنید زمانی که کسی برای شما پیامی ارسال می کند.

en: You will no longer receive emails when someone requests to be a member of your group.
fa: نمی خواهید ایمیلی دریافت کنید زمانی که درخواست عضویت در گروه شما ارسال می کند.

en: You will no longer receive emails when you have been promoted in a group.
fa: نمی خواهید ایمیلی دریافت کنید زمانی که شما در گروهی قرار می گیرید.

en: You will no longer receive emails when you are invited to join a group.
fa: نمی خواهید ایمیلی دریافت کنید زمانی که به گروهی دعوت می شوید.

en: You will no longer receive emails when one of your groups is updated.
fa: نمی خواهید ایمیلی دریافت کنید زمانی که یکی از گروهایتان بروزرسانی می شود.

en: You will no longer receive emails when someone accepts your friendship request.
fa: نمی خواهید ایمیلی دریافت کنید زمانی که کسی درخواست دوستی شمارا می پذیرد.

en: You will no longer receive emails when someone sends you a friend request.
fa: نمی خواهید ایمیلی دریافت کنید زمانی که درخواست دوستی برایتان ارسال می کند.

en: You will no longer receive emails when someone mentions you in an update.
fa: نمی خواهید ایمیلی دریافت کنید زمانی که کسی در بروزرسانی به شما اشاره می کند.

en: You will no longer receive emails when someone replies to an update or comment you posted.
fa: نمی خواهید ایمیلی دریافت کنید زمانی که پاسخ شما را می دهد یا دیدگاهی می نویسد.

en: Privacy: I would like my site to appear in search engines, and in public listings around this network
fa: حریم خصوصی: مایلم تا سایت من در موتورهای جستجو و در لیست عمومی در این شبکه ظاهر شود.

note: translators: %s is the blog name
en: Site icon for %s
fa: آیکون سایت برای  %s

en: A BuddyPress update is available, but your system is not compatible.
fa: بروزرسانی برای بادی‌پرس دردسترس است

note: translators: 1: current PHP version, 2: required PHP version
en: See <a href="%s">the Codex guide</a> for more information.
fa: برای اطلاعات بیشتر به <a href="%s">راهنمای کدکس</a> سر بزنید.

[ctx: deprecated string]
note: translators: %s: the site's PHP version number
en: Your site is currently running PHP version %s, while BuddyPress 2.8 will require version 5.3+.
fa: سایت شما در حال استفاده از نسخه%s PHP است. در حالی که بادی‌پرس 2.8 به نسخه بالاتر از 5.3 نیاز دارد.

en: Your site is not ready for BuddyPress 2.8.
fa: سایت شما برای بادی‌پرس 2.8 آماده نیست.

note: translators: %s: Friend count for the current user
en: Friends %s
fa: دوستان %s

[ctx: My Account Friends menu]
note: translators: %s: Pending friend request count for the current user
en: Friends %s
fa: دوستان %s

[ctx: groups admin edit screen]
en: Group Type
fa: نوع گروه

en: No group found with this ID.
fa: هیچ گروهی با این شناسه پیدا نشد.

note: translators: accessibility text
en: Select group type
fa: نوع گروه را انتخاب کنید

en: No user found with this ID.
fa: کاری با این شناسه پیدا نشد.

note: translators: %s: Unread message count for the current user
en: Messages %s
fa: پیام ها %s

[ctx: Member Home page]
en: Home
fa: صفحه اصلی

[ctx: Group screen nav with counter]
note: translators: %s: Group count for the current user
en: Groups %s
fa: گروه ها %s

[ctx: My Account Friends menu sub nav]
note: translators: %s: Pending friend request count for the current user
en: Pending Requests %s
fa: درخواست های در انتظار %s

en: You may not register a group type with this name.
fa: ممکن است گروهی با این نام ثبت نکرده باشید.

en: Group type already exists.
fa: نوع گروه قبلا ایجاد شده.

[ctx: My Account Notification pending]
note: translators: %s: Unread notification count for the current user
en: Unread %s
fa: خوانده نشده %s

[ctx: My Account Groups nav]
note: translators: %s: Group invitation count for the current user
en: Groups %s
fa: گروه‌ها %s

note: translators: %s: Unread message count for the current user
en: Inbox %s
fa: صندوق %s

note: translators: 1: email address. 2: cancel email change url.
en: Check your email (%1$s) for the verification link, or <a href="%2$s">cancel the pending change</a>.
fa: ایمیل خود را بررسی کنید (%1$s) برای لینک فعالسازی، یا <a href="%2$s"> لغو تغییر حالت انتظار</a>.

note: translators: %s: new email address
en: There is a pending change of your email address to %s.
fa: تغییر حالت انتظار آدرس ایمیل شما به %s.

[ctx: My Account Notification pending]
note: translators: %s: Unread notification count for the current user
en: Notifications %s
fa: اطلاعیه‌ها %s

[ctx: My Account Groups sub nav]
note: translators: %s: Group invitation count for the current user
en: Pending Invites %s
fa: دعوتهای در حال انتظار  %s

[ctx: group settings on notification settings page]
en: Your request to join a group has been approved or denied
fa: درخواست شما برای عضویت در گروه تائید یا رد شده است.

[ctx: Profile screen nav]
note: translators: %s: Unread notification count for the current user
en: Notifications %s
fa: اعلانات %s

[ctx: Email post type]
en: Situations
fa: وضعیت ها

en: These globals should not be used directly and are deprecated. Please use the BuddyPress nav functions instead.
fa: این globals نباید بطور مستقیم استفاده شود و منقضی شده است. لطفا بجای آن از توابع ناوبری بادی‌پرس استفاده کنید.

en: The bp_nav and bp_options_nav globals should not be used directly and are deprecated. Please use the BuddyPress nav functions instead.
fa: bp_nav وbp_options_nav نباید مستقیما استفاده شوند و منقضی شده اند. لطفا بجای آن از توابع ناوبری بادی‌پرس استفاده کنید.

[ctx: Comment moderation]
en: You have posted an inappropriate word.
fa: کلمه نامناسبی نوشته اید.

en: You have posted too many links
fa: پیوندهای زیادی را نوشته اید

en: Embedded Activity Item
fa: آیتم فعالیت جاسازی شده

en: Your browser does not support HTML5 audio
fa: مرورگر شما قابلیت تگ صدای HTML5 را پشتیبانی نمی کند.

en: Your browser does not support HTML5 video
fa: مرورگر شما تگ ویدئوی HTML5  را پشتیبانی نمی کند.

note: translators: %s: oEmbed provider.
en: View on %s
fa: مشاهده در %s

en: Edit Activity
fa: ویرایش فعالیت

en: New Activity comment reply
fa: پاسخ دیدگاه فعالیت جدید

en: New Activity reply
fa: پاسخ فعالیت جدید

note: translators: %s: Site count for the current user
en: Sites %s
fa: سایت‌ها %s

en: It looks like you have more sites to record. Resume recording by checking the "Repopulate site tracking records" option.
fa: بنظر می رسد شما سایت‌های زیادی برای ثبت دارید.ادامه ثبت با چک کردن تنظیم "تکثیر ثبت وقایع سایت".

note: translators: 1: oEmbed author. 2: oEmbed provider. eg. By BuddyPress on YouTube.
en: By %1$s on %2$s
fa: توسط %1$s در %2$s

note: translators: accessibility text
en: Edit activity content
fa: ویرایش محتوای فعالیت

note: translators: accessibility text
en: Edit activity action
fa: ویرایش عمل فعالیت

note: translators: %s: the link of the new site
en: %s is your new site.
fa: %s سایت جدید شما است

[ctx: Toolbar Mention logged in user]
note: translators: %s: Unread mention count for the current user
en: Mentions %s
fa: اشارات %s

note: Translators: %s is the comma separated list of components needing a directory page.
en: The following active BuddyPress Components do not have associated WordPress Pages: %s.
fa: کامپوننت‌های فعال زیر نباید همراه برگه‌های وردپرس باشد: %s.

note: translators: 1: Login URL, 2: User name
en: <a href="%1$s">Log in</a> as "%2$s" using your existing password.
fa: <a href="%1$s">ورود</a> با"%2$s" استفاده از کلمه عبور موجود.

note: translators: 1: the number of activity comment replies
en: You have %1$d new comment replies
fa: شما %1$d دیدگاه جدید دارید.

note: translators: 1: the user display name
en: %1$s commented on one of your updates
fa: %1$s دیدگاه نوشته شده برای بروزرسانی‌های شما

note: translators: 1: the number of activity replies
en: You have %1$d new replies
fa: شما  %1$d پاسخ جدید دارید

note: translators: 1: the user display name
en: %1$s replied to one of your activity comments
fa: %1$s به دیدگاه‌های فعالیت شما پاسخ داد

[ctx: Post Type generic comments activity front filter]
en: Item comments
fa: دیدگاه‌های آیتم

en: Message was not sent. Please try again.
fa: پیام فرستاده نشده، دوباره تلاش کنید

en: Enabled
fa: فعال است

[ctx: email]
en: unsubscribe
fa: لغو اشتراک

en: Autolink
fa: پیوند خودکار

note: translators: accessibility text
en: Pending users list
fa: لیست  کاربران در انتظار بررسی

note: translators: accessibility text
en: Pending users list navigation
fa: ناوبری لیست کاربران در انتظار

note: translators: accessibility text
en: Autolink status for this field
fa: وضعیت پیوند خودکار برای این فیلد

en: On user profiles, link this field to a search of the Members directory, using the field value as a search term.
fa: در مشخصات کاربری، پیوند این فیلد به دایرکتوری جستجوی کاربران، استفاده از مقدار این فیلد به عنوان شرط جستجو.

note: translators: accessibility text
en: Filter users list
fa: پالایش فهرست کاربران

note: translators: accessibility text
en: Filter groups list
fa: پالایش فهرست گروه ها

note: translators: accessibility text
en: Groups list
fa: لیست گروه ها

note: translators: accessibility text
en: Groups list navigation
fa: ناوبری لیست گروه

[ctx: email post type description]
en: BuddyPress emails
fa: ایمیل های بادی پرس

[ctx: email menu label]
en: Customize
fa: شخصی سازی

en: BuddyPress Options
fa: تنظیمات بادی‌پرس

[ctx: email type taxonomy singular name]
en: Email
fa: ایمیل

[ctx: screen heading]
en: Emails
fa: ایمیل‌ها

[ctx: email type taxonomy description]
en: BuddyPress email types
fa: انواع ایمیل بادی‌پرس

[ctx: email type taxonomy label]
en: View Email Situation
fa: مشاهده وضعیت ایمیل

[ctx: email type taxonomy label]
en: Update Email Situation
fa: بروزرسانی وضعیت ایمیل

[ctx: email post type label]
en: View Email
fa: مشاهده ایمیل

[ctx: email type taxonomy label]
en: Email list
fa: لیست ایمیل

[ctx: email type taxonomy label]
en: New Email Situation
fa: وضعیت ایمیل جدید

[ctx: email type taxonomy label]
en: Search Emails
fa: جستجوی ایمیل‌ها

[ctx: email type taxonomy label]
en: Popular Email Situation
fa: وضعیت ایمیل مشهور

[ctx: email type taxonomy label]
en: No email situations
fa: ایمیل بدون وضعیت

[ctx: email type taxonomy label]
en: No email situations found.
fa: وضعیتی برای ایمیل یافت نشد.

[ctx: email type taxonomy label]
en: New email situation name
fa: نام جدید وضعیت ایمیل

[ctx: email type taxonomy name]
en: Situation
fa: وضعیت

[ctx: email type taxonomy label]
en: Situations
fa: وضعیت‌ها

[ctx: email type taxonomy label]
en: Email list navigation
fa: ناوبری لیست ایمیل‌ها

[ctx: email type taxonomy label]
en: Edit Email Situations
fa: ویرایش وضعیت‌های ایمیل

[ctx: email type taxonomy label]
en: All Email Situations
fa: همه وضعیت‌های ایمیل

[ctx: email post type label]
en: Uploaded to this email
fa: بارگذاری به این ایمیل

[ctx: email post type singular name]
en: Email
fa: ایمیل

[ctx: email post type label]
en: Search Emails
fa: جستجوی ایمیل ها

[ctx: email post type label]
en: Email list navigation
fa: ناوبری لیست ایمیل ها

[ctx: email post type label]
en: Email list
fa: لیست ایمیل ها

[ctx: email post type label]
en: Filter email list
fa: پالایش لیست ایمیل

[ctx: email post type label]
en: Edit Email
fa: ویرایش ایمیل

[ctx: email post type label]
en: All Emails
fa: همه‌ی ایمیل ها

[ctx: email post type label]
en: Add a New Email
fa: اضافه کردن ایمیل جدید

[ctx: email post type label]
en: Add New
fa: افزودن جدید

[ctx: email post type label]
en: BuddyPress Emails
fa: ایمیل‌های بادی‌پرس

[ctx: email post type label]
en: No emails found in Trash
fa: ایمیلی در زباله‌دان یافت نشد

[ctx: email post type label]
en: No emails found
fa: ایمیلی یافت نشد

[ctx: email post type label]
en: New Email
fa: ایمیل جدید

[ctx: email post type name]
en: Emails
fa: ایمیل‌ها

en: Footer text
fa: متن فوتر

en: Change the email footer here
fa: تغییر پانوشت ایمیل در اینجا

en: Text size
fa: اندازه‌ی متن

en: Background color
fa: رنگ پس زمینه

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Email background color
fa: رنگ پس زمینه ایمیل

en: Header background color
fa: رنگ پس زمینه سربرگ

[ctx: email]
en: Footer
fa: پانوشت

en: Highlight color
fa: رنگ برجسته

en: Applied to links and other decorative areas.
fa: اعمال شده به لینک ها و دیگر مناطق تزئینی.

en: Repair tools
fa: ابزارهای تعمیر

[ctx: email]
en: Body
fa: بدنه اصلی

[ctx: email]
en: Header
fa: سربرگ

[ctx: screen heading]
en: BuddyPress Emails
fa: ایمیل‌های بادی‌پرس

en: Customize the appearance of emails sent by BuddyPress.
fa: سفارشی‌سازی ظاهر ایمیلی که توسط بادی‌پرس ارسال می شود.

en: Emails have been successfully reinstalled.
fa: ایمیل‌ه با موفقیت مجدد نصب شدند.

en: Reinstall emails (delete and restore from defaults).
fa: نصب مجدد ایمیل‌ها( حذف و بازگشت به حالت پیشفرض)

en: Repopulate site tracking records.
fa: تکثیر سوابق ردیابی سایت

en: Repair total groups count for each member.
fa: تعمیر شمارنده جمع گروه‌ها برای هر عضو.

en: Repair total friends count for each member.
fa: تعمیر شمارنده جمع دوستان برای هر عضو.

en: Repair total members count.
fa: تعمیر شمارنده جمع اعضاء

en: Recipient had requested to join a group, which was rejected.
fa: گیرنده برای پیوستن به یک گروه درخواستی کرده که رد شده است.

en: Recipient had requested to join a group, which was accepted.
fa: گیرنده برای پیوستن به یک گروه درخواستی کرده که پذیرفته شده است.

en: Recipient has changed their email address.
fa: گیرنده آدرسهای ایمیل خود را تغییر داده است.

en: Recipient has received a private message.
fa: گیرنده یک پیام خصوصی دریافت کرده است.

en: A member has requested permission to join a group.
fa: یک عضو برای پیوستن به یک گروه اجازه خواسته است .

en: Recipient's status within a group has changed.
fa: وضعیت گیرنده در یک گروه تغییر کرده است.

en: A member has sent a group invitation to the recipient.
fa: یک عضو درخواست دعوت به گروه به گیرنده فرستاده است.

en: A group's details were updated.
fa: جزئیات گروه بروزرسانی شد.

en: Recipient has had a friend request accepted by a member.
fa: دریافت کننده درخواست دوستی پذیرفته شده توسط عضو بود.

en: A member has sent a friend request to the recipient.
fa: یک عضو به گیرنده درخواست دوستی ارسال می کند.

en: Recipient has registered for an account and site.
fa: گیرنده برای یک حساب کاربری و سایت ثبت شده است.

en: Recipient has registered for an account.
fa: گیرنده برای یک حساب کاربری ثبت شده است.

en: Recipient was mentioned in a group activity update.
fa: گیرنده اشاره شده در یک بروزرسانی فعالیت گروه.

en: Recipient was mentioned in an activity update.
fa: گیرنده اشاره شده در یک بروزرسانی فعالیت.

en: A member has replied to a comment on an activity update that the recipient posted.
fa: یک عضو به یک دیدگاه در یک به روز رسانی فعالیت که گیرنده بود پاسخ داد.

en: A member has replied to an activity update that the recipient posted.
fa: یک عضو در یک به روز رسانی فعالیت که گیرنده بود پاسخ داد.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Your membership request for the group "{{group.name}}" has been rejected.
    
    To request membership again, visit: {{{group.url}}}
fa: درخواست عضویت شما برای گروه "{{group.name}}" پذیرفته نشد.
    
    برای درخواست مجدد،مشاهده کنید:{{{group.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Your membership request for the group &quot;<a href="{{{group.url}}}">{{group.name}}</a>&quot; has been rejected.
fa: درخواست شما برای عضویت در گروه &quot;<a href="{{{group.url}}}">{{group.name}}</a>&quot; پذیرفته نشد.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] Membership request for group "{{group.name}}" rejected
fa: [{{{site.name}}}] درخواست عضویت برای گروه "{{group.name}}" پذیرفته نشد

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Your membership request for the group "{{group.name}}" has been accepted.
    
    To view the group, visit: {{{group.url}}}
fa: درخواست عضویت شما در گروه "{{group.name}}" پذیرفته شد.
    
    برای مشاهده گروه، مشاهده کنید: {{{group.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Your membership request for the group &quot;<a href="{{{group.url}}}">{{group.name}}</a>&quot; has been accepted.
fa: درخواست عضویت شما در گروه &quot;<a href="{{{group.url}}}">{{group.name}}</a>&quot; پذیرفته شد.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] Membership request for group "{{group.name}}" accepted
fa: [{{{site.name}}}] درخواست عضویت در گروه "{{group.name}}" پذیرفته شد

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: You recently changed the email address associated with your account on {{site.name}} to {{user.email}}. If this is correct, go to the following link to confirm the change: {{{verify.url}}}
    
    Otherwise, you can safely ignore and delete this email if you have changed your mind, or if you think you have received this email in error.
fa: اخیرا آدرس ایمیل همراه حساب کاربری شما در  {{site.name}} به {{user.email}} تغییر دادید. اگر صحیح است به لینک زیر برای تائید بروید:  {{{verify.url}}}
    
    درغیر این صورت می توانید براحتی نادیده گرفته و ایمیل را حذف کنید.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: You recently changed the email address associated with your account on {{site.name}} to {{user.email}}. If this is correct, <a href="{{{verify.url}}}">go here to confirm the change</a>.
    
    Otherwise, you can safely ignore and delete this email if you have changed your mind, or if you think you have received this email in error.
fa: اخیرا آدرس ایمیل همراه حساب کاربری شما در {{site.name}} به {{user.email}} تغییر دادید. اگر صحیح است، <a href="{{{verify.url}}}">برای تائید وارد شوید</a>.
    
    درغیر این صورت براحتی آن را نادیده گرفته و حذف کنید اگر نظرتان تغییر کرده است  و یا فکر میکنید ایمیل به اشتباه تغییر کرده است.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] Verify your new email address
fa: [{{{site.name}}}] نشانی ایمیل خود را تایید کنید

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{sender.name}} sent you a new message: "{{usersubject}}"
    
    "{{usermessage}}"
    
    Go to the discussion to reply or catch up on the conversation: {{{message.url}}}
fa: {{sender.name}} پیام خود را ارسال کنید:"{{usersubject}}"
    
    "{{usermessage}}"
    
    وارد بخش بحث و گفتگو در مکالمه شوید: {{{message.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{sender.name}} sent you a new message: &quot;{{usersubject}}&quot;
    
    <blockquote>&quot;{{usermessage}}&quot;</blockquote>
    
    <a href="{{{message.url}}}">Go to the discussion</a> to reply or catch up on the conversation.
fa: {{sender.name}} ارسال پیام جدید: &quot;{{usersubject}}&quot;
    
    <blockquote>&quot;{{usermessage}}&quot;</blockquote>
    
    <a href="{{{message.url}}}"> رفتن به بحث</a> برای پاسخ دادن در مکالمه.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] New message from {{sender.name}}
fa: [{{{site.name}}}] پیام تازه ای از {{sender.name}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{requesting-user.name}} wants to join the group "{{group.name}}". As you are the administrator of this group, you must either accept or reject the membership request.
    
    To manage this and all other pending requests, visit: {{{group-requests.url}}}
    
    To view {{requesting-user.name}}'s profile, visit: {{{profile.url}}}
fa: {{requesting-user.name}} میخواهند وارد گروه شوند "{{group.name}}". ازآنجا که مدیر این گروه هستید، باید بپذیرید و یا رد کنید درخواست عضویت را.
    
    برای مدیریت این درخواست‌ها، ببینید: {{{group-requests.url}}}
    
    برای مشاهده مشخصات  {{requesting-user.name}}، ببینید: {{{profile.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: <a href="{{{profile.url}}}">{{requesting-user.name}}</a> wants to join the group &quot;{{group.name}}&quot;.
     {{request.message}}
     As you are an administrator of this group, you must either accept or reject the membership request.
    
    <a href="{{{group-requests.url}}}">Go here to manage this</a> and all other pending requests.
fa: <a href="{{{profile.url}}}">{{requesting-user.name}}</a> میخواهند وارد گروه شوند&quot;{{group.name}}&quot;.ازآنجا که شما مدیر این گروه هستید، باید درخواست‌ها را بپذیرید و یا رد کنید.
    
    <a href="{{{group-requests.url}}}"> برای مدیریت وارد اینجا شوید</a> و همه درخواست‌های دیگر.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] Membership request for group: {{group.name}}
fa: [{{{site.name}}}] درخواست عضویت برای گروه:  {{group.name}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: You have been promoted to {{promoted_to}} in the group: "{{group.name}}".
    
    To visit the group, go to: {{{group.url}}}
fa: شما ارتقاء پیداکردید به {{promoted_to}} در گروه: "{{group.name}}".
    
    برای مشاهده گروه مراجعه کنید به: {{{group.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: You have been promoted to <b>{{promoted_to}}</b> in the group &quot;<a href="{{{group.url}}}">{{group.name}}</a>&quot;.
fa: شما ارتقاء یافتید به<b>{{promoted_to}}</b> در گروه &quot;<a href="{{{group.url}}}">{{group.name}}</a>&quot;.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] You have been promoted in the group: "{{group.name}}"
fa: [{{{site.name}}}] شما در این گروه ارتقاء پیدا کردید: "{{group.name}}"

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] You have an invitation to the group: "{{group.name}}"
fa: [{{{site.name}}}] دعوتنامه دارید برای عضویت در این گروه: "{{group.name}}"

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Group details for the group "{{group.name}}" were updated:
    
    {{changed_text}}
    
    To view the group, visit: {{{group.url}}}
fa: جزئیات گروه برای گروه "{{group.name}}"  که بروزرسانی شده:
    
    {{changed_text}}
    
    برای مشاهده گروه،مراجعه کنید به: {{{group.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Group details for the group &quot;<a href="{{{group.url}}}">{{group.name}}</a>&quot; were updated:
    <blockquote>{{changed_text}}</blockquote>
fa: جزئیات گروه برای گروه &quot;<a href="{{{group.url}}}">{{group.name}}</a>&quot; که بروزرسانی شده:
    <blockquote>{{changed_text}}</blockquote>

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] Group details updated
fa: [{{{site.name}}}] بروزرسانی جزئیات گروه

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{friend.name}} accepted your friend request.
    
    To learn more about them, visit their profile: {{{friendship.url}}}
fa: {{friend.name}} درخواست دوستی شما پذیرفته شد.
    
    برای اطلاعات بیشتر، به مشخصاتش مراجعه کنید: {{{friendship.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: <a href="{{{friendship.url}}}">{{friend.name}}</a> accepted your friend request.
fa: <a href="{{{friendship.url}}}">{{friend.name}}</a> درخواست دوستی شما پذیرفته شد.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] {{friend.name}} accepted your friendship request
fa: [{{{site.name}}}] {{friend.name}} درخواست دوستی شما پذیرفته شد

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{initiator.name}} wants to add you as a friend.
    
    To accept this request and manage all of your pending requests, visit: {{{friend-requests.url}}}
    
    To view {{initiator.name}}'s profile, visit: {{{initiator.url}}}
fa: {{initiator.name}} میخواهد شما را بعنوان دوست اضافه کند.
    
    برای پذیرفتن و مدیریت همه درخواست‌ها،ببیند: {{{friend-requests.url}}}
    
    برای مشاهده مشخصات {{initiator.name}}،ببینید: {{{initiator.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: <a href="{{{initiator.url}}}">{{initiator.name}}</a> wants to add you as a friend.
    
    To accept this request and manage all of your pending requests, visit: <a href="{{{friend-requests.url}}}">{{{friend-requests.url}}}</a>
fa: <a href="{{{initiator.url}}}">{{initiator.name}}</a>می خواهد شمارا به لیست دوستانش اضافه کند.
    
    برای پذیرفتن و مدیریت درخواست‌ها، ببینید: <a href="{{{friend-requests.url}}}">{{{friend-requests.url}}}</a>

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] New friendship request from {{initiator.name}}
fa: [{{{site.name}}}] درخواست دوستی جدید از {{initiator.name}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Thanks for registering!
    
    To complete the activation of your account and site, go to the following link: {{{activate-site.url}}}
    
    After you activate, you can visit your site at {{{user-site.url}}}.
fa: با تشکراز ثبت‌نام شما
    
    برای کامل کردن فعال‌سازی حساب خود و سایت،به لینک زیر مراجعه نمائید: {{{activate-site.url}}}
    
    بعد از فعال‌سازی، می توانید سایت خود را ببینید در {{{user-site.url}}}.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Thanks for registering!
    
    To complete the activation of your account and site, go to the following link: <a href="{{{activate-site.url}}}">{{{activate-site.url}}}</a>.
    
    After you activate, you can visit your site at <a href="{{{user-site.url}}}">{{{user-site.url}}}</a>.
fa: با تشکر از ثبت‌نام شما
    
    برای فعال‌سازی حساب خود و سایت، به لینک زیر مراجعه کنید: <a href="{{{activate-site.url}}}">{{{activate-site.url}}}</a>.
    
    بعد از فعال‌سازی، می توانید سایت خود را ببینید در <a href="{{{user-site.url}}}">{{{user-site.url}}}</a>.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] Activate {{{user-site.url}}}
fa: [{{{site.name}}}] فعال شد {{{user-site.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{poster.name}} mentioned you in the group "{{group.name}}":
    
    "{{usermessage}}"
    
    Go to the discussion to reply or catch up on the conversation: {{{mentioned.url}}}
fa: {{poster.name}} به شما در گروه اشاره شده است "{{group.name}}":
    
    "{{usermessage}}"
    
    برای پاسخ دادن به بحث مورد نظر مراجعه کنید: {{{mentioned.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{poster.name}} mentioned you in the group "{{group.name}}":
    
    <blockquote>&quot;{{usermessage}}&quot;</blockquote>
    
    <a href="{{{mentioned.url}}}">Go to the discussion</a> to reply or catch up on the conversation.
fa: {{poster.name}} در گروه به شما اشاره شده است "{{group.name}}":
    
    <blockquote>&quot;{{usermessage}}&quot;</blockquote>
    
    <a href="{{{mentioned.url}}}"> برای پاسخ دادن به بحث</a> مراجعه کنید.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] Activate your account
fa: [{{{site.name}}}] فعال سازی حساب کاربری شما

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] {{poster.name}} mentioned you in an update
fa: [{{{site.name}}}] {{poster.name}} در بروزرسانی به شما اشاره شده است

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{poster.name}} mentioned you in a status update:
    
    "{{usermessage}}"
    
    Go to the discussion to reply or catch up on the conversation: {{{mentioned.url}}}
fa: {{poster.name}} در وضعیت بروزرسانی به شما اشاره شده است:
    
    {{poster.name}}
    
    برای پاسخ دادن به بحث مراجعه کنید: {{{mentioned.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{poster.name}} mentioned you in a status update:
    
    <blockquote>&quot;{{usermessage}}&quot;</blockquote>
    
    <a href="{{{mentioned.url}}}">Go to the discussion</a> to reply or catch up on the conversation.
fa: {{poster.name}} در وضعیت بروزرسانی به شما اشاره شده است:
    
    <blockquote>&quot;{{usermessage}}&quot;</blockquote>
    
    <a href="{{{mentioned.url}}}"> به بحث بروید</a> برای پاسخ دادن به مکالمه.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] {{poster.name}} mentioned you in a status update
fa: [{{{site.name}}}] {{poster.name}} به شما در وضعیت بروزرسانی اشاره شده است

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{poster.name}} replied to one of your comments:
    
    "{{usermessage}}"
    
    Go to the discussion to reply or catch up on the conversation: {{{thread.url}}}
fa: {{poster.name}} به یکی از دیدگاه‌های شما پاسخ داده اند:
    
    "{{usermessage}}"
    
    برای دیدن آن به این بخش بروید: {{{thread.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{poster.name}} replied to one of your comments:
    
    <blockquote>&quot;{{usermessage}}&quot;</blockquote>
    
    <a href="{{{thread.url}}}">Go to the discussion</a> to reply or catch up on the conversation.
fa: {{poster.name}} به یک دیدگاه شما پاسخ داده اند:
    
    <blockquote>&quot;{{usermessage}}&quot;</blockquote>
    
    <a href="{{{thread.url}}}">به اینجا مراجعه کنید</a> برای دیدن و پاسخ دادن.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] {{poster.name}} replied to one of your comments
fa: [{{{site.name}}}] {{poster.name}} به یک دیدگاه شما پاسخ داده اند

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{poster.name}} replied to one of your updates:
    
    "{{usermessage}}"
    
    Go to the discussion to reply or catch up on the conversation: {{{thread.url}}}
fa: {{poster.name}} به یک بروزرسانی شما پاسخ داده اند:
    
    "{{usermessage}}"
    
    برای دیدن آن و پاسخ دادن مراجعه کنید به: {{{thread.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{poster.name}} replied to one of your updates:
    
    <blockquote>&quot;{{usermessage}}&quot;</blockquote>
    
    <a href="{{{thread.url}}}">Go to the discussion</a> to reply or catch up on the conversation.
fa: {{poster.name}} به یک بروزرسانی شما پاسخ داده اند:
    
    <blockquote>&quot;{{usermessage}}&quot;</blockquote>
    
    <a href="{{{thread.url}}}">مراجعه کنید به اینجا</a> برای مشاهده و پاسخ دادن.

en: Most email clients support HTML email. However, some people prefer to receive plain text email. Enter a plain text alternative version of your email here.
fa: اکثر نرم افزارهای ایمیل  از پست الکترونیکی HTML پشتیبانی می کنند. با این حال، برخی از مردم ترجیح می دهند ایمیل های متنی ساده دریافت کنند. یک نسخه جایگزین متن ساده ایمیل خود را اینجا وارد کنید.

note: translators: accessibility text
en: Plain text email content
fa: محتوای ایمیل متن ساده

en: Choose when this email will be sent.
fa: زمانی را که این ایمیل ارسل خواهد شد انتخاب کنید.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] {{poster.name}} replied to one of your updates
fa: [{{{site.name}}}] {{poster.name}} به یک بروزرسانی شما پاسخ داده اند

note: Translators: %s is the url to the BuddyPress codex page about BP Email tokens.
en: Phrases wrapped in braces <code>{{ }}</code> are email tokens. <a href="%s">Learn about tokens on the BuddyPress Codex</a>.
fa: عبارات داخل کروشه<code>{{ }}</code> نشانه ایمیل می باشد.<a href="%s"> برای اطلاعات بیشتر به کدکس بادی‌پرس مراجعه کنید</a>.

note: translators: accessibility text
en: Select %s
fa: انتخاب %s

note: translators: accessibility text
en: Filter activities list
fa: پالایش لیست فعالیت‌ها

note: translators: accessibility text
en: Activities list
fa: لیست فعالیت ها

note: translators: accessibility text
en: Components list
fa: لیست اجزا

note: translators: accessibility text
en: Filter components list
fa: پالایش لیست اجزا

note: translators: %s: activity date and time
en: Submitted on %s
fa: ثبت شده در  %s

note: translators: accessibility text
en: Activity list navigation
fa: لیست ناوبری فعالیت

[ctx: Post Type generic comments activity admin filter]
en: New item comment posted
fa: دیدگاه جدیدی ارسال شد

note: translators: accessibility text
en: Add description
fa: افزودن توضیحات

en: Member Types
fa: انواع عضو

en: Unavailable to all members.
fa: برای همه اعضاء دردسترس نمی باشد.

en: This field should be available to:
fa: این فیلد باید دردسترس باشد برای:

en: (Unavailable to all members)
fa: (برای همه کاربران دردسترس نیست)

note: translators: %s: comma separated list of member types
en: (Member types: %s)
fa: (انواع عضو: %s)

en: Users with no member type
fa: کاربران بدون نوع عضویت

note: translators: accessibility text
en: Add an option
fa: افزودن یک گزینه

[ctx: Profile header sub menu]
en: Change Cover Image
fa: تغییر تصویر کاور

[ctx: My Account Profile sub nav]
en: Change Cover Image
fa: تغییر تصویر کاور

note: translators: accessibility text
en: Select this notification
fa: انتخاب این اطلاعیه

note: translators: accessibility text
en: Textbox
fa: جعبه متن

note: translators: accessibility text
en: Number field
fa: فیلد شماره

note: translators: accessibility text
en: Select visibility
fa: انتخاب قابل مشاهده بودن

note: translators: %s: user profile link
en: %s's profile was updated
fa: %s's بروزسانی مشخصات انجام شد

en: Your Cover Image will be used to customize the header of your profile.
fa: تصویر پوششی شما برای سفارشی‌سازی سربرگ مشخصاتتان استفاده می شود.

en: Delete My Cover Image
fa: حذف تصویر کاور من

en: Delete Group Cover Image
fa: حذف تصویر کاور گروه

en: Change Cover Image
fa: تغییر تصویر کاور

note: translators: %s: all groups count
en: All Groups %s
fa: همه گروه ها %s

note: translators: accessibility text
en: Reply to Message
fa: پاسخ به این پیام

note: translators: accessibility text
en: Select this message
fa: انتخاب این پیام

note: translators: accessibility text
en: Select an image
fa: انتخاب یک تصویر

note: translators: %s: current user blogs count
en: My Sites %s
fa: سایت‌های من %s

note: translators: %s: all blogs count
en: All Sites %s
fa: همه سایت‌ها %s

note: translators: %s: level of visibility
en: This field can be seen by: %s
fa: این فیلد می تواند دیده شود توسط: %s

en: The Cover Image will be used to customize the header of your group.
fa: تصویر پوششی برای سفارشی‌سازی سربرگ گروهتان استفاده می شود.

en: If you'd like to remove the existing group cover image but not upload a new one, please use the delete group cover image button.
fa: اگر می خواهید تصویر پوششی موجود در گروه را حذف کرده و نمی خواهید تصویر جدید بارگذاری کنید از دکمه حذف تصویر پوششی گروه استفاده کنید.

note: translators: %s: number of members
en: All Members %s
fa: همه اعضا %s

note: translators: %s: number of friends
en: My Friends %s
fa: دوستان من %s

note: translators: %s: current user groups count
en: My Groups %s
fa: گروه های من %s

note: translators: %s: number of favorites
en: My Favorites %s
fa: علاقه‌مندی های من %s

note: translators: accessibility text
en: Post what's new
fa: ارسال چه چیزی جدید است

en: If you'd like to delete your current cover image but not upload a new one, please use the delete Cover Image button.
fa: اگر میخواهید تصویر پوششی خود را حذف نموده و تصویری دیگر بارگذاری نکنید از دکمه حذف تصویر پوششی استفاده کنید.

note: translators: accessibility text
en: Comment
fa: دیدگاه

note: translators: %s: number of activity comments
en: Comment %s
fa: دیدگاه %s

en: Edit Cover Image
fa: ویرایش تصویر کاور

note: translators: accessibility text
en: Select member type
fa: انتخاب نوع عضو

en: Message successfully sent.
fa: پیام با موفقیت ارسال شد

en: Message could not be sent because you have entered an invalid username. Please try again.
fa: پیام نمی تواند ارسال شود به این دلیل که نام‌کاربری وارد شده معتبر نیست.

en: Message could not be sent. Please enter a recipient.
fa: پیام نمی تواند ارسال شود. لطفا گیرنده را وارد کنید.

en: Your message was not sent. Please use a valid sender.
fa: پیام نمی تواند ارسال شود. از یک فرستنده معتبر استفاده کنید.

en: Notice deleted successfully.
fa: توجه با موفقیت حذف شد

en: Notice activated successfully.
fa: توجه با موفقیت فعال شد.

en: Notice deactivated successfully.
fa: توجه با موفقیت غیرفعال شد.

en: Notice was not created. Please try again.
fa: توجه ایجاد نشد. مجدد تلاش کنید.

en: Notice successfully created.
fa: توجه با موفقیت ایجاد شد.

en: Your message was not sent. Please enter some content.
fa: پیام شما ارسال نشد.محتوایی برای ارسال بنویسید.

en: Your message was not sent. Please enter a subject line.
fa: پیام شما ارسال نشد. موضوع برایش بنویسید.

en: You may not register a member type with this name.
fa: با این نام شما ممکن است نوع عضو را ثبت‌نام نکرده باشید.

note: translators: accessibility text
en: Group Description
fa: توضیحات گروه

note: translators: accessibility text
en: Cover Image
fa: تصویر کاور

[ctx: My Group screen nav]
note: translators: %s: total member count
en: Members %s
fa: اعضا %s

note: translators: accessibility text
en: Add new members
fa: افزودن اعضای جدید

[ctx: My Group screen nav]
en: Activity
fa: فعالیت

[ctx: Group screen nav]
en: Cover Image
fa: تصویر کاور

note: translators: accessibility text
en: Select group role for member
fa: نقش گروه را برای اعضا انتخاب کنید

en: Group photo
fa: تصویر گروه

note: translators: %s: registration date
en: Registered on: %s
fa: ثبت شده در: %s

note: translators: accessibility text
en: Group Name
fa: نام گروه

en: Your new cover image was uploaded successfully.
fa: تصویر کاور جدید شما با موفقیت بارگذاری شد .

en: The group cover image was deleted successfully!
fa: تصویر کاور گروه با موفقیت حذف شد!

en: The group cover image was uploaded successfully.
fa: تصویر کاور گروه با موفقیت بارگذاری شد.

en: Your cover image was deleted successfully!
fa: تصویر کاور شما با موفقیت حذف شد!

[ctx: cover image types separator]
en: ,
fa: ،

en: There was a problem deleting your cover image. Please try again.
fa: یک مشکل برای حذف تصویر پروفایل شما پیش آمده. لطفا مجددا تلاش کنید.

en: There was a problem deleting the group cover image. Please try again.
fa: یک مشکل در حذف تصویر پروفایل گروه وجود دارد . لطفا دوباره تلاش کنید.

en: There was a problem uploading the cover image.
fa: برای بارگذاری تصویر پوششی مشکلی رخ داد.

note: translators: 1: the advised width size in pixels. 2: the advised height size in pixels.
en: For better results, make sure to upload an image that is larger than %1$spx wide, and %2$spx tall.
fa: برای نتیجه بهتر تصویری بزرگتر از عرض %1$spx و طول %2$spx بارگذاری کنید.

en: Group Cover Image Uploads
fa: بارگذاری تصویر کاور گروه

en: Cover Image Uploads
fa: بارگذاری تصویر کاور

en: Allow customizable cover images for groups
fa: اجازه برای سفارشی کردن تصاویر پوششی گروه‌ها

note: translators: %s: the date the activity was submitted on
en: Submitted on: %s
fa: ارسال شده در: %s

note: translators: accessibility text
en: Select activity type
fa: انتخاب نوع فعالیت

note: translators: accessibility text
en: No, do not send email
fa: ایمیل ارسال نکنید

note: translators: accessibility text
en: Yes, send email
fa: ایمیل ارسال کنید

note: translators: accessibility text
en: Filter by activity type
fa: پالایش بر اساس نوع فعالیت

en: No activity found with this ID.
fa: فعالیتی برای این شناسه یافت نشد.

en: Allow registered members to upload cover images
fa: اجازه اعضای ثبت‌نام شده برای بارگذاری تصویر پوششی

en: Your users will distinguish themselves through their profile page. Create relevant profile fields that will show on each users profile.
fa: کاربران خود را از طریق صفحه مشخصات متمایز خواهند کرد. ایجاد زمینه‌های مشخصات مربوطه که در هر مشخصات کاربری نشان داده می شود.

en: Go back and try again.
fa: برگردید و دوباره تلاش کنید.

[ctx: customizer menu section title]
en: BuddyPress (logged-out)
fa: بادی‌پرس (خروج)

[ctx: customizer menu section title]
en: BuddyPress (logged-in)
fa: بادی‌پرس (ورود)

[ctx: customizer menu type label]
en: Custom Link
fa: پیوند سفارشی

en: Your avatar will be used on your profile and throughout the site. To change your avatar, please create an account with <a href="http://gravatar.com">Gravatar</a> using the same email address as you used to register with this site.
fa: آواتار شما در شناسنامه شما و در سراسر سایت استفاده خواهد شد. برای تغییر آواتارتان، لطفا با ایمیلی که برای ثبت نام در این سایت از آن استفاده کردید حسابی را در <a href="http://gravatar.com">گراواتار</a> بسازید.

en: <p class="serif">Read the rest of this page &rarr;</p>
fa: <p class="serif">ادامه مطالب این صفحه &rarr;</p>

en: Registering for this site is easy, just fill in the fields below and we'll get a new account set up for you in no time.
fa: ثبت نام در این سایت آسان است، تنها فیلد های زیر را پر کنید و ما در کمترین زمان یک حساب جدید برایتان ایجاد می کنیم.

en: Search Results
fa: نتایج جستجو

en: No posts found. Try a different search?
fa: هیچ نوشته ای پیدا شد. جستجوی دیگری را آزمایش می کنید؟

en: Forum Topic Tags
fa: برچسب های موضوع انجمن

en: Sorry, no posts matched your criteria.
fa: متاسفیم، هیچ نوشته ای با معیار شما منطبق نبود.

en: Profile Settings
fa: تنظیمات مشخصات

en: Please <a href="%s" title="Create an account">create an account</a> to get started.
fa: لطفا برای شروع <a href="%s" title="Create an account"> یک حساب کاربری جدید  </a> ایجاد نمایید.

en: Site
fa: سایت

en: Edit this page.
fa: ویرایش این صفحه.

en: Email Notification
fa: ایمیل جهت یادآوری

en: Your avatar will be used on your profile and throughout the site. If there is a <a href="http://gravatar.com">Gravatar</a> associated with your account email we will use that, or you can upload an image from your computer.
fa: آواتار شما در شناسنامه شما و در سراسر سایت استفاده خواهد شد. اگر یک <a href="http://gravatar.com">گراواتار</a> مرتبط با ایمیل حساب شما وجود دارد ما از آن استفاده خواهیم کرد، یا شما می توانید عکسی را از کامپیوترتان بارگذاری کنید.

en: If you'd like to delete your current avatar but not upload a new one, please use the delete avatar button.
fa: اگر دوست داشتید که آواتار فعلی را پاک کنید ولی آواتار جدیدی بارگذاری نکنید، لطفا از دکمه پاک کردن آواتار استفاده کنید.

en: Delete My Avatar
fa: پاک کردن آواتار من

en: Crop Your New Avatar
fa: اندازه آواتار جدیدتان را تغییر دهید

en: &larr; Previous Entries
fa: موارد قبلی &larr;

en: Next Entries &rarr;
fa: موارد بعدی &rarr;

en: Groups Directory
fa: مسیر گروه ها

en: Upload an image to use as an avatar for this group. The image will be shown on the main group page, and in search results.
fa: تصویری را به عنوان آواتار برای این گروه بارگذاری کنید. این تصویر در صفحه اصلی گروه و نتایج جستحو نمایش داده خواهد شد.

en: To skip the avatar upload process, hit the "Next Step" button.
fa: برای صرف نظر کردن از بارگذاری آواتار، بر روی "گام یعدی" کلیک کنید.

en: Crop Group Avatar
fa: تغییر اندازه آواتار گروه

en: Avatar to crop
fa: آواتار،برای تغییر اندازه

en: Avatar preview
fa: پیش نمایش آواتار

en: If you'd like to remove the existing avatar but not upload a new one, please use the delete avatar button.
fa: اگر دوست داشتید که آواتار فعلی را پاک کنید ولی آواتار جدیدی بارگذاری نکنید، لطفا از دکمه پاک کردن آواتار استفاده کنید.

en: Crop Avatar
fa: تغییر اندازه آواتار

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here.
fa: متاسفیم، ولی دنبال چیزی هستید که اینجا نیست!

en: Links
fa: پیوندها

en: Members Directory
fa: مسیر اعضا

en: Change Avatar
fa: تغییر آواتار

[ctx: Home page banner link title]
en: Home
fa: خانه

[ctx: Sticky post]
en: Featured
fa: ویژه

en: Search for:
fa: جستجو برای :

en: Leave a reply
fa: یک نظر بنویسید

en: Delete Avatar
fa: حذف آواتار

en: 1 member | %d members
fa[0]: %d عضو

en: Sorry, no attachments matched your criteria.
fa: متاسفیم، هیج ضمیمه ای منطبق با معیار شما نبود.

en: Password Protected
fa: حفاظت شده با کلمه رمز

en: Enter the password to view comments.
fa: کلمه رمز را برای دیدن دیدگاه ها وارد کنید.

en: Comments are closed, but <a href="%1$s" title="Trackback URL for this post">trackbacks</a> and pingbacks are open.
fa: دیدگاه ها بسته شده است، اما <a href="%1$s" title="آدرس بازتاب برای این نوشته">بازتاب ها</a> و پینگ ها باز هستند.

en: Comments are closed.
fa: دیدگاه ها بسته شده است.

en: Your comment is awaiting moderation.
fa: دیدگاه شما در انتطار تایید است.

en: Theme activated! This theme contains <a href="%s">custom header image</a> support and <a href="%s">sidebar widgets</a>.
fa: پوسته فعال شد! این پوسته پشتیبانی از  <a href="%s">تصویر سفارشی سربرگ</a> و <a href="%s">ابزارک های ستون کناری</a> را شامل می شود.

en: Edit comment
fa: ویرایش نظرات

en: Link to full size image
fa: لینک به سایز کامل تصویر

en: Full size is %s pixels
fa: حداکثر اندازه %s پیکسل است

en: 1 trackback | %d trackbacks
fa[0]: %d بازتاب

en: Forums Directory
fa: فهرست انجمن ها

en: You must be <a href="%1$s">logged in</a> to post a comment.
fa: شما برای ارسال نظر باید <a href="%1$s"> وارد حساب کاربری خود </a> شوید.

en: Proudly powered by <a href="%1$s">WordPress</a> and <a href="%2$s">BuddyPress</a>.
fa: با افتخار نیرو گرفته از<a href="%1$s">وردپرس</a> و <a href="%2$s">بادی پرس</a>.

en: The sidebar widget area
fa: منطقه ویجت نوار جانبی

en: First Footer Widget Area
fa: اولین ناحیه ابزارک پانوشت

en: The second footer widget area
fa: دومین ناحیه ابزارک پانوشت

en: Second Footer Widget Area
fa: دومین ناحیه ابزارک پانوشت

en: The third footer widget area
fa: سومین ناحیه ابزارک پانوشت

en: Third Footer Widget Area
fa: سومین ناحیه ابزارک پانوشت

en: Fourth Footer Widget Area
fa: چهارمین ناحیه ابزارک پانوشت

en: The first footer widget area
fa: اولین ناحیه ابزارک پانوشت

en: The fourth footer widget area
fa: چهارمین ناحیه ابزارک پانوشت

en: Primary Navigation
fa: منوی اولیه

en: Edit this entry
fa: این ورودی را ویرایش کنید

en: 1 response to %2$s | %1$s responses to %2$s
fa[0]: %1$s پاسخ به %2$s

en: or press esc to cancel.
fa: یا کلید خروج را برای لغو کردن بفشارید.

en: Site Activity
fa: فعالیت در سایت

en: You are browsing the archive for %1$s.
fa: شما در حال کاوش در بایگانی برای %1$s هستید.

en: Permanent Link to
fa: پبوند ثابت به

en: Read the rest of this entry &rarr;
fa: ادامه مطلب &rarr;

en: No Comments &#187;
fa: بدون دیدگاه &#187;

en: 1 Comment &#187;
fa: یک دیدگاه &#187;

en: % Comments &#187;
fa: % دیدگاه &#187;

en: Not Found
fa: پیدا نشد

en: View Thread / Permalink
fa: دیدن مجموعه / پیوند ثابت

[ctx: Post written by...]
en: by %s
fa: توسط %s

en: In reply to:
fa: در پاسخ به:

en: Pages:
fa: برگه‌ها:

en: There was a problem posting your update, please try again.
fa: خطایی در هنگام درج به روز رسانی شما رخ داد،لطفا دوباره تلاش کنید.

en: There was an error posting that reply, please try again.
fa: خطایی در هنگام فرستادن پاسخ پیش آمد،لطفا دوباره تلاش کنید.

en: We're sorry, but we can't find the page that you're looking for. Perhaps searching will help.
fa: ما متاسفیم، ما نمی توانیم صفحه ای که شما دنبالش بودید را پیدا کنیم.شاید جست و جو به شما کمک کند.

note: Author of the plugin
en: The BuddyPress Community
fa: انجمن بادی‌پرس

en: Field Group Description
fa: شرح حال گروه

en: Edit Field Group
fa: ویرایش گروه فیلد

en: Please make sure you give the group a name.
fa: لطفا مطمئن شوید که نامی را به گروه اختصاص داده اید.

en: Type
fa: نوع

en: Required
fa: اجباری است

en: Not Required
fa: اجباری نیست

en: Requirement
fa: ضروریات

en: Enforce field visibility
fa: اجرای قابلیت نمایش زمینه فعالیت

en: Allow members to override
fa: به کاربران اجازه دهید لغو کنند

[ctx: XProfile admin edit field]
en: Description
fa: شرح حال

en: Submit
fa: تایید

en: Edit Field
fa: ویرایش فیلد

note: translators: %s: field type name
en: %s require at least one option.
fa: %s حداقل یک گزینه مورد نیاز است.

en: These field options are invalid.
fa: گزینه های این فیلدها نامعتبر هستند

note: translators: %s: field type name
en: The profile field type %s is not registered.
fa: نوع فیلد مشخصات %s ثبت نشده است.

en: Profile field type is missing.
fa: نوع فیلد مشخصات پیدا نمی شود

en: Profile fields must have a name.
fa: قسمتهای مشخصات باید یک نام داشته باشند

en: Profile field requirement is missing.
fa: ملزومات بخش مشخصات پیدا نمی شود

en: Add Another Option
fa: افزودن گزینه دیگر

en: Default Value
fa: مقدار پیشفرض

en: Descending
fa: نزولی

en: Ascending
fa: صعودی

en: Custom
fa: مرسوم

en: Please enter options for this Field:
fa: لطفا گزینه ها را برای این فیلد وارد کنید:

en: Sort Order:
fa: به ترتیب

[ctx: xprofile field type]
en: URL
fa: آدرس

[ctx: xprofile field type]
en: Text Box
fa: متن

[ctx: xprofile field type]
en: Multi-line Text Area
fa: متن چند خطی

[ctx: xprofile field type]
en: Drop Down Select Box
fa: فهرست انتخاب بازشو

[ctx: xprofile field type]
en: Radio Buttons
fa: دکمه رادیویی

[ctx: xprofile field type]
en: Number
fa: عدد

[ctx: xprofile field type]
en: Multi Select Box
fa: انتخاب چندگانه

en: Clear
fa: پاکسازی

[ctx: xprofile field type category]
en: Single Fields
fa: تک فیلدها

[ctx: xprofile field type]
en: Checkboxes
fa: چک باکس

[ctx: xprofile field type]
en: Date Selector
fa: انتخاب تاریخ

[ctx: xprofile field type category]
en: Multi Fields
fa: فیلدهای چندگانه

en: Profile not recently updated.
fa: مشخصات اخیرا بروزرسانی نشده است.

note: translators: %s: last activity timestamp (e.g. "active 1 hour ago")
en: Profile updated %s
fa: پروفایل بروزرسانی شد %s

en: This member's profile settings have been saved.
fa: تنظیمات شناسنامه این عضو ذخیره شد.

en: Your profile settings have been saved.
fa: تنظیمات پروفایل شما ذخیره شد.

en: Changes saved.
fa: تغییرات ذخیره شد.

[ctx: My Account Settings sub nav]
en: Profile
fa: پروفایل

[ctx: Avatar alt]
note: translators: %s: member name
en: Profile picture of %s
fa: تصویر پروفایل %s

[ctx: My Account Profile sub nav]
en: Change Profile Photo
fa: تغییر تصویر پروفایل

[ctx: Page title]
en: My Profile
fa: پروفایل من

[ctx: My Account Profile sub nav]
en: Edit
fa: ویرایش

[ctx: Profile settings sub nav]
en: Profile Visibility
fa: نمایان شدن

[ctx: My Account Profile]
en: Profile
fa: پروفایل

[ctx: My Account Profile sub nav]
en: View
fa: مشاهده

[ctx: Profile header sub menu]
en: Edit
fa: ویرایش

[ctx: Profile header sub menu]
en: Change Profile Photo
fa: تغییر تصویر مشخصات

[ctx: Profile header sub menu]
en: View
fa: مشاهده

[ctx: Visibility level setting]
en: My Friends
fa: دوستان من

[ctx: Profile header menu]
en: Profile
fa: پروفایل

[ctx: Visibility level setting]
en: Everyone
fa: هرکسی

[ctx: Visibility level setting]
en: All Members
fa: همه کاربران

[ctx: Visibility level setting]
en: Only Me
fa: فقط من

[ctx: members user-admin edit screen]
en: Profile Photo
fa: تصویر شناسنامه

[ctx: Component page <title>]
en: Extended Profiles
fa: شناسنامه‌های توسعه یافته

en: (Sign-up)
fa: ثبت نام

[ctx: xprofile field type category]
en: Other
fa: دیگر

[ctx: xprofile user-admin edit screen]
en: User marked as a spammer
fa: کاربر مشخص شده به عنوان اسپمر است

note: translators: %s: the field type
en: There was an error deleting the %s. Please try again.
fa: در هنگام حذف کردن%s خطایی رخ داده است ،لطفا دوباره تلاش کنید.

note: translators: %s: the field type
en: The %s was deleted successfully!
fa: %s با موفقیت حذف شد!

en: option
fa: گزینه

en: field
fa: فیلد

en: There was an error saving the field. Please try again.
fa: خطایی هنگان ذخیره کردن فیلد رخ داده است.لطفا دوباره تلاش کنید

en: The field was saved successfully.
fa: فیلد مورد نظر با موفقیت ذخیره شد.

en: The group was deleted successfully.
fa: گروه با موفقیت حذف شد.

en: The group was saved successfully.
fa: گروه با موفقیت ذخیره شد.

en: There was an error saving the group. Please try again.
fa: در ذخیره گروه خطایی رخ دا لطفا دوباره تلاش کنید.

en: There are no fields in this group.
fa: هیچ فیلدی در این گروه وجود ندارد.

en: Add New Field
fa: افزودن فیلد جدید

note: translators: accessibility text
en: Fields for "%s" Group
fa: فیلد برای "%s" گروه

en: (Primary)
fa: (اولیه)

[ctx: Settings page header]
en: Profile Fields
fa: گزینه های شناسنامه

en: Add New Field Group
fa: افزودن گروه فیلد جدید

[ctx: xProfile admin page title]
en: Profile Fields
fa: زمینه های مشخصات

[ctx: Admin Users menu]
en: Profile Fields
fa: فیلدهای پروفایل

note: translators: %s: user link
en: %s changed their profile picture
fa: %s تصویر پروفایل خود را تغییر داد

en: Profile Updates
fa: تغییرات شناسنامه

en: Updated Profile Photos
fa: بروز رسانی تصویر پروفایل

en: Updated Profile
fa: شناسنامه به‌روزرسانی شد

en: Member changed profile picture
fa: تغییر داد تصویر پروفایل خود را

en: There was a problem marking messages as read.
fa: یک خطا حین علامت زدن پیام ها به عنوان خوانده شده، رخ داد.

en: There was a problem deleting messages.
fa: یک خطا هنگام حذف پیام ها، رخ داد.

en: There was a problem marking messages as unread.
fa: یک خطا حین علامت زدن پیام ها به عنوان خوانده نشده، رخ داد.

en: There was a problem sending that reply. Please try again.
fa: یک خطا حین ارسال پاسخ رخ داد. لطفا مجددا سعی کنید.

en: There was a problem closing the notice.
fa: یک خطا حین بستن اعلان رخ داد.

en: Error leaving group
fa: مشکل حین ترک کردن گروه

en: Membership Requested
fa: عضویت درخواست شد

en: Error requesting membership
fa: خطا در ارسال درخواست عضویت

en: Error joining group
fa: خطا در پیوستن به گروه

en: There was a problem rejecting that request. Please try again.
fa: رد درخواست، با خطا مواجه شد. لطفا مجددا سعی نمایید.

en: There was a problem accepting that request. Please try again.
fa: تایید درخواست، با خطا مواجه شد. لطفا مجددا سعی نمایید.

en: Request Pending
fa: درخواست در انتظار

en: Friendship request could not be cancelled.
fa: درخوایت دوستس لغو نمیشود

en:  Friendship could not be requested.
fa: درخواست برای دوستی امکان پذیر نیست.

note: translators: %s: user link
en: %s has previously requested to join this group. Sending an invitation will automatically add the member to the group.
fa: %s قبلا برای عضویت در گروه درخواست داده است.ارسال دعوت به صورت خودکار عضو را به گروه خواهد افزود.

en: There was a problem when deleting. Please try again.
fa: حذف، با خطا مواجه شد. لطفا مجددا سعی نمایید.

en: Your profile has unsaved changes. If you leave the page, the changes will be lost.
fa: تغییر مشخصات شما ذخیره نشده است. اگر شما صفحه را ترک کنید، این تغییرات از بین خواهد رفت.

en: There was a problem posting your update. Please try again.
fa: در ارسال بروز رسانی، خطایی رخ داد لطفا دوباره تلاش نمایید.

note: translators: %s: number of activity comments
en: Show all %d comments
fa: نمایش همه %d دیدگاه‌ها

en: Show all comments for this thread
fa: نمایش تمام نظرات این موضوع

en: Show all
fa: نمایش همه

en: Rejected
fa: پذیرفته نشد

en: My Favorites
fa: علاقه مندی های من

en: Are you sure you want to leave this group?
fa: برای ترک این گروه اطمینان دارید؟

en: comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Accepted
fa: پذیرفته شد

en: BuddyPress Legacy
fa: میراث بادی‌پرس

en: Visibility
fa: دید

en: Send an email notice when:
fa: فرستادن یک ایمیل اطلاع رسانی هنگام:

en: Change Password <span>(leave blank for no change)</span>
fa: تغییر رمز عبور <span>(خالی رها کنید تا تغییری در رمز ایجاد نشود)</span>

en: Account Email
fa: ایمیل حساب‌کاربری

en: Lost your password?
fa: رمزعبورتان را گم کرده‌اید؟

en: Password Lost and Found
fa: بازیابی رمز عبور

en: Current Password <span>(required to update email or change current password)</span>
fa: رمز عبور فعلی <span>(برای به روزرسانی ایمیل یا تغییر رمز عبور فعلی مورد نیاز است)</span>

en: I understand the consequences.
fa: من عواقب آن را می دانم.

en: Deleting this account will delete all of the content it has created. It will be completely irrecoverable.
fa: حذف این حساب کاربری تمام محتوای شما ایجاد شده را خذف خواهد کرد. این مسئله به طور کامل غیر قابل جبران است.

en: Deleting your account will delete all of the content you have created. It will be completely irrecoverable.
fa: حذف حساب کاربری شما تمام محتوای شما ایجاد شده را خذف خواهد کرد. این مسئله به طور کامل غیر قابل جبران است.

en: This user is a spammer.
fa: این کاربر متخلف است.

note: Translators: a member's profile, e.g. "Paul's profile".
en: %s's Profile
fa: %s's مشخصات

en: Change
fa: تغییر

en: Your profile photo will be used on your profile and throughout the site. To change your profile photo, please create an account with <a href="https://gravatar.com">Gravatar</a> using the same email address as you used to register with this site.
fa: برای استفاده از تصویر پروفایل شما در سراسر سایت ها از <a href="https://gravatar.com">گراواتار</a> استفاده کنید.

note: translators: %s: profile group name
en: Editing '%s' Profile Group
fa: ویرایش شناسنامه گروه '%s'

en: Crop Your New Profile Photo
fa: کراپ تصویر پروفایل جدید شما

en: Click below to select a JPG, GIF or PNG format photo from your computer and then click 'Upload Image' to proceed.
fa: یک تصویر JPG، PNG و یا GIF را انتخاب کرده و بارگزاری تصویر را انتخاب کنید.

en: Change Profile Photo
fa: تغییر تصویر پروفایل

en: Your profile photo will be used on your profile and throughout the site. If there is a <a href="http://gravatar.com">Gravatar</a> associated with your account email we will use that, or you can upload an image from your computer.
fa: تصویر شناسنامه شما در شناسنامه و همچنین در همه جای این سایت استفاده خواهد شد. اگر یک <a href="http://gravatar.com">گراواتار</a> مرتبط با ایمیل حساب کاربری شما وجود دارد، ما می توانیم آن را به عنوان تصویر کاربری شما به‌کار ببریم یا اینکه شما می توانید عکسی را از رایانه خود ارسال کرده و آن را به عنوان تصویر کاربری خود برگزینید.

en: Date Received
fa: تاریخ دریافت

en: Notification
fa: اطلاعیه

en: This member has no notifications.
fa: هیچ کاربری اطلاعیه ای ندارد

en: You have no notifications.
fa: شما هیچ اطلاعیه ای ندارید.

en: This member has no unread notifications.
fa: شما هیچ اطلاعیه ای را نخواندید

en: You have no unread notifications.
fa: هیچ اعلان خوانده نشده ای ندارید.

en: Send Reply
fa: ارسال پاسخ

en: Send a Reply
fa: ارسال یک پاسخ

en: Delete conversation.
fa: حذف گفتگو.

en: Conversation between %s and you.
fa: گفتگو بین %s  و شما .

note: translators: %s: message recipients count
en: Conversation between %s recipients.
fa: گفتگو بین %s گیرندگان.

en: You are alone in this conversation.
fa: شما در گفتگو تنها هستید.

en: Sorry, no notices were found.
fa: متاسفانه اعلان جدیدی وجود ندارد

en: Delete Message
fa: حذف پیام

en: Sent:
fa: ارسال:

en: Sorry, no messages were found.
fa: متاسفانه هیچ پیامی یافت نشد.

en: Unread
fa: خوانده نشده

en: To:
fa: به:

en: View Message
fa: مشاهده پیام

en: From:
fa: از:

en: From
fa: فروم

note: translators: accessibility text
en: Select all
fa: انتخاب همه

en: Send Message
fa: ارسال پیام

en: Message
fa: پیام

en: Subject
fa: موضوع

en: This is a notice to all users.
fa: این اطلاعیه برای همه کاربران است.

en: Send To (Username or Friend's Name)
fa: ارسال به (نام کاربری یا نام دوست)

[ctx: Group member count]
note: translators: %s: group members count
en: %d member | %d members
fa[0]: %d عضو

en: You have no outstanding group invites.
fa: شما هیچ دعوت نامه ای از طرف گروه ها ندارید.

en: You have no pending friendship requests.
fa: شما هیچ درخواست دوستی ندارید.

en: You have successfully created your account! Please log in using the username and password you have just created.
fa: حساب کاربری شما با موفقیت ایجاد شد. لطفا با نام کاربری و رمز عبور خود وارد شوید.

en: Complete Sign Up
fa: تکمیل ثبت نام

en: You have successfully created your account! To begin using this site you will need to activate your account via the email we have just sent to your address.
fa: حساب کاربری شما با موفقیت ایجاد شد. برای شروع فعالیت در این شبکه، می بایست حساب کاربری خود را از طریق لینکی که به ایمیلتان ارسال کرده ایم، فعال نمایید.

en: Site Title
fa: عنوان سایت

en: Blog URL
fa: آدرس سایت

en: Yes, I'd like to create a new site
fa: بله ، مایلم که یک سایت جدید ایجاد کنم

en: Who can see this field?
fa: چه کسی می تواند این گزینه را مشاهده کنید؟

en: Blog Details
fa: اطلاعات سایت

[ctx: Change profile field visibility level]
en: Change
fa: تغییر

en: This field can be seen by: <span class="current-visibility-level">%s</span>
fa: در این زمینه می تواند دیده می شود: <span class="current-visibility-level">%s</span>

en: Profile Details
fa: جزئیات مشخصات

en: Confirm Password
fa: تکرار کلمه عبور

en: Choose a Password
fa: کلمه عبور

en: Email Address
fa: آدرس ایمیل:

en: (required)
fa: (اجباری)

en: Account Details
fa: جزئیات حساب کاربری

en: Registering for this site is easy. Just fill in the fields below, and we'll get a new account set up for you in no time.
fa: ثبت نام در این شبکه احتیاج به زمان زیادی ندارد. تنها کافیست اطلاعات خواسته شده را تکمیل نموده و حساب کاربری خود را ایجاد نمایید!

en: User registration is currently not allowed.
fa: ثبت نام فعلا مجاز نیست.

en: Newest Registered
fa: اعضای جدید

en: Activation Key:
fa: کلید فعال سازی:

note: translators: %s: login url
en: Your account was activated successfully! You can now <a href="%s">log in</a> with the username and password you provided when you signed up.
fa: حساب کاربری شما با موفقیت فعال شد. اکنون می توانید <a href="%s">داخل شوید</a> با نام‌کاربری و کلمه عبوری که هنگام ثبت‌نام وارد کردید.

en: Please provide a valid activation key.
fa: لطفا یک کد فعال سازی معتبر وارد نمایید.

en: All of your friends already belong to this group.
fa: تمام دوستان شما در حال حاظر عضو این گروه هستند.

en: Your account was activated successfully! Your account details have been sent to you in a separate email.
fa: حساب کاربری شما با موفقیت فعال شد. جزئیات اطلاعات حساب کاربری شما به ایمیلتان ارسال شد.

en: Group invitations can only be extended to friends.
fa: فقط دوستان خود را می توانید برای پیوستن به گروه دعوت کنید

en: Once you've made some friendships, you'll be able to invite those members to this group.
fa: یکبار که شما یک دوستی ایجاد می کنید، می توانید هزاران کاربر را به این گروه دعوت کنید.

en: Send Invites
fa: ارسال دعوت نامه

en: There are no pending membership requests.
fa: درحال حاضر هیچ درخواستی مبنی بر عضویت در گروه وجود ندارد.

en: Reject
fa: رد کردن

en: Accept
fa: پذیرفتن

en: Send Request
fa: ارسال درخواست

en: Comments (optional)
fa: دیدگاه (اختیاری)

en: You are requesting to become a member of the group '%s'.
fa: شما درخواست عضویت در گروه %s را دارید.

en: No members were found.
fa: هیچ کاربری یافت نشد

en: Select friends to invite.
fa: دوستان خود را برای دعوت انتخاب کنید.

en: Group Mods
fa: ناظران گروه

en: Group Admins
fa: مدیران گروه

en: You will auto join this group when you start a new topic.
fa: پس از ارسال موضوع جدید، به صورت خودکار عضو این گروه هم خواهید شد.

en: Post a New Topic:
fa: ارسال یک موضوع جدید:

en: This topic is closed, replies are no longer accepted.
fa: این موضوع قفل شده است و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

en: Post Reply
fa: ارسال پاسخ

en: Add a reply:
fa: افزودن یک پاسخ:

en: You will auto join this group when you reply to this topic.
fa: با ارسال پاسخ به این موضوع، به صورت خودکار عضو این گروه هم خواهید شد.

en: There are no posts for this topic.
fa: هنوز چیزی در مورد این موضوع ارسال نشده است.

en: %1$s said %2$s:
fa: %1$s  گفته %2$s:

en: Topic tags:
fa: برچسب تاپیک

en: New Reply
fa: پاسخ جدید

en: This topic does not exist.
fa: این موضوع وجود ندارد.

en: Edit:
fa: ویرایش:

en: Forum Directory
fa: بخش انجمن

en: I understand the consequences of deleting this group.
fa: از عواقب حذف یک گروه مطلع هستم.

en: WARNING: Deleting this group will completely remove ALL content associated with it. There is no way back, please be careful with this option.
fa: اخطار: حذف این گروه باعث حذف تمام محتوای موجود در آن می شود. از تصمیم خود مطمئن شوید. چرا که امکان بازیابی محتوای آن وجود نخواهد داشت.

en: This group has no members.
fa: این گروه هیچ عضوی ندارد.

en: Remove from group
fa: حذف از گروه

en: Remove this member
fa: حذف این عضو

en: Kick &amp; Ban
fa: اخراج و مسدود کردن

en: Promote to Mod
fa: ارتقا به ناظر گروه

en: Kick and ban this member
fa: این عضو را اخراج کن و پس بزن

en: Unban this member
fa: از بن خارج کردن این کاربر

en: Remove Ban
fa: حذف اخراج بودن

note: translators: indicates a user is banned from a group, e.g. "Mike (banned)".
en: (banned)
fa: (اخراج شده)

en: Crop Profile Photo
fa: کراپ تصویر پروفایل

en: Notify group members of these changes via email
fa: آگاه ساختن اعضای گروه از این تغییرات با ایمیل

en: Newly Created
fa: تازه ایجاد شده

en: Most Members
fa: بیشترین اعضا

en: All Groups <span>%s</span>
fa: گروه ها <span>%s</span>

en: There were no groups found.
fa: هیچ گروهی پیدا نشد.

en: Finish
fa: پایان

en: Next Step
fa: مرحله بعد

en: Create Group and Continue
fa: ساختن گروه و ادامه

en: Back to Previous Step
fa: برگشت به گام قبلی

en: Once you have built up friend connections you will be able to invite others to your group.
fa: زمانیکه شما ایجاد کرده اید تماس با دوستان را قادر خواهید بود برای دعوت دیگران به گروه شما.

en: Remove Invite
fa: حذف دعوت نامه

en: Select people to invite from your friends list.
fa: از لیست دوستانتان، افرادی را برای دعوت انتخاب کنید.

en: Profile photo preview
fa: پیش نمایش تصویر پروفایل

en: To skip the group profile photo upload process, hit the "Next Step" button.
fa: برای لغو بارگذاری تصویر گروه، گزینه "گام بعدی" را انتخاب نمایید.

en: Crop Group Profile Photo
fa: برش تصویر گروه

en: Profile photo to crop
fa: کراپ تصویر پروفایل

en: Upload Image
fa: بارگذاری تصویر

en: Upload an image to use as a profile photo for this group. The image will be shown on the main group page, and in search results.
fa: یک تصویر برای پروفایل گروه استفاده کنید که این تصویر در صفحه گروه و نتایج جستجو نمایش داده می شود.

en: <strong>Attention Site Admin:</strong> Group forums require the <a href="%s">correct setup and configuration</a> of a bbPress installation.
fa: <strong>هشدار به مدیریت کل شبکه:</strong> انجمن های گروه به <a href="%s">تنظیم و پیکربندی صحیح</a> bbPress نیاز دارند.

en: Should this group have a forum?
fa: آیا این گروه می بایست انجمن داشته باشد؟

en: Group Invitations
fa: دعوتنامه های گروه

en: Which members of this group are allowed to invite others?
fa: کدام عضوها از این گروه اجازه دارند دیگران را دعوت کنند؟

en: This group will not be listed in the groups directory or search results.
fa: این گروه در لیست گروه ها و در نتایج جستجو نشان داده نخواهد شد.

en: Only users who are invited can join the group.
fa: تنها کاربرانی که دعوت شده اند می توانند به گروه بپیوندند.

en: This is a hidden group
fa: این یک گروه مخفی است

en: Group content and activity will only be visible to members of the group.
fa: تمام محتوا و فعالیت های گروه، تنها برای اعضای گروه قابل رویت خواهد بود.

en: Only users who request membership and are accepted can join the group.
fa: تنها کاربرانی که درخواست عضویت داده و پذیرفته شوند، می توانند به گروه بپیوندند.

en: This is a private group
fa: این یک گروه خصوصی است

en: Group content and activity will be visible to any site member.
fa: تمام محتوا و فعالیت های گروه برای همه اعضا قابل مشاهده خواهد بود.

en: This group will be listed in the groups directory and in search results.
fa: این گروه در لیست گروه ها و نتایج جستجو، نشان داده خواهد شد.

en: Any site member can join this group.
fa: همه اعضا می توانند به این گروه بپیوندند.

en: This is a public group
fa: این یک گروه عمومی است

en: Privacy Options
fa: تنظیمات حریم خصوصی

en: Group Description (required)
fa: توضیحات گروه ( ضروری )

en: Group Name (required)
fa: نام گروه ( ضروری )

en: You are not a member of any groups so you don't have any group forums you can post in. To start posting, first find a group that matches the topic subject you'd like to start. If this group does not exist, why not <a href='%s'>create a new group</a>? Once you have joined or created the group you can post your topic in that group's forum.
fa: چون عضو هیچ گروهی نیستید، نمی توانید در هیچ یک از انجمن های مرتبط با گروه ها، موضوعی ارسال کنید. برای ارسال موضوع جدید، باید عضو یکی از گروه ها شده و موضوع خود را ارسال نمایید. در صورتی که گروهی متناسب با حوزه فعالیت خود نیافتید، <a href='%s'>خودتان یک گروه جدید تشکیل دهید! </a>

en: Post Topic
fa: ارسال موضوع

en: Post In Group Forum:
fa: ارسال در انجمن گروه:

en: Tags (comma separated):
fa: برچسب ها (با , جدا کنید):

en: Content:
fa: محتوا:

en: Create New Topic:
fa: ایجاد موضوع جدید :

en: Unreplied
fa: بدون پاسخ

en: Most Posts
fa: بیشترین ارسال ها

en: My Topics <span>%s</span>
fa: موضوعات من <span>%s</span>

en: All Topics <span>%s</span>
fa: موضوعات <span>%s</span>

note: translators: "started by [poster] in [forum]"
en: in %1$s
fa: در %1$s

en: Sorry, there were no forum topics found.
fa: متاسفانه هیچ موضوعی در انجمن وجود ندارد.

note: translators: "started by [poster] in [forum]"
en: Started by %1$s
fa: آغاز شده توسط %1$s

en: Permanent link to this post
fa: پیوند ثابت این نوشته

en: Last Active
fa: آخرین به روز رسانی

en: My Sites <span>%s</span>
fa: سایت های من <span>%s</span>

en: All Sites <span>%s</span>
fa: تمام سایت ها <span>%s</span>

en: Site registration is currently disabled
fa: نام نویسی در سایت درحال حاضر غیرفعال است.

note: translators: accessibility text
en: Select your File
fa: انتخاب پرونده شما

en: Drop your file here
fa: پرونده خود را در این مکان قرار دهید

[ctx: Uploader: Drop your file here - or - Select your File]
en: or
fa:  یا

en: Sorry, there were no sites found.
fa: متاسفم ، سایتی پیدا نشد

en: The web browser on your device cannot be used to upload files.
fa: از مرورگر مورد استفاده‌ی شما نمی‌توان برای ارسال فایل استفاده کرد

en: Upload Limit Exceeded
fa: اندازه فایل مورد نظر برای بارگذاری بیش از حد است.

en: Delete Group Profile Photo
fa: حذف تصویر پروفایل گروه

en: If you'd like to remove the existing group profile photo but not upload a new one, please use the delete group profile photo button.
fa: اگر مایل به حذف تصویر شناسنامه گروه هستید لطفا دکمه حذف تصویر شناسنامه مربوطه را انتخاب نمایید.

en: Delete My Profile Photo
fa: حذف تصویر پروفایل من

en: Delete Profile Photo
fa: حذف تصویر پروفایل

en: If you'd like to delete your current profile photo but not upload a new one, please use the delete profile photo button.
fa: اگر قصد دارید تصویر جدید را اپلود کنید ابتدا تصویر قدیم را حذف و سپس تصویر جدید را آپلود نمایید.

en: Crop Image
fa: برش تصویر

en: Save
fa: ذخیره

en: Capture
fa: گرفتن تصویر

en: Your browser does not support this feature.
fa: مرورگرتان این قابلیت را پشتیبانی نمی کند.

note: translators: accessibility text
en: Post in
fa: ارسال شده در

note: translators: %s: member name
en: What's new, %s?
fa: چه خبر، %s؟

en: Post Update
fa: ارسال بروزرسانی

en: What's new in %s, %s?
fa: چه خبر از %s، %s؟

en: &mdash; Everything &mdash;
fa: &mdash; همه چیز &mdash;

en: Show:
fa: نمایش :

[ctx: Number of new activity mentions]
note: translators: %s: new mentions count
en: %s new | %s new
fa[0]: %s جدید

en: Mentions
fa: یادآوری ها

en: Activity that I have been mentioned in.
fa: فعالیت هایی که در آنها خطاب واقع شده ام.

en: My Favorites <span>%s</span>
fa: علاقمندی های من <span>%s</span>

en: My Groups <span>%s</span>
fa: گروه های من <span>%s</span>

en: The activity I've marked as a favorite.
fa: فعالیت هایی که در لیست مورد علاقه من هستند.

en: The activity of groups I am a member of.
fa: فعالیت های گروه هایی که من عضو آنها هستم.

en: My Friends <span>%s</span>
fa: دوستان من <span>%s</span>

en: All Members <span>%s</span>
fa: کاربران <span>%s</span>

en: The activity of my friends only.
fa: فقط فعالیت های دوستان من.

en: The public activity for everyone on this site.
fa: فعالیت های عمومی در این سایت.

en: Remove Favorite
fa: نمی پسندم

en: Favorite
fa: پسندیدم

en: Mark as Favorite
fa: انتخاب به عنوان مورد علاقه

en: Comment <span>%s</span>
fa: دیدگاه ها <span>%s</span>

note: translators: 1: user profile link, 2: user name, 3: activity permalink, 4: activity timestamp
en: <a href="%1$s">%2$s</a> replied <a href="%3$s" class="activity-time-since"><span class="time-since">%4$s</span></a>
fa: <a href="%1$s">%2$s</a> پاسخ داد <a href="%3$s" class="activity-time-since"><span class="time-since">%4$s</span></a>

en: View Conversation
fa: مشاهده مکالمات

en: Sorry, there was no activity found. Please try a different filter.
fa: متاسفانه هیچ فعالیتی یافت نشد. لطفا نوع دیگر فعالیت ها را بررسی کنید.

en: Load More
fa: ادامه نوشته ها

en: Capabilities
fa: توانمندی ها

en: You have successfully dismissed your pending email change.
fa: شما با موفقیت درخواست تغییر ایمیل تان را لغو کردید.

en: There was a problem verifying your new email address. Please try again.
fa: یک مشکل در تأیید آدرس ایمیل شما وجود دارد. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: You have successfully verified your new email address.
fa: آدرس ایمیل شما با موفقیت تایید شد.

note: translators: %s: user username
en: %s was successfully deleted.
fa: %s با موفقیت حذف شد

en: This user's notification settings have been saved.
fa: تنظیمات اطلاع رسانی این کاربر ذخیره گردید.

en: Your notification settings have been saved.
fa: تنظیمات اطلاع رسانی ذخیره شد

en: No changes were made to this account.
fa: بدون هیچ تغییری برای این حساب ساخته شده

en: No changes were made to your account.
fa: حساب شما ساخته شد

en: The new password must be different from the current password.
fa: رمز عبور جدید می‌بایست متفاوت از رمز قبول فعلی باشد.

en: Your settings have been saved.
fa: تنظیمات شما ذخیره شد

en: One of the password fields was empty.
fa: یکی از زمینه های رمز عبور خالی است

en: Your current password is invalid.
fa: رمز عبور نامعتبر است

en: Email address cannot be empty.
fa: آدرس ایمیل نمیتواند خالی باشد

en: That email address is already taken.
fa: این آدرس ایمیل قبلا برای یک کاربر مورد استفاده قرار گرفته

en: That email address is currently unavailable for use.
fa: آدرس ایمیل در حال حاضر غیر قابل دسترسی است

en: That email address is invalid. Check the formatting and try again.
fa: آدرس ایمیل نامعتبر است. لطفا بررسی نمایید

en: Go
fa: برو

note: translators: 1: notification from number. 2: notification to number. 3: total notifications.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s notification | Viewing %1$s - %2$s of %3$s notifications
fa[0]: نشان دادن %1$s - %2$s از %3$s اطلاعیه

en: Oldest First
fa: در ابتدا قدیمی

en: Newest First
fa: از آخر به اول

en: Viewing 1 notification
fa: مشاهده 1 اطلاعیه

en: Read
fa: خوانده شد

en: Date not found
fa: تاریخ پیدا نشد

[ctx: Notifications pagination previous text]
en: &larr;
fa: &rarr;

[ctx: My Account Notification sub nav]
en: Unread
fa: خوانده نشده

[ctx: My Account Notification sub nav]
en: Read
fa: خواندن

[ctx: My Account Notification]
en: Notifications
fa: اطلاعیه

[ctx: Notification screen nav]
en: Read
fa: خوانده شده

[ctx: Notification screen nav]
en: Unread
fa: خوانده نشده

[ctx: Profile screen nav]
en: Notifications
fa: اطلاعیه ها

[ctx: Page <title>]
en: Notifications
fa: اطلاعیه ها

en: Search Notifications...
fa: جستجو اطلاعیه ها...

en: Notifications marked as unread.
fa: این اعلان خوانده نشده

en: Notifications marked as read
fa: این اعلان خوانده شده

en: No new notifications
fa: اطلاعیه جدیدی نیست

en: There was a problem managing your notifications.
fa: در مدیریت اعلان ها یک مشکل رخ داد

en: Notifications deleted.
fa: اعلان پاک شده

en: There was a problem deleting that notification.
fa: یک مشکل در مراحل حذف این اعلان وجود دارد.

en: Notification successfully deleted.
fa: اطلاعیه با موفقیت حذف گردید.

en: Notification successfully marked unread.
fa: اعلانیه به خوانده نشده تغییر یافت .

en: There was a problem marking that notification.
fa: یک مشکل در مراحل فعال سازی این اعلان وجود دارد.

en: Notification successfully marked read.
fa: اطلاعیه با موفقیت ارسال شد!

note: translators: %s: number of message recipients
en: %s Recipients
fa: %s گیرنده

en: Display Sitewide Notices posted by the site administrator
fa: نمایش کل توجهات ارسال شده توسط مدیریت سایت

en: (BuddyPress) Sitewide Notices
fa: (بادی‌پرس) اعلامیه‌های کل سایت

note: translators: %s: last activity timestamp (e.g. "active 1 hour ago")
en: Sent %s
fa: ارسال %s

note: translators: %s: number of message recipients
en: %s recipients
fa: %s گیرنده

en: Private Message
fa: پیغام خصوصی

en: Mark unread
fa: ثبت به عنوان نخوانده

en: Currently Active
fa: درحال حاضر فعال

en: Mark read
fa: ثبت به عنوان خوانده شده

note: translators: accessibility text
en: Select Bulk Action
fa: انتخاب عمل کلی

en: Delete Selected
fa: حذف موارد انتخاب شده

[ctx: Message management markup]
en: Mark as Unread
fa: تبدیل به خوانده نشده

[ctx: Message management markup]
en: Mark as Read
fa: تبدیل به خوانده شده

[ctx: Message dropdown filter]
en: Unread
fa: خوانده نشده

[ctx: Message dropdown filter]
en: All
fa: همه

[ctx: Message dropdown filter]
en: Read
fa: خوانده

note: translators: accessibility text
en: Select
fa: انتخاب

note: translators: %d: number of unread messages
en: %d unread | %d unread
fa[0]: %d خوانده نشده

note: translators: 1: message from number. 2: message to number. 3: total messages.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s message | Viewing %1$s - %2$s of %3$s messages
fa[0]: مشاهده %1$s - %2$s از %3$s پیام

note: translators: accessibility text
en: Search Messages
fa: جستجوی پیام ها

en: Viewing 1 message
fa: مشاهده 1 پیام

note: translators: accessibility text
en: Select:
fa: انتخاب:

[ctx: Message pagination next text]
en: &rarr;
fa: &larr;

[ctx: Message pagination previous text]
en: &larr;
fa: &rarr;

en: Add star
fa: افزودن ستاره

en: Remove star
fa: حذف ستاره

note: translators: accessibility text
en: Star
fa: ستاره

en: Star the first message in this thread
fa: اولین پیام این موضوع را ستاره دار کن

en: Not starred
fa: ستاره دار نیست

en: Unstar
fa: حذف ستاره

note: translators: %s: number of unstarred messages
en: %s message was successfully unstarred | %s messages were successfully unstarred
fa[0]: %s پیام با موفقیت بدون ستاره شد

note: translators: %s: number of starred messages
en: %s message was successfully starred | %s messages were successfully starred
fa[0]: %s پیام با موفقیت ستاره دار شد

en: Remove all starred messages in this thread
fa: حذف تمام پیام های ستاره دار در این موضوع

en: A member sends you a new message
fa: یکی از اعضا برای شما پیام جدیدی ارسال کرده است

en: There was a problem deleting that notice.
fa: یک مشکل در مراحل حذف این اعلان وجود دارد.

en: There was a problem activating that notice.
fa: یک مشکل در مراحل فعال سازی این اعلان وجود دارد.

en: There was a problem deactivating that notice.
fa: غیرفعال سازی اعلانات مورد نظر، با خطا مواجه شد. لطفا مجددا سعی نمایید.

note: translators: %s: number of private messages
en: You have %s new private message | You have %s new private messages
fa[0]: شما %s پیام خصوصی جدید دارید

note: translators: %s: member name
en: %s sent you a new private message
fa: %s برای شما پیغام خصوصی جدیدی فرستاده است

note: translators: %s: number of new messages
en: You have %d new messages
fa: شما %d پیام جدید دارید

en: My Messages
fa: پیام های من

en: Compose
fa: ایجاد پیام جدید

en: Notices
fa: اعلانات

en: Sent
fa: فرستاده

en: Starred
fa: ستاره دار

en: Inbox
fa: صندوق ورودی

en: Messages
fa: پیام ها

note: translators: 1: class name. 2: number of messages
en: Messages <span class="%1$s">%2$s</span>
fa: پیام ها  <span class="%1$s">%2$s</span>

en: Search Messages...
fa: پیام جستجو...

en: Private Messages
fa: پیام خصوصی

en: No Subject
fa: بدون عنوان

en: Messages marked as unread.
fa: پیام ها به عنوان خوانده نشده تغییر یافتند .

en: There was an error deleting messages.
fa: خطایی در هنگام حذف پیام رخ داد.

note: translators: %s: message subject
en: Re: %s
fa: پاسخ: %s

en: Messages marked as read
fa: پیامهای مشخص شده به عنوان خوانده شده

en: Messages deleted.
fa: پیام ها حذف شدند.

en: Message marked as read.
fa: مشخص کردن پیام به عنوان خوانده شده

en: There was a problem marking that message.
fa: مشکلی در مارک کردن(انتخاب) پیام ها رخ داده است.

en: There was a problem managing your messages.
fa: یک مشکل در مدیریت پیامهای شما رخ داده است.

en: Message marked unread.
fa: مشخص کردن پیام خوانده نشده

en: Message deleted.
fa: پیام حذف شد.

en: There was a problem sending your reply. Please try again.
fa: مشکلی در در ارسال به پاسخ رخ داده است.لطفا دوباره سعی کنید

en: There was an error deleting that message.
fa: خطایی در هنگام حذف این پیام رخ داد.

en: Your reply was sent successfully
fa: پاسخ شما با موفقیت ارسال شد

en: the sign-up has already been activated.
fa: نام نویسی در حال حاضر فعال شده است.

en: Recently Active Members
fa: کاربران اخیر فعال

en: Profile photos of recently active members
fa: تصاویر پروفایل اعضا اخیر که فعال شدند

en: There are no recently active members
fa: هیچ کاربر فعالی وجود ندارد

[ctx: widget name]
en: (BuddyPress) Recently Active Members
fa: آخرین اعضاء فعال

en: Who's Online
fa: کاربران آنلاین حاضر در سایت

en: There are no users currently online
fa: هیچ کاربری آنلاین نیست

en: Profile photos of online users
fa: تصاویر آنلاین پروفایل کاربران

[ctx: widget name]
en: (BuddyPress) Who's Online
fa: چه کسانی آنلاین اند؟

en: Default members to show:
fa: پیش فرض کاربران برای نمایش:

en: Max members to show:
fa: حداكثر کاربران برای نمایش:

en: No one has signed up yet!
fa: هنوز هیچ کس ثبت نام نکرده است!

en: A dynamic list of recently active, popular, and newest members
fa: فهرست پویای کابران فعال، محبوب و تازه وارد

[ctx: widget name]
en: (BuddyPress) Members
fa: اعضاء

en: Activity RSS Feed
fa: فید RSS فعالیت ها

note: translators: 1: online member from number. 2: online member to number. 3: total online members.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s online member | Viewing %1$s - %2$s of %3$s online members
fa[0]: نشان دادن %1$s - %2$s از %3$s عضو آنلاین

en: Your Profile Photo
fa: تصویر پروفایل شما

note: translators: %s: member type singular name
en: Viewing members of the type: %s
fa: مشاهده اعضای این نوع:  %s

[ctx: Records the timestamp that the user registered into the activity stream]
note: translators: %s: last activity timestamp (e.g. "active 1 hour ago")
en: registered %s
fa: ثبت‌نام شده %s

note: translators: 1: active member from number. 2: active member to number. 3: total active members.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s active member | Viewing %1$s - %2$s of %3$s active members
fa[0]: نشان دادن %1$s  - %2$s از %3$s کاربران فعال

note: translators: 1: member with friends from number. 2: member with friends to number. 3: total members with friends.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s member with friends | Viewing %1$s - %2$s of %3$s members with friends
fa[0]: نشان دادن %1$s - %2$s از %3$s عضو با دوستان

en: Viewing 1 online member
fa: درحال نمایش 1 کابر آنلاین

en: Viewing 1 member with friends
fa: درحال نمایش 1 کاربر با دوستان

en: Viewing 1 active member
fa: در حال نمایش 1 عضو فعال

[ctx: Member pagination previous text]
en: &larr;
fa: &rarr;

[ctx: Member pagination next text]
en: &rarr;
fa: &larr;

en: Check Your Email To Activate Your Account!
fa: ایمیل خود را برای فعال کردن حساب کاربری بررسی نمایید!

en: Account Activated
fa: حساب کاربری فعال شد

en: Your account is now active!
fa: حساب کاربری شما فعال شد!

en: This is a required field
fa: این یک فیلد اجباری است

en: The passwords you entered do not match.
fa: گذرواژه های وارد شده یکسان نیستند.

en: Please make sure you enter your password twice
fa: لطفا از وارد نمودن رمز عبور و تکرار آن، مطمئن شوید

en: You
fa: شما

[ctx: Member profile view]
en: View
fa: مشاهده کردن

[ctx: Member profile main navigation]
en: Profile
fa: مشخصات

en: Search Members...
fa: جستجو در کاربران

[ctx: component directory title]
en: Members
fa: اعضا

en: Member type already exists.
fa: در حال حاضر نوع کاربران وجود دارد

en: Activation email resent! Please check your inbox or spam folder.
fa: ایمیل فعال سازی مجددا ارسال شد ! لطفا اینباکس و یا اسپم خود را کنترل کنید

en: <strong>Error</strong>: Your account has not been activated. Check your email for the activation link.
fa: <strong>خطا</strong>: حساب کاربری شما فعال نشده است، ایمیل خود را برای پیوند فعال سازی بررسی کنید.

en: <strong>Error</strong>: Your account has already been activated.
fa: <strong>خطا</strong>: حساب کاربری شما قبلا فعال شده است.

note: translators: %s: the activation url
en: If you have not received an email yet, <a href="%s">click here to resend it</a>.
fa: اگر تا کنون ایمیلی دریافت نکرده اید،<a href="%s">برای ارسال مجدد کلیک کنید</a>.

en: That username is already activated.
fa: نام کاربری در حال حاضر فعال است.

en: Could not create user
fa: نمی توانید کاربر ایجاد کنید

en: The site is already active.
fa: تارنما در حال حاضر فعال است.

en: The user is already active.
fa: کاربر در حال حاضر فعال است.

en: Invalid activation key.
fa: رمز فعال سازی نادرست.

en: Sorry, that username already exists!
fa: این نام کاربری قبلا ثبت شده است!

en: Sorry, usernames must have letters too!
fa: با عرض معذرت نام کاربری باید حتما شامل حروف باشد!

en: Sorry, usernames may not contain the character "_"!
fa: نام کاربری نمی تواند شامل "_" باشد!

en: Username must be at least 4 characters
fa: نام کاربری حداقل باید 4 کاراکتر باشد

en: Usernames can contain only letters, numbers, ., -, and @
fa: نام‌کاربری تنها می تواند شما،حروف،اعداد،.،-،و@ باشد.

en: That username is not allowed
fa: این نام کاربری مجاز نیست

en: Please enter a username
fa: لطفا یک نام کاربری وارد کنید

en: Sorry, that email address is already used!
fa: این آدرس ایمیل قبلا ثبت شده است!

en: Sorry, that email address is not allowed!
fa: این آدرس ایمیل مجاز به ثبت نام نیست!

en: Please check your email address.
fa: لطفا ایمیل خود را بررسی کنید

en: User last_activity data is no longer stored in usermeta. Use bp_update_user_last_activity() instead.
fa: اطلاعات  last_activity کاربری دیگر در usermeta نگهداری نمی شود. بجای آن از bp_update_user_last_activity() استفاده کنید.

en: <strong>Error</strong>: Your account has been marked as a spammer.
fa: <strong>خطا</strong>: حساب کاربری شما به عنوان هرزنامه‌نویس مشخص شده است.

en: User last_activity data is no longer stored in usermeta. Use bp_get_user_last_activity() instead.
fa: اطلاعات  last_activity کاربری دیگر در usermeta نگهداری نمی شود. بجای آن از bp_get_user_last_activity() استفاده کنید.

en: Edit Profile Photo
fa: ویرایش تصویر پروفایل

note: translators: Link to Delete Account Settings page
en: Delete Account
fa: حذف حساب کاربری

en: Edit Member
fa: ویرایش اعضاء

en: Edit My Profile
fa: ویرایش پروفایل من

en: Confirm
fa: تأیید

en: (less than 24 hours ago)
fa: ( کمتر از 24 ساعت پیش )

note: translators: %s: notification date
en: Last notified: %s
fa: آخرین زمان اطلاع‎رسانی: %s

en: You are about to resend an activation email to the following accounts:
fa: شما در حال ارسال مجدد ایمیل فعال‌سازی به حساب‌های زیر هستید:

en: You are about to resend an activation email to the following account:
fa: شما در حال ارسال مجدد ایمیل فعال‌سازی به حساب‌های زیر هستید:

en: You are about to activate the following accounts:
fa: شما در حال فعال‌سازی حساب‌های زیر هستید:

en: Resend Activation Emails
fa: ارسال دوباره ایمیل فعال سازی

en: You are about to activate the following account:
fa: شما در حال فعال سازی این حساب ها هستید:

en: You are about to delete the following accounts:
fa: شما در حال پاک کردن حساب‌های زیر هستید:

en: Activate Pending Accounts
fa: فعال کردن اکانت های در انتظار

en: You are about to delete the following account:
fa: شما در حال پاک سازی این حساب ها هستید:

en: Delete Pending Accounts
fa: حذف اکانت های در انتظار

en: There was a problem activating accounts. Please try again.
fa: فعال شدن حساب شما با مشکلی رو به رو شده است.لطفا دوباره سعی کنید

en: There was a problem deleting sign-ups. Please try again.
fa: مشکلی در حذف علامت UPS رخ داده است.لطفا دوباره سعی کنید

en: Search Pending Users
fa: جستجو کاربران در انتظار

[ctx: signup notdeleted]
note: translators: %s: number of deleted signups not deleted
en: %s sign-up was not deleted. | %s sign-ups were not deleted.
fa[0]: %s نام نویسی پاک نشد.

en: There was a problem sending the activation emails. Please try again.
fa: مشکلی هنگام ارسال ایمیل فعال‌سازی رخ داده است. مجدد تلاش کنید.

[ctx: signup deleted]
note: translators: %s: number of deleted signups
en: %s sign-up successfully deleted! | %s sign-ups successfully deleted!
fa[0]: %s نام نویسی با موفقیت پاک شد!

[ctx: signup notsent]
note: translators: %s: number of accounts not activated
en: %s account was not activated. | %s accounts were not activated.
fa[0]: %s حساب فعال نشد.

[ctx: signup resent]
note: translators: %s: number of activated accounts
en: %s account successfully activated!  | %s accounts successfully activated!
fa[0]: %s حساب با موفقیت فعال شد!

[ctx: signup notsent]
note: translators: %s: number of unsent activation emails
en: %s activation email was not sent. | %s activation emails were not sent.
fa[0]: %s ایمیل فعالسازی فرستاده نشد.

[ctx: signup resent]
note: translators: %s: number of activation emails sent
en: %s activation email successfully sent!  | %s activation emails successfully sent!
fa[0]: %s ایمیل فعالسازی با موفقیت فرستاده شد!

en: Bulk actions allow you to perform these 3 actions for the selected rows.
fa: اقدام کلی به شما اجازه انجام این 3 کار را برای ردیف انتخاب شده می دهد.

en: By clicking on a Username you will be able to activate a pending account from the confirmation screen.
fa: با کلیک روی نام‌کاربری شما می توانید حساب‌کاربری در انتظار را در صفحه تائیدیه فعال کنید.

en: "Delete" allows you to delete a pending account from your site. You will be asked to confirm this deletion.
fa: "حذف" به شما اجازه حذف حساب‌کاربری از سایتتان را می دهد. از شما برای تائید این حذف سوال می شود.

en: "Email" takes you to the confirmation screen before being able to send the activation link to the desired pending account. You can only send the activation email once per day.
fa: "ایمیل" شما را به صفحه تائیدیه قبل از اینکه بتوانید لینک فعال‌سازی را ارسال کنید می برد. شما می توانید یک ایمیل در روز برای فعال‌سازی ارسال کنید.

en: Hovering over a row in the pending accounts list will display action links that allow you to manage pending accounts. You can perform the following actions:
fa: با آوردن نشانه‌گر موس روی ردیف حساب‌های درانتظار تائید لیستی از اقداماتی که میتوانید انجام دهید نمایش اده می شود. می توانید از این اقدامت استفاده کنید:

en: Using the search form, you can find pending accounts more easily. The Username and Email fields will be included in the search.
fa: با استفاده از فرم جستجو می توانید براحتی حساب‌های درانتظار تائید را پیدا کنید. فیلد نام‌کاربری و ایمیل می تواند در جستجو آورده شود.

en: You can reorder the list of your pending accounts by clicking on the Username, Email or Registered column headers.
fa: می توانید با کلیک بر روی سربرگ ستون نام‌کاربری و ایمیل حساب‌های در انتظار تائید را مرتب کنید.

[ctx: Pending Accounts per page (screen options)]
en: Pending Accounts
fa: حساب های در انتظار تایید

en: From the screen options, you can customize the displayed columns and the pagination of this screen.
fa: از صفحه تنظیمات، می توانید نمایش ستون‌ها و شمارنده‌ها را در این صفحه سفارشی کنید.

en: This is the administration screen for pending accounts on your site.
fa: این صفحه مدیریت برای حساب‌های در انتظار تائید سایت شما است.

en: Extended
fa: گسترده

note: translators: %s: date
en: Last active: %1$s
fa: آخرین فعالیت : %1$s

note: translators: %s: member name
en: %s has been marked as a spammer. All BuddyPress data associated with the user has been removed
fa: %s بعنوان اسپم نشانه گذاری شده است. همه داده‌های بادی‌پرس مرتبط با این کاربر حذف شده است.

en: Update Profile
fa: بروزرسانی پروفایل

en: Spammer
fa: هرزنامه

en: View Profile
fa: نمایش پروفایل

en: User account has not yet been activated
fa: کاربر تاکنون فعالیتی نداشته است

[ctx: user]
en: Add Existing
fa: ایجاد موجود

[ctx: user]
en: Add New
fa: افزودن

en: &larr; Back to Users
fa: &rarr; بازگشت به کاربران

en: Edit User
fa: ویرایش کاربر

[ctx: members user-admin edit screen]
note: translators: %s: member name
en: %s's Stats
fa: %s's آمار

[ctx: members user-admin edit screen]
en: Member Type
fa: نوع عضو

[ctx: members user-admin edit screen]
en: Status
fa: وضعیت

en: <a href="https://codex.buddypress.org/administrator-guide/extended-profiles/">Managing Profiles</a>
fa: <a href="https://codex.buddypress.org/administrator-guide/extended-profiles/"> مدیریت مشخصات</a>

en: In the right-hand column, you can update the user&#39;s status, delete the user&#39;s avatar, and view recent statistics.
fa: در ستون right-hand، می توانید وضعیت کاربر &#39; را بروزرسانی،حذف آواتار کاربر &#39; و مشاهده آمار اخیر.

en: In the main column, you can edit the fields of the user&#39;s extended profile.
fa: در ستون اصلی، می توانید فیلدهای کاربری &#39; را ویرایش و مشخصات را گسترده کنید.

en: This is the admin view of a user&#39;s profile.
fa: این مشاهده مدیر از مشخصات کاربر &#39; است.

en: You cannot edit the requested user.
fa: شما نمی توانید درخواست ویرایش به کاربر مورد نظر دهید.

en: Extended Profile
fa: پروفایل توسعه یافته

en: Manage Signups
fa: مدیریت ثبت نام

en: There was a problem updating some of your profile information. Please try again.
fa: مشکلی در بروزرسانی اطلاعات مشخصات شما رخ داد. مجدد تلاش کنید.

en: An error occurred while trying to update the profile.
fa: خطایی در هنگام بروزرسانی مشخصات رخ داده است.

en: User could not be marked as spammer.
fa: کاربر نمی تواند به عنوان اسپمر نشانه گذاری شود.

en: User could not be removed as spammer.
fa: کاربر نمی تواند اسپم را حذف کند.

en: There was a problem deleting that profile photo. Please try again.
fa: مشکلی هنگام حذف تصویر مشخصات رخ داده است. مجدد تلاش کنید.

en: Profile photo was deleted.
fa: تصویر پروفایل شما حذف شد.

en: Profile updated.
fa: پروفایل بروزرسانی شد

note: translators: %s: user link
en: %s became a registered member
fa: %s تبدیل به یک عضو ثبت نام شده شوید

en: New Members
fa: اعضای جدید

en: New member registered
fa: عضو جدید ثبت نام کرد

en: User removed as spammer.
fa: کاربر از لیست افراد فرستنده هرزنامه، حذف شد.

note: translators: accessibility text
en: Select user: %s
fa: انتخاب کاربر: %s

note: translators: %s: url to site settings
en: Registration is disabled. %s
fa: عضویت غیر فعال است. %s

en: Edit settings
fa: ویرایش تنظیمات

en: No pending accounts found.
fa: هیچ اکانتی در انتظار تایید نیست.

[ctx: Pending signup action]
en: Email
fa: ایمیل

[ctx: Pending signup action]
en: Activate
fa: فعال کردن

en: Last Sent
fa: آخرین ارسال

en: Emails Sent
fa: ایمیل فرستاده شد

[ctx: signup users]
note: translators: %s: number of pending accounts
en: Pending %s
fa: در انتظار %s

en: Cheatin&#8217; huh?
fa: کلک میزنی&#8217; هان؟

en: You do not have access to this content.
fa: شما دسترسی به این محتوا ندارید.

en: Group Mod
fa: مدیر گروه

en: Default groups to show:
fa: پیش فرض گروه ها برای نمایش:

en: No groups matched the current filter.
fa: هیچ گروهی با این مشخصات وجود ندارد.

en: Max groups to show:
fa: بیشترین تعداد گروه جهت نمایش:

en: Link widget title to Groups directory
fa: عنوان لینک ویجت در فهرست گروه های دسته جمعی

note: translators: %s: date
en: created %s
fa: ایجاد شده %s

en: There are no groups to display.
fa: هیچ گروهی برای نمایش وجود ندارد.

[ctx: widget name]
en: (BuddyPress) Groups
fa: بادی پرس) گروه ها)

note: translators: %s: number of groups
en: %s group | %s groups
fa[0]: گروه %s

note: translators: 1: group request from number. 2: group request to number. 3: total group requests.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s request | Viewing %1$s - %2$s of %3$s requests
fa[0]: نشان دادن %1$s تا %2$s از %3$s درخواست

en: Viewing 1 invitation
fa: مشاهده 1 دعوت

en: Group Activity RSS Feed
fa: فید RSS فعالیت گروه

note: translators: %s: human time diff
en: requested %s
fa: درخواست شده %s

en: Viewing 1 request
fa: مشاهده 1 درخواست

en: Moderator Of
fa: ناظر

en: Administrator Of
fa: مدیر کل

en: Most Popular
fa: محبوب ترین

en: Recently Joined
fa: آخرین اعضا

en: Group avatar
fa: تصویر گروه

en: Alphabetical
fa: برحسب حروف الفبا

en: Group Activity
fa: فعالیت گروه

en: Oldest
fa: قدیمی

en: Order By:
fa: چیدمان برحسب:

en: This is a hidden group and only invited members can join.
fa: این یک گروه مخفی است و تنها اعضای دعوت شده می توانند به آن بپیوندند.

en: This is a private group. Your membership request is awaiting approval from the group administrator.
fa: این یک گروه خصوصی بوده و درخواست عضویت شما در انتظار تایید از سوی مدیر گروه قرار دارد.

en: This is a private group. To join you must be a registered site member and request group membership.
fa: این یک گروه خصوصی است که برای پیوستن به آن باید عضوی از سایت شده و سپس درخواست عضویت ارسال کنید.

en: You must accept your pending invitation before you can access this private group.
fa: شما باید پیش از دسترسی به این گروه خصوصی درخواست دعوت نامه تان را بپذیرید.

en: This is a private group and you must request group membership in order to join.
fa: این یک گروه خصوصی است که برای پیوستن به آن باید درخواست عضویت ارسال کنید.

en: This group is not currently accessible.
fa: این گروه در حال حاضر از دسترس خارج شده است.

en: Request Membership
fa: درخواست عضویت

en: Accept Invitation
fa: تایید دعوت

en: Request Sent
fa: درخواست ارسال شد

en: Join Group
fa: پیوستن به گروه

en: Leave Group
fa: ترک کردن گروه

en: This action should not be used directly. Please use the BuddyPress Group Extension API to generate Manage tabs.
fa: این اقدام نمی تواند مستقیم انجام شود. لطفا از BuddyPress Group Extension API برای تولید مدیریت نوارها استفاده کنید.

en: This group has no moderators
fa: درحال حاضر، گروه هیچ ناظری ندارد

en: Promote to Admin
fa: افزودن به عنوان مدیر

en: This group has no administrators
fa: این گروه هیچ مدیری ندارد

note: translators: %s: human time diff
en: joined %s
fa: وارد شده %s

note: translators: %s = number of members
en: %s member | %s members
fa[0]: %s عضو

note: translators: 1: group from number. 2: group to number. 3: total groups.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s group | Viewing %1$s - %2$s of %3$s groups
fa[0]: نشان دادن %1$s  -  %2$s از %3$s گروه

en: Demote to Member
fa: تنزل به کاربری

en: Filter Groups
fa: پالایش گروه ها

en: Viewing 1 group
fa: مشاهده یک گروه

en: No Mods
fa: ناظری وجود ندارد.

en: No Admins
fa: هیچ مدیری وجود ندارد.

note: translators: %s: group creator name
en: Group creator profile photo of %s
fa: تصویر مشخصات ایجاد کننده گروه %s

en: not yet active
fa: هنوز فعال نیست

en: Group
fa: گروه

en: Private Group
fa: گروه خصوصی

en: Hidden Group
fa: گروه مخفی

en: Public Group
fa: گروه عمومی

[ctx: Group pagination next text]
en: &rarr;
fa: &larr;

[ctx: Group pagination previous text]
en: &larr;
fa: &rarr;

[ctx: Group creation page]
en: Groups
fa: گروه ها

[ctx: group settings on notification settings page]
en: A member requests to join a private group for which you are an admin
fa: یکی از اعضا درخواست عضویت در گروه خصوصی را دارد که شما مدیر آن هستید.

[ctx: group settings on notification settings page]
en: Group information is updated
fa: اطلاعات گروه به روز شد

[ctx: group settings on notification settings page]
en: A member invites you to join a group
fa: یک کاربر شما را به گروهی دعوت کرده است

[ctx: group settings on notification settings page]
en: You are promoted to a group administrator or moderator
fa: رتبه شما به مدیر یا ناظر گروه ارتقا یافت

[ctx: Group settings on notification settings page]
en: Groups
fa: گروه ها

en: There was an error deleting the group. Please try again.
fa: خطایی هنگام حذف گروه رخ داده.مجدد تلاش کنید

en: Group membership request rejected
fa: درخواست عضویت در گروه، رد شد

en: There was an error rejecting the membership request. Please try again.
fa: هنگام نپذیرفتن درخواست کاربری مشکلی رخ داده است. مجدد تلاش کنید.

en: Group membership request accepted
fa: درخواست عضویت در گروه، پذیرفته شد

en: There was an error accepting the membership request. Please try again.
fa: هنگام پذیرفتن درخواست کاربری مشکلی رخ داده است. مجدد تلاش کنید.

en: There was an error removing that user from the group. Please try again.
fa: خطایی هنگام حذف کاربر از گروه رخ داده.لطفا مجدد تلاش کنید

en: User removed successfully
fa: کاربر با موفقیت حذف شد

en: User ban removed successfully
fa: حساب کاربری عضو مورد نظر از محدودیت خارج شد

en: There was an error when unbanning that user. Please try again.
fa: هنگام خارج کردن کاربر از مسدودی مشکلی رخ داده است. مجدد تلاش کنید.

en: User banned successfully
fa: حساب کاربری عضو مورد نظر محدود شد

en: There was an error when banning that user. Please try again.
fa: هنگام مسدود کردن کاربر خطایی مشکلی رخ داده است. مجدد تلاش کنید.

en: There was an error when demoting that user. Please try again.
fa: هنگام تنزل رتبه کاربر خطایی رخ داده است. مجدد تلاش کنید.

en: User demoted successfully
fa: تنزل رتبه کاربری با موفقیت انجام شد

en: User promoted successfully
fa: ارتقای رتبه کاربری با موفقیت انجام شد.

en: The new group profile photo was uploaded successfully.
fa: تصویر پروفایل گروه جدید با موفقیت آپلود شد .

en: There was an error when promoting that user. Please try again.
fa: هنگام ارتقاء رتبه کاربر خطایی رخ داده است. مجدد تلاش کنید.

en: Group settings were successfully updated.
fa: تنظیمات گروه با موفقیت به روز رسانی شد.

en: There was an error updating group settings. Please try again.
fa: هنگام بروزرسانی تنظیمات گروه خطایی رخ داده است. مجدد تلاش کنید.

en: Group details were successfully updated.
fa: اطلاعات گروه با موفقیت به روز رسانی شد.

en: There was an error updating group details. Please try again.
fa: هنگام بروزرسانی جزئیات گروه خطایی رخ داده است. مجدد تلاش کنید.

en: Your membership request was sent to the group administrator successfully. You will be notified when the group administrator responds to your request.
fa: درخواست عضویت شما به مدیر گروه ارسال شد. نتیجه تایید یا رد درخواست شما توسط مدیر، به شما اعلام خواهد شد.

en: There was an error sending your group membership request. Please try again.
fa: هنگام ارسال درخواست عضویت در گروه خطایی رخ داده است. مجدد تلاش کنید.

en: The member requested to join the group
fa: درخواست برای عضویت در گروه

en: You are not allowed to send or remove invites
fa: شما اجازه ارسال یا حذف دعوت را ندارید

en: There was an error accepting the group invitation. Please try again.
fa: خطا در پذیرش دعوت نامه عضویت در گروه . لطفا دوباره تلاش نمایید

en: Group invites sent.
fa: دعوت نامه گروه ارسال شد.

en: Group invite rejected
fa: دعوت نامه گروه لغو شد

en: Group invite could not be rejected
fa: مجوزی برای رد دعوت نامه گروه وجود ندارد

en: Group invite accepted
fa: دعوت نامه گروه پذیرفته شد

en: Group invite could not be accepted
fa: دعوت نامه گروه قابل قبول نیست

note: translators: accessibility text
en: Group Invites
fa: دعوت نامه های گروه

note: translators: %s: group name.
en: You have an invitation to the group: %s
fa: شما یک دعوتنامه برای پیوستن به گروه %s دارید

note: translators: %d: number of group invites
en: You have %d new group invitations
fa: شما %d دعوتنامه جدید برای پیوستن به گروه دارید

note: translators: %s: group name.
en: You were promoted to a mod in the group "%s"
fa: رتبه شما در گروه "%s" به ناظر ارتقاء یافت.

note: translators: %d: number of groups the user has been promoted mod for
en: You were promoted to a mod in %d groups
fa: رتبه شما در گروه %d، به ناظر ارتقا داده شد

note: translators: %s: group name.
en: You were promoted to an admin in the group "%s"
fa: رتبه شما در گروه "%s" به مدیریت ارتقاء یافت

note: translators: %d: number of groups the user has been promoted admin for
en: You were promoted to an admin in %d groups
fa: رتبه شما در گروه %d، به مدیر ارتقا داده شد

note: translators: %s: group name.
en: Membership for group "%s" rejected
fa: عضویت در گروه "%s" رد شد

note: translators: %s: group name.
en: Membership for group "%s" accepted
fa: عضویت در گروه "%s" پذیرفته شد

note: translators: %s: member name
en: %s requests group membership
fa: %s درخواست عضویت در گروه

note: translators: 1: number of group membership requests. 2: group name.
en: %1$d new membership requests for the group "%2$s"
fa: %1$d درخواست عضویت جدید برای گروه "%2$s"

en: a moderator
fa: یک ناظر

en: an administrator
fa: یک مدیر

[ctx: Group update email text]
note: translators: 1: the old group description. 2: the new group description.
en: * Description changed from "%1$s" to "%2$s".
fa: * توضیحات تغییر کردند از "%1$s" به "%2$s".

en: No Group Profile Photo
fa: این گروه تصویر پروفایل ندارد

[ctx: My Groups page <title>]
en: Memberships
fa: عضویت

[ctx: Group update email text]
note: translators: 1: the old group name. 2: the new group name.
en: * Name changed from "%1$s" to "%2$s".
fa: * نام تغییر کرد از "%1$s" به "%2$s".

[ctx: My Account Groups sub nav]
en: Create a Group
fa: ایجاد گروه

[ctx: My Account Groups sub nav]
en: Memberships
fa: عضویت

[ctx: My Account Groups sub nav]
en: No Pending Invites
fa: دعوتی برای انتظار نیست

[ctx: My Account Groups]
en: Groups
fa: گروه ها

en: Photo
fa: تصویر

en: Requests
fa: درخواست‌ها

en: Details
fa: جزییات

[ctx: My Group screen nav]
en: Manage
fa: مدیریت

[ctx: My Group screen nav]
en: Send Invites
fa: ارسال دعوتنامه

[ctx: Group screen nav]
en: Request Membership
fa: درخواست عضویت

[ctx: Group screen navigation title]
en: Home
fa: صفحه اصلی

note: translators: accessibility text
en: Invitations
fa: دعوت

[ctx: Group screen nav without counter]
en: Groups
fa: گروه ها

en: Memberships
fa: دوستی ها

[ctx: Group screen nav]
en: Invites
fa: دعوت کردن

[ctx: Group screen nav]
en: Photo
fa: تصویر

[ctx: Group screen nav]
en: Settings
fa: تنظیمات

[ctx: Group screen nav]
en: Details
fa: جزئیات

[ctx: Component directory search]
en: Search Groups...
fa: جستجو گروه ها ...

[ctx: Group screen page <title>]
en: User Groups
fa: گروه های کاربری

[ctx: component directory title]
en: Groups
fa: گروه ها

note: translators: 1: the user link. 2: the group link.
en: %1$s posted an update in the group %2$s
fa: %1$s یک پست در گروه %2$s ارسال کرد

en: As the only admin, you cannot leave the group.
fa: به عنوان تنها مدیر گروه نمی توانید آن را ترک کنید.

en: Group Admin
fa: مدیر گروه

[ctx: Group WP Admin Bar manage links]
note: translators: %s the group menu name
en: Edit Group %s
fa: ویرایش گروه  %s

[ctx: Group WP Admin Bar delete link]
note: translators: %s the group menu name
en: %s Group
fa: %s گروه

note: translators: accessibility text
en: Select group %1$d
fa: انتخاب گروه %1$d

[ctx: Groups admin Last Active column header]
en: Last Active
fa: فعالیت قبلی

[ctx: Groups admin Members column header]
en: Members
fa: اعضاء

[ctx: Groups admin Privacy Status column header]
en: Status
fa: وضعیت

[ctx: Groups admin Group Name column header]
en: Name
fa: نام

[ctx: Groups admin Group Description column header]
en: Description
fa: توضیح

en: No groups found.
fa: این گروهی وجود ندارد

note: translators: 1: member from number. 2: member to number. 3: total members.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s member | Viewing %1$s - %2$s of %3$s members
fa[0]: نشان دادن %1$s تا %2$s از %3$s عضو

en: No members of this type
fa: نیست عضوی از این نوع

en: Viewing 1 member
fa: مشاهده 1 کاربر

en: Ban
fa: بن کردن

en: Actions
fa: اقدام

en: Roles
fa: نقش ها

en: Banned
fa: مسدود شده

[ctx: Group member role in group admin]
en: Group Role
fa: نقش گروه

[ctx: Group member name in group admin]
en: Name
fa: نام

en: Banned Members
fa: کاربران مسدود شده

note: translators: accessibility text
en: Members
fa: اعضا

en: Administrators
fa: مدیران کل

en: Moderators
fa: ناظران

en: Enter a comma-separated list of user logins.
fa: یک کاما یا فاصله بین اسامی کاربران وارد شده بگذارید.

en: Group admins only
fa: تنها مدیران گروه

en: All group members
fa: همه ی اعضای گروه

en: Group admins and mods only
fa: فقط گروه ناظران و مدیران

en: Who can invite others to this group?
fa: چه کسانی می توانند افراد دیگر را به این گروه دعوت کنند؟

en: Hidden
fa: مخفی

en: Private
fa: خصوصی

en: Public
fa: عمومی

en: Privacy
fa: حریم شخصی

en: Enable discussion forum
fa: فعال سازی انجمن گفتگو

en: Search all Groups
fa: جستوجو در همه گروه ها

note: translators: %s: number of deleted groups
en: %s group has been permanently deleted. | %s groups have been permanently deleted.
fa[0]: %s گروه ها برای همیشه حذف شده است.

en: Groups
fa: گروه ها

en: This action cannot be undone.
fa: این فعالیت نمیتواند به حالت گذشته برگردد.

en: You are about to delete the following groups:
fa: شما در مورد گروه های زیر را حذف کنید:

en: Delete Groups
fa: حذف گروه

en: Visit Group
fa: مشاهده گروه

en: Permalink:
fa: لینک ثابت :

en: Name and Description
fa: نام و توضیحات

en: Edit Group
fa: ویرایش گروه

note: translators: %s: comma separated list of usernames
en: The following members were successfully modified: %s
fa: اعضای زیر با موفقیت ویرایش شدند: %s

note: translators: %s: comma separated list of usernames
en: An error occurred when trying to modify the following members: %s
fa: در تلاش برای تغییر اعضای زیر خطا رخ داده است: %s

note: translators: %s: comma separated list of usernames
en: The following users were successfully added to the group: %s
fa: کاربران زیر با موفقیت به گروه اضافه شدند: %s

note: translators: %s: comma separated list of usernames
en: The following users could not be added to the group: %s
fa: کاربران زیر نمی توانند اضافه شوند به گروه: %s

en: The group has been updated successfully.
fa: گروه به صورت موفقیت آمیز بارگذاری شده است.

en: An error occurred when trying to update your group details.
fa: در تلاش برای به روز رسانی اطلاعات گروه شما خطایی رخ داده است.

en: If you leave this page, you will lose any unsaved changes you have made to the group.
fa: اگر شما این صفحه را ترک کنید تغییرات ایراد شده ذخیره نخواهد شد.

en: You cannot remove all administrators from a group.
fa: شما نمی توانید تمامی مدیران را از گروه حذف نمایید.

en: Start typing a username to add a new member.
fa: شروع کنید به درج یک نام کاربری برای اضافه کردن یک عضو جدید.

en: If you click "Delete" under a specific group, or select a number of groups and then choose Delete from the Bulk Actions menu, you will be led to a page where you&#8217;ll be asked to confirm the permanent deletion of the group(s).
fa: اگر شما دکمه "حذف" را در زیر یک گروه خاص، یا تعدادی از گروه های را انتخاب کنید و سپس گزینه حذف از منوی عملیات Bulk، منجر خواهد شد به صفحه ای که در آن از شما &#8217; خواسته می شود برای تایید حذف دائمی این گروه.

en: Clicking "Edit" will take you to a Dashboard panel where you can manage various details about the group, such as its name and description, its members, and other settings.
fa: با کلیک کردن بر روی "ویرایش" شما را به پانل صفحه که در آن شما می توانید اطلاعات مختلف در مورد این گروه، مانند نام و شرح آن، اعضای آن، و تنظیمات دیگر مدیریت نمایید وارد می شود.

en: Clicking "Visit" will take you to the group&#8217;s public page. Use this link to see what the group looks like on the front end of your site.
fa: کلیک روی "مشاهده" شما را به صفحه عمومی گروه &#8217; می برد. از این لینک برای دیدن صفحه اصلی گروه در نمای کاربری سایت استفاده کنید.

en: Group Actions
fa: عملیات گروه

en: You can manage groups much like you can manage comments and other content. This screen is customizable in the same ways as other management screens, and you can act on groups by using the on-hover action links or the Bulk Actions.
fa: شما می توانید مدیریت فعالیت های شبیه به روش شما مدیریت نظرات و مطالب دیگر ساخته شده در سایت خود. این صفحه نمایش قابل تنظیم در راه دیگر صفحه نمایش مدیریت ، و شما می توانید با استفاده از لینک در شناور اقدام یا اقدامات فله فعالیت در عمل.

[ctx: Groups per page (screen options)]
en: Groups
fa: گروه ها

[ctx: group admin edit screen]
en: Manage Members
fa: مدیریت اعضاء

[ctx: group admin edit screen]
en: Add New Members
fa: اضافه کردن عضو جدید

[ctx: group admin edit screen]
en: Settings
fa: تنظیمات

[ctx: group admin edit screen]
en: Save
fa: ذخيره

en: Support Forums
fa: انجمن هاي پشتيباني

en: The Name and Description box is fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop, and can minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to hide or unhide, or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
fa: بخش نام و توضیحات در جای خود ثابت شد، اما شما می توانید با قابلیت کشیدن و رها کردن بخش‌های دیگر را جابجا کنید،و میتوانید باز و بسته کنید آن را با کلیک بر روی عنوان هر بخش. برای مخفی یا نمایان کردن از تب تنظیمات صفحه استفاده کنید یا برای این صفحه از طرح 1- یا 2- ستون استفاده نمائید.

en: This page is a convenient way to edit the details associated with one of your groups.
fa: این صفحه یک راه راحت برای ویرایش جزئیات در ارتباط با یکی از گروه های شماست.

[ctx: Admin Groups page title]
en: Groups
fa: گروهها

[ctx: Admin Groups menu]
en: Groups
fa: گروهها

note: translators: 1: the user link. 2: the group link. 3: the old group description. 4: the new group description.
en: %1$s changed the description of the group %2$s from "%3$s" to "%4$s"
fa: %1$s توضیحات گروه %2$s را تغییر داده است از "%3$s" به "%4$s"

note: translators: 1: the user link. 2: the group link. 3: the old group name. 4: the new group name.
en: %1$s changed the name of the group %2$s from "%3$s" to "%4$s"
fa: %1$s نام گروه %2$s تغییر داده است از "%3$s" به "%4$s"

note: translators: 1: the user link. 2: the group link.
en: %1$s changed the name and description of the group %2$s
fa: %1$s نام و توضیحات گروه %2$s را تغییر داده است

note: translators: 1: the user link. 2: the group link.
en: %1$s updated details for the group %2$s
fa: %1$s جزئیات گروه %2$s را بروزرسانی کرده است

note: translators: 1: the user link. 2: the group link.
en: %1$s created the group %2$s
fa: %1$s ایجاد گروه %2$s

en: Forum Replies
fa: پاسخ ها در انجمن

en: Forum Topics
fa: موضوعات انجمن

en: Group Updates
fa: بروزرسانی های گروه

en: Group details edited
fa: اطلاعات گروه ویرایش شد

en: Group Memberships
fa: اعضای گروه ها

en: Joined a group
fa: به یک گروه پیوست

en: New Groups
fa: گروه های جدید

note: translators: %s: Group Name.
en: Activity feed for the group, %s.
fa: feed فعالیت برای گروه %s.

en: Created a group
fa: یک گروه ساخته شد

en: You successfully left the group.
fa: شما با موفقیت گروه را ترک کردید.

en: This group must have at least one admin
fa: این گروه باید حداقل یک مدیر داشته باشد

en: There was an error leaving the group.
fa: یک خطا حین ترک گروه رخ داده است.

en: You joined the group!
fa: شما به گروه پیوستید!

en: There was an error joining the group.
fa: پیوستن به گروه، با خطا مواجه شد. لطفا مجددا سعی نمایید.

en: There was an error saving the group profile photo, please try uploading again.
fa: مشکلی در ذخیره سازی تصویر شناسنامه گروه پیش آمد، لطفا دوباره بفرستید.

en: There was an error removing the invite
fa: خطا در حذف دعوت وجود دارد

en: Invite successfully removed
fa: دعوت با موفقیت حذف شد

en: Only the group creator may continue editing this group.
fa: تنها خالق گروه می تواند این گروه را ویرایش کند.

en: Please fill in all of the required fields
fa: لطفا تمام فیلدهای لازم را تکمیل نمایید.

en: Sorry, you are not allowed to create groups.
fa: متاسفیم، شما اجازه ایجاد گروه را ندارید.

en: There was an error saving group details. Please try again.
fa: یک خطا حین ثبت جزییات اطلاعات گروه رخ داد. لطفا مجددا سعی نمایید.

en: You are not an admin of this group.
fa: شما از مدیران این گروه نمی باشید.

en: You do not have access to this group.
fa: شما به این گروه دسترسی ندارید

en: There were no members found, please try another filter.
fa: هیچ عضوی وجود ندارد. لطفا از فیلتر دیگری استفاده نمائید.

en: Default friends to show:
fa: گروه های پیش فرض جهت نمایش:

en: Max friends to show:
fa: نشان دادن حداکثر دوستان :

en: Link widget title to Members directory
fa: عنوان لینک ویجت به دایرکتوری کاربران

en: Sorry, no members were found.
fa: متاسفانه هیچ عضوی پیدا نشد.

en: Popular
fa: محبوب

en: Active
fa: فعال

[ctx: widget name]
en: (BuddyPress) Friends
fa: (بادی پرس) دوستان

en: A dynamic list of recently active, popular, and newest Friends of the displayed member.  Widget is only shown when viewing a member profile.
fa: لیستی پویا از اعضای اخیرا فعال، محبوب و جدید

en: Add Friend
fa: افزودن دوست

en: Cancel Friendship
fa: لغو دوستی

en: Friendship Requested
fa: درخواست دوستی ارسال شد

en: Cancel Friendship Request
fa: لغو درخواست دوستی

note: translators: %d: total friend count
en: %d friend | %d friends
fa[0]: %d دوست

en: Filter Friends
fa: فیلتر دوستان

en: There aren't enough site members to show a random sample just yet.
fa: هنوز تعداد اعضا آنقدر زیاد نیست که از حالت نمایش تصادفی اعضا استفاده کنید.

note: translators: %s: member name
en: %s hasn't created any friend connections yet.
fa: %s هنوز هیچ رابطه دوستانه ای برقرار نکرده است.

note: translators: %s: member name
en: You haven't added any friend connections yet.
fa: درحال حاضر شما هیچ دوستی ندارید.

en: See All
fa: مشاهده همه

note: translators: %s: member name
en: My Friends
fa: دوستان من

note: translators: %s: member name
en: %s's Friends
fa: دوستان %s

[ctx: Friend settings on notification settings page]
en: Friends
fa: دوستان

[ctx: Friend settings on notification settings page]
en: A member accepts your friendship request
fa: یک عضو درخواست دوستی شما را پذیرفته است

[ctx: Friend settings on notification settings page]
en: A member sends you a friendship request
fa: یک عضو از شما درخواست دوستی نموده است

en: Friendship request could not be withdrawn
fa: درخواست دوستی را نمی توان عقب انداخت.

en: Friendship request withdrawn
fa: پس زدن درخواست دوستی.

en: Friendship could not be rejected
fa: درخواست دوستی نمی تواند رد شود

en: Friendship rejected
fa: درخواست دوستی رد شد

en: Friendship could not be accepted
fa: درخواست دوستی نمی تواند پذیرفته شود

en: Friendship accepted
fa: درخواست دوستی پذیرفته شد

note: translators: %s: friend name
en: You have a friendship request from %s
fa: شما یک درخواست دوستی از طرف %s دارید

note: translators: %d: the number of pending requests
en: You have %d pending friendship requests
fa: شما %d درخواست دوستی در حال انتظار دارید

note: translators: %d: the number of friends
en: %d friends accepted your friendship requests
fa: %d دوست، درخواست دوستی شما را پذیرفتند

note: translators: %s: friend name
en: %s accepted your friendship request
fa: %s درخواست دوستی با شما را پذیرفت

[ctx: My Account Friends menu sub nav]
en: Friendships
fa: روابط

[ctx: My Account Friends menu sub nav]
en: No Pending Requests
fa: درخواست های عادی

[ctx: My Account Friends menu]
en: Friends
fa: دوستان

[ctx: Friends screen sub nav]
en: Requests
fa: درخواست ها

[ctx: Friends screen sub nav]
en: Friendships
fa: دوستی

[ctx: Friends screen page <title>]
en: Friend Connections
fa: ارتباطات دوستان

en: Search Friends...
fa: جستجوی دوستان...

note: translators: 1: the initiator user link. 2: the friend user link.
en: %1$s and %2$s are now friends
fa: %1$s و %2$s حالا با هم دوست هستند

en: New friendship created
fa: رابطه دوستانه جدید ایجاد شد

en: New friendships
fa: دوستی های جدید

en: Friendships
fa: دوستی ها

en: Friendships accepted
fa: درخواست دوستی پذیرفته شد

en: You have a pending friendship request with this user
fa: شما یک درخواست دوستی از طرف این کاربر دارید

en: You are not yet friends with this user
fa: هنوز شما با این کاربر دوست نیستید

en: Friendship canceled
fa: درخواست دوستی لغو شد

en: Friendship could not be canceled.
fa: امکان لغو درخواست دوستی وجود ندارد.

en: You already have a pending friendship request with this user
fa: قبلا شما درخواست دوستی با این کاربر را ارسال کرده اید

en: You are already friends with this user
fa: شما قبلا با این کاربر دوست شده اید

en: Friendship requested
fa: دوستی درخواست شد

en: Friendship could not be requested.
fa: مجوزی برای ارسال درخواست دوستی وجود ندارد.

en: Deleted User
fa: کاربر حذف شده

en: New Topic
fa: موضوع جدید

en: Site URL
fa: نشانی سایت

en: Tags:
fa: برچسب‌ها:

en: Edit Profile
fa: ویرایش مشخصات

en: Remove
fa: حذف

en: Admin
fa: مدیر

en: inactive
fa: غیرفعال

en: Member
fa: عضو

en: Moderator
fa: ناظر

en: Administrator
fa: مدیریت

en: Invalid user ID.
fa: شناسه کاربری نامعتبر.

en: December
fa: دی

en: November
fa: آذر

en: October
fa: آبان

en: September
fa: مهر

en: August
fa: شهریور

en: July
fa: مرداد

en: June
fa: تیر

en: May
fa: خرداد

en: April
fa: شهریور

en: March
fa: فروردین

en: February
fa: اسفند

en: January
fa: بهمن

en: Invalid taxonomy.
fa: رده غیرمعتبر.

en: Disabled
fa: غیر فعال

en: Freshness
fa: تازگی

en: Close
fa: بستن

en: Apply
fa: پذیرفتن

en: Bulk Actions
fa: اقدامات کلی

en: Deactivate
fa: غیر فعال سازی

en: Profile
fa: شناسنامه

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Date format
fa: ساختار تاریخ

en: Topic
fa: موضوع

en: Post
fa: نوشته

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Registered
fa: عضو شده

en: Repeat New Password
fa: تکرار رمز عبور جدید

en: New Password
fa: رمز عبور جدید

en: Email
fa: ایمیل

en: Display Name
fa: نام نمایشی

en: General
fa: عمومی

en: Add New
fa: افزودن

en: Users
fa: کاربران

en: Page not found
fa: صفحه یافت نشد

en: User Capabilities
fa: قابلیت های کاربردی

en: Delete Group
fa: حذف گروه

en: Manage Members
fa: مدیریت اعضا

en: Manage Invitations
fa: مدیریت دعوتنامه ها

en: Group Profile Photo
fa: تصویر پروفایل گروه

note: translators: accessibility text
en: Group Settings
fa: تنظیمات گروه

en: Alphabetically
fa: برحسب حروف الفبا

en: Newest
fa: تازه ترین

en: Recently Active
fa: اخیرا فعال

en: Yahoo Messenger
fa: یاهو مسنجر

en: AOL Messenger
fa: AOL مسنجر

en: Website
fa: سایت

en: About Me
fa: درباره من

en: Name
fa: نام

en: My Profile
fa: مشخصات من

note: translators: %s: total groups count
en: %d group | %d groups
fa[0]: %d گروه

en: File successfully uploaded.
fa: فایل مورد نظر با موفقیت آپلود گردید.

en: Sorry, uploading the file failed.
fa: متاسفانه آپلود فایل مورد نظر با مشکل مواجه شد

[ctx: Attachment destination file]
en: destination file
fa: فایل مرجع

note: translators: %s: image file extension
en: Cropping the file failed: %s is not a supported image file.
fa: برش پرونده شکست خورد: %s پرونده تصویری را پشتیبانی نمی کند.

[ctx: Attachment source file]
en: source file
fa: فایل مبدا

en: Cropping the file failed: the file path is not allowed.
fa: برش پرونده شکست خورد: مسیر پرونده مجاز نیست.

en: Cropping the file failed: missing source file.
fa: برش پرونده شکست خورد: منبع پرونده یافت نشد.

en: File upload stopped by extension.
fa: بارگذاری پرونده به‌دلیل پسوند آن متوقف شد.

en: Failed to write file to disk.
fa: خطا در ذخیره فایل روی هارددیسک

en: Missing a temporary folder.
fa: گم شدن پوشه موقت:

en: No file was uploaded.
fa: هیچ فایلی آپلود نشده

en: The file was uploaded successfully
fa: فایل با موفقیت آپلود شد

en: The uploaded file was only partially uploaded.
fa: از فایل آپلود شده تنها بخشی آپلود شده است.

note: translators: %s: Max file size for the file
en: The uploaded file exceeds the maximum allowed file size of: %s
fa: سایز پرونده بارگذاری شده بیش از حد مجاز است: %s

en: The uploaded file exceeds the maximum allowed file size for this site
fa: سایز پرونده بارگذاری شده بیش از حد مجاز برای این سایت است

en: The group profile photo was deleted successfully!
fa: تصویر پروفایل گروه با موفقیت حذف شد !

en: There was a problem deleting the group profile photo. Please try again.
fa: هنگام حذف تصویر مشخصات گروه مشکلی رخ داده است. مجدد تلاش کنید.

en: The group profile photo was uploaded successfully.
fa: عکس شناسنامه گروه با موفقیت آپلود گردید.

en: There was a problem deleting your profile photo. Please try again.
fa: مشکلی در حذف عکس پروفایل شما رخ داده است.لطفا دوباره سعی کنید

en: Your profile photo was deleted successfully!
fa: تصویر پروفایل شما با موفقیت حذف شد !

en: There was a problem cropping the group profile photo.
fa: یک مشکل در کراپ تصویر پروفایل گروه وجود دارد.

[ctx: avatar types separator]
en: ,
fa: ،

en: There was a problem cropping your profile photo.
fa: یک مشکل در کراپ کردن تصویر پروفایل شما وجود دارد.

en: Your new profile photo was uploaded successfully.
fa: تصویر جدید شناسنامه شما با موفقیت ارسال شد.

en: Title:
fa: عنوان:

en: Remember Me
fa: مرا بخاطر بسپار

en: Password
fa: کلمه عبور

en: Username
fa: نام‌کاربری

[ctx: Title of the login widget]
en: (BuddyPress) Log In
fa: (بادی پرس) ورود

en: Show a Log In form to logged-out visitors, and a Log Out link to those who are logged in.
fa: نمایش فرم ورود به کاربران خارج شده، و لینک خروج برای کسانی که وارد شده اند.

en: Community
fa: انجمن

[ctx: search form]
en: Search these:
fa: جستجو این :

en: Search anything...
fa: جستجو

[ctx: search form]
en: Posts
fa: پست ها

[ctx: search form]
en: Blogs
fa: بلاگ ها

[ctx: search form]
en: Groups
fa: گروه ها

[ctx: search form]
en: Members
fa: اعضاء

note: translators: 1: activity date, 2: activity time
en: %1$s at %2$s
fa: %1$s در %2$s

note: translators: %s: Name of the BuddyPress component
en: %s Directory
fa: دایرکتوری %s

en: Options
fa: گزینه ها

en: Log In
fa: ورود

en: Log Out
fa: خروج

en: Not recently active
fa: اخیرا فعالیتی نداشته

note: translators: %s: the number of seconds.
en: %s second | %s seconds
fa[0]: %s ثانیه

note: translators: %s: the number of minutes.
en: %s minute | %s minutes
fa[0]: %s دقیقه

note: translators: %s: the number of hours.
en: %s hour | %s hours
fa[0]: %s ساعت

note: translators: %s: the number of days.
en: %s day | %s days
fa[0]: %s روز

note: translators: %s: the number of weeks.
en: %s week | %s weeks
fa[0]: %s هفته

note: translators: %s: the number of months.
en: %s month | %s months
fa[0]: ماه %s

note: translators: %s: the number of years.
en: %s year | %s years
fa[0]: %s سال

note: translators: %s: the human time diff.
en: %s ago
fa: %s قبل

en: right now
fa: در حال حاضر

en: sometime
fa: گاهی اوقات

[ctx: Page title for the user registration screen.]
en: Register
fa: ثبت نام

[ctx: Page title for the Members directory.]
en: Members
fa: اعضا

[ctx: Page title for the user activation screen.]
en: Activate
fa: فعال کردن

[ctx: Page title for the Sites directory.]
en: Sites
fa: وبگاه ها

[ctx: Page title for the Groups directory.]
en: Groups
fa: گروه ها

[ctx: Page title for the Activity directory.]
en: Activity
fa: فعاليت

note: translators: %s: the page number.
en: Page %s
fa: برگه %s

en: Create a Group
fa: ایجاد یک گروه

en: Activate your Account
fa: فعال سازی حساب کاربری شما

en: Create an Account
fa: ایجاد یک حساب کاربری

[ctx: component directory title]
en: Directory
fa: دایرکتوری

en: Activate Your Account
fa: فعال سازی حساب کاربری شما

en: You must log in to access the page you requested.
fa: شما باید به صفحه ی درخواستی تان  اجازه دسترسی داشته باشید

[ctx: member type URL base]
en: type
fa: نوع

en: This user has been marked as a spammer. Only site admins can view this profile.
fa: این کاربر به عنوان یک اسپم علامت خورده است . تنها مدیران قادر خواهند بود این مشخصات را مشاهده کنند.

en: Special community roles no longer exist. Use mapped capabilities instead
fa: ویژگیهای خاص انجمن مدتهاست وجود ندارد بجای آن از قابلیتهای نقشه برداری استفاده نمایید.

note: translators: %s: member name
en: Profile photo of %s
fa: تصویر پروفایل %s

en: You do not have access to this page.
fa: شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید.

note: translators: 1: the advised width size in pixels. 2: the advised height size in pixels.
en: You have selected an image that is smaller than recommended. For best results, upload a picture larger than %1$d x %2$d pixels.
fa: تصویری که انتخاب کرده اید کوچکتر از اندازه توصیه شده است. برای نتیجه بهتر از تصویر بزرگتر به اندازه %1$d x %2$d پیکسل استفاده کنید.

note: translators: %s: the upload error message
en: Upload failed! Error was: %s
fa: بارگذاری نشد.خطا اتفاق افتاده:%s

en: Profile Photo
fa: تصویر پروفایل

note: translators: %s: the upload error message
en: Upload Failed! Error was: %s
fa: بارگذاری انجام نشد! این خطا رخ داد: %s

en: No photo was captured. Click on the "Capture" button to take your photo.
fa: تصویری گرفته نشد. روی دکمه "گرفتن" برای گرفتن تصویر خود کلیک کنید.

en: Take Photo
fa: عکس بگیر

en: It looks like you do not have a webcam or we were unable to get permission to use your webcam. Please upload a photo instead.
fa: به نظر می رسد شما دوربین برای عکس گرفتن ندارید و یا اینکه ما به دوربین شما دسترسی نداریم . لطفا از گزینه ارسال استفاده نمایید .

en: Please wait as we access your camera.
fa: لطفا تا دسترسی کامل به دوربین منتظر بمانید.

en: Your profile photo is ready. Click on the "Save" button to use this photo.
fa: تصویر مشخصات شما آماده است. برای استفاده از این تصویر روی "ذخیره" کلیک کنید

en: Video error. Please upload a photo instead.
fa: خطای ویدئو. بجای آن تصویر بارگذاری کنید.

en: Your browser is not supported. Please upload a photo instead.
fa: مرورگر شما پشتیبانی نمی کن. بجای آن تصویر بارگذاری کنید.

en: Camera loaded. Click on the "Capture" button to take your photo.
fa: بارگیری دوربین. روی دکمه "گرفتن" برای ثبت تصویر خود کلیک کنید.

en: Please allow us to access to your camera.
fa: به ما اجازه دهید به دوربینتان دسترسی داشته باشیم.

en: Upload
fa: آپلود

en: If you&#39;d like to delete the existing profile photo but not upload a new one, please use the delete tab.
fa: اگر می خواهید تصویر فعلی را حذف کرده و نمی خواهید تصویر جدیدی بارگذاری کنید، از نوار حذف استفاده کنید.

note: translators: %s: File name.
en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
fa: &#8220;%s&#8221; با اشکال در آپلود مواجه شد.

en: Make sure to upload a unique file
fa: لطفاً یک فایل یکتا را آپلود نمایید

en: Crunching&hellip;
fa: در حال متراکم کردن ...

en: Dismiss
fa: لغو

en: Upload stopped.
fa: آپلود متوقف گردید.

en: File canceled.
fa: ارسال فایل لغو شد.

en: Security error.
fa: خطای امنیتی

en: IO error.
fa: خطای ورودی/خروجی.

note: translators: %s: File name.
en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
fa: حجم %s بیشتر از بیشینه حجم آپلود چندگانه‌ی فایل‌ها در مرورگر شما است

note: translators: 1: Opening link tag, 2: Closing link tag.
en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
fa: لطفاً سعی کنید این فایل را با مرورگر %1$sbrowser uploader%2$s آپلود نمایید

en: Upload failed.
fa: بارگذاری ناموفق بود

en: HTTP error.
fa: خطای HTTP.

en: You may only upload 1 file.
fa: شما تنها می‌توانید یک فایل را آپلود نمایید.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
fa: یک خطای تنظیمات رخ داده است. لطفاً با مدیریت سیستم تماس بگیرید.

en: An error occurred. Please try again later.
fa: یک خطا رخ داد. لطفاً کمی بعد دوباره سعی کنید

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
fa: حجم فایل شما بیشتر از بیشینه درنظر گرفته شده است. لطفاً فایل دیگری را انتخاب نمایید.

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
fa: حافظه پر شده است. لطفاً فایل کم حجم‌تری را انتخاب نمایید.

en: This file is not an image. Please try another.
fa: این فایل یک فایل تصویری نیست. لطفاً فایل دیگری را انتخاب نمایید.

en: This file type is not allowed. Please try another.
fa: این نوع فایل مجاز نیست.لطفا فایل دیگری را انتخاب نمایید.

en: This file is empty. Please try another.
fa: این فایل خالی است. لطفاً فایل دیگری را انتخاب نمایید.

note: translators: %s: File name.
en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
fa: حجم %s بیشتر از بیشینه حجم فایل‌های بارگذاری در نظر گرفته شده برای سایت است.

en: You have attempted to queue too many files.
fa: شما تعداد فایل‌های زیادی را در صف قرار داده‌اید!

en: My Account
fa: حساب کاربری من

note: translators: %s: the link to the BuddyPress release notes
en: For more information, see <a href="%s">the release notes</a>.
fa: برای اطلاعات بیشتر، <a href="%s">یادداشت‌های این انتشار</a> را ببینید.

note: translators: 1: BuddyPress version number, 2: plural number of bugs. More than one security issue.
en: <strong>Version %1$s</strong> addressed some security issues and fixed %2$s bug. | <strong>Version %1$s</strong> addressed some security issues and fixed %2$s bugs.
fa[0]: <strong>نگارش %1$s</strong> چند مسئله امنیتی و %2$s ایراد دیگر را برطرف کرده است.

note: translators: 1: BuddyPress version number, 2: plural number of bugs. Singular security issue.
en: <strong>Version %1$s</strong> addressed a security issue and fixed %2$s bug. | <strong>Version %1$s</strong> addressed a security issue and fixed %2$s bugs.
fa[0]: <strong>نگارش %1$s</strong> یک مسئله امنیتی و %2$s ایراد دیگر را برطرف کرده است.

note: translators: 1: BuddyPress version number, 2: plural number of bugs.
en: <strong>Version %1$s</strong> addressed %2$s bug. | <strong>Version %1$s</strong> addressed %2$s bugs.
fa[0]: <strong>نگارش %1$s</strong> %2$s ایراد را برطرف کرده است.

note: translators: 1: BuddyPress version number.
en: <strong>Version %1$s</strong> addressed a security issue. | <strong>Version %1$s</strong> addressed some security issues.
fa[0]: <strong>نگارش %1$s</strong> یک مسئله امنیتی را برطرف کرده است.

en: Maintenance and Security Release | Maintenance and Security Releases
fa[0]: اطلاعیه تعمیر و نگهداری و امنیت

en: Security Release | Security Releases
fa[0]: اخبار امنیت

en: Maintenance Release | Maintenance Releases
fa[0]: انتشار تعمیراتی

en: Credits
fa: سازندگان

note: translators: %s: BuddyPress version number
en: All Contributors to BuddyPress %s
fa: مشارکت کنندگان بادی‌پرس %s

en: Core Developer
fa: هسته برنامه

en: Project Lead
fa: هدایت پروژه

en: Lead Developer
fa: رهبر توسعه دهنده

en: Project Leaders
fa: رهبر پروژه

en: Akismet
fa: اکیسمت

en: Activity auto-refresh
fa: تازه کردن خودکار فعالیت

en: Activity Settings
fa: تنظیمات فعالیت

en: Group Photo Uploads
fa: ارسال تصویر گروه

en: Group Creation
fa: ایجاد گروه

en: Groups Settings
fa: تنظیمات گروه ها

en: Profile Syncing
fa: همگام سازی حساب کاربری

en: Profile Photo Uploads
fa: آپلود تصویر پروفایل

[ctx: BuddyPress setting tab]
en: Profile Settings
fa: تنظیمات پروفایل

en: Account Deletion
fa: حذف حساب کاربری

en: Toolbar
fa: نوار ابزار

en: Main Settings
fa: تنظیمات اصلی

en: Available Tools
fa: ابزارهای فعال

en: BuddyPress Settings
fa: تنظیمات بادی پرس

en: BuddyPress Pages
fa: صفحات بادی پرس

en: BuddyPress Components
fa: اجزاء

en: Help
fa: راهنما

en: BuddyPress Help
fa: راهنمای بادی پرس

[ctx: buddypress tools intro]
note: translators: %s: the link to the BuddyPress repair tools
en: Use the %s to repair these relationships.
fa: از %s برای تعمیر این روابط استفاده نمایید.

en: Tools
fa: ابزار ها

note: translators: %s: the result of the action performed by the repair tool
en: Determining last activity dates for each user&hellip; %s
fa: تعیین زمان آخرین فعالیت برای هر کاربر &hellip; %s

note: translators: %s: the result of the action performed by the repair tool
en: Counting the number of active members on the site&hellip; %s
fa: شمارش تعداد کاربران فعال در سایت &hellip; %s

note: translators: %s: the result of the action performed by the repair tool
en: Repopulating Blogs records&hellip; %s
fa: محاسبه مجدد سوابق سایت‌ها&hellip; %s

note: translators: %s: the result of the action performed by the repair tool
en: Counting the number of groups for each user&hellip; %s
fa: شمارش تعداد گروهای هر کاربر &hellip; %s

en: Complete!
fa: تکمیل شد

en: Failed!
fa: ناموفق !

note: translators: %s: the result of the action performed by the repair tool
en: Counting the number of friends for each user&hellip; %s
fa: شمارش دوستان هر کاربر &hellip; %s

en: Repair member "last activity" data.
fa: تعمیر داده عضو "آخرین فعالیت".

en: Repair Items
fa: آیتم های تعمیر

en: Use the tools below to manually recalculate these relationships.
fa: از ابزار زیر استفاده کنید تا به طور دستی روابط را محاسبه کنید.

en: BuddyPress Tools
fa: ابزارهای بادی پرس

en: BuddyPress keeps track of various relationships between users, groups, and activity items. Occasionally these relationships become out of sync, most often after an import, update, or migration.
fa: بادی‌پرس روابط مختلف بین اعضا،گروها و آیتم‌های فعالیت ردیابی می کند.گاهی اوقات این روابط خارج از همگام سازی،بیشتر اغلب بعد از درون ریزی،بروزرسانی و یا مهاجرت است.

en: Associate WordPress Pages with the following BuddyPress Registration pages.
fa: پیوند دادن صفحات وردپرس با صفحات ثبت نام بادی پرس مانند زیر.

en: Registration
fa: ثبت نام

en: - None -
fa: - هیچ -

en: Associate a WordPress Page with each BuddyPress component directory.
fa: صفحات وردپرس را با صفحات و قابلیت های بادی پرس ادغام کنید.

en: Directories
fa: بخشها

en: Repair
fa: تعمییر

en: Allow customizable avatars for groups
fa: اجازه برای سفارشی کردن آواتار گروه‌ها

en: Administrators can always create groups, regardless of this setting.
fa: مدیران همیشه صرفنظر از این تنظیمات میتوانند گروه ایجاد کنند

en: Enable group creation for all users
fa: فعال کردن ایجاد گروه برای همه کاربران

en: Allow registered members to upload avatars
fa: اجازه بارگزاری آواتار به کاربران عضو

en: Enable BuddyPress to WordPress profile syncing
fa: فعال کردن همگام سازی پروفایل های بادی پرس و وردپرس

en: Automatically check for new items while viewing the activity stream
fa: بررسی خودکار موارد جدید هنگام نمایش فعالیت ها

en: Allow Akismet to scan for activity stream spam
fa: اجازه به اکیسمت برای اسکن فعالیت جریان هرزنامه

en: Allow registered members to delete their own accounts
fa: اجازه دادن به کاربران برای حذف حساب خود

en: Show the Toolbar for logged out users
fa: نمایش نوارابزار برای کاربرانی که خارج شده اند.

[ctx: Display name field]
en: Display Name
fa: نام نمايشي

[ctx: First field-group name]
en: General
fa: عمومي

en: User removed from spam.
fa: کاربر از هرزنامه حذف شد

en: User marked as spammer. Spam users are visible only to site admins.
fa: این کاربر به عنوان فرستنده هرزنامه شناخته شد. این نوع کاربران تنها برای مدیران شبکه قابل مشاهده هستند.

en: Logged-Out
fa: خارج شده

en: Logged-In
fa: وارد شده

note: Plugin Name of the plugin
en: BuddyPress
fa: بادی پرس

en: Extra configuration settings are provided and activated. You can selectively enable or disable any setting by using the form on this screen.
fa: تنظیمات اضافی فراهم و فعال شده اند. می توانید به انتخاب خودتان از طریق همین صفحه تنظیمات هری  یک را تغییر دهید.

en: <a href="https://codex.buddypress.org/administrator-guide/extended-profiles/">Managing Profile Fields</a>
fa: <a href="https://codex.buddypress.org/administrator-guide/extended-profiles/">مدیریت زمینه های مشخصات</a>

en: BuddyPress Components use WordPress Pages for their root directory/archive pages. You can change the page associations for each active component by using the form below.
fa: کامپوننت های بادی‌پرس از برگه‌های وردپرس برای برگه‌های ریشه اصلی دایرکتوری/بایگانی استفاده می کند. می توانید برگه اختصاص یافته به هر کامپوننت را از فرم زیر تغییر دهید.

en: <a href="https://codex.buddypress.org/getting-started/configure-components/#settings-buddypress-pages">Managing Pages</a>
fa: <a href="https://codex.buddypress.org/getting-started/configure-components/#settings-buddypress-pages">مدیریت  برگه‌ها</a>

en: <a href="https://codex.buddypress.org/getting-started/configure-components/">Managing Components</a>
fa: <a href="https://codex.buddypress.org/getting-started/configure-components/">مدیریت کامپوننت‌ها</a>

en: By default, all but four of the BuddyPress components are enabled. You can selectively enable or disable any of the components by using the form below. Your BuddyPress installation will continue to function. However, the features of the disabled components will no longer be accessible to anyone using the site.
fa: بطور پیش‌فرض همه کامپوننت‌های بادی‌پرس فعالند. می توانید هرکدام را بطور جداگانه از فرم زیر فعال یا غیرفعال کنید. بادی‌پرس شما به کارش ادامه می دهد. هرچند، امکانات کامپوننت‌هایی که غیرفعال شده اند برای کسانی که از این سایت استفاده می کنند دیگر دردسترس نیست.

en: <a href="https://codex.buddypress.org/getting-started/configure-components/#settings-buddypress-settings">Managing Settings</a>
fa: <a href="https://codex.buddypress.org/getting-started/configure-components/#settings-buddypress-settings">مدیریت تنظیمات</a>

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Pages
fa: برگه‌ها

note: Translators: %s is the list of directory pages associated to more than one component.
en: Each BuddyPress Component needs its own WordPress page. The following WordPress Pages have more than one component associated with them: %s.
fa: هر کامپوننت به یک برگه وردپرس برای خود نیاز دارد. برگه‌های وردپرس زیر به بیش از یک کامپوننت اختصاص یافته اند: %s.

en: Register
fa: ثبت نام

en: Activate
fa: فعال‌سازی

note: Translators: %s is the url to the permalink settings.
en: <strong>BuddyPress is almost ready</strong>. You must <a href="%s">update your permalink structure</a> to something other than the default for it to work.
fa: <strong>بادی پرس تقریبا آماده است.</strong>. شما باید <a href="%s">تنظیمات پیوند یکتا</a> خود را به چیزی غیر از حالت پیش فرض تغییر دهید.

en: Don't worry! We've moved the BuddyPress options into more convenient and easier to find locations. You're seeing this page because you are running a legacy BuddyPress plugin which has not been updated.
fa: نگران نباش! ما نقل مکان کرد گزینه BuddyPress به راحت تر و آسان تر برای پیدا کردن محل. از آنجا که شما در حال اجراست پلاگین BuddyPress میراث است که به روز شده است شما این صفحه مشاهده می کنید.

note: Translators: 1: is the url to the BP Components settings screen. 2: is the url to the xProfile administration screen.
en: Components, Pages, Settings, and Forums, have been moved to <a href="%1$s">Settings &gt; BuddyPress</a>. Profile Fields has been moved into the <a href="%2$s">Users</a> menu.
fa: اجزای صفحه تنظیمات و انجمن ها ، منتقل شده به <a href="%1$s">تنظیمات &gt; BuddyPress</a>. رشته نمایه به منوی <a href="%2$s">کاربران</a> منتقل شده است.

en: Why have all my BuddyPress menus disappeared?
fa: چرا تمام منوها بادی پرس من ناپدید شده است؟

en: Record activity for new sites, posts, and comments across your network.
fa: .ضبط تمامی فعالیت ها برای سایت های جدید، پست ها و نظرات در سراسر شبکه

en: Record activity for new posts and comments from your site.
fa: ضبط فعالیت برای پست ها و نظرات جدید از سایت شما.

en: Site Tracking
fa: پیگیری سایت

en: Groups allow your users to organize themselves into specific public, private or hidden sections with separate activity streams and member listings.
fa: گروه های کاربری به اعضا این امکان را می دهد تا بتوانند گروه های خود را ایجاد و یک جا جمع شده و به تبادل اطلاعات یا ارسال و دریافت فایل بپردازند. آنها می توانند گروه های عمومی یا خصوصی ایجاد کنند که جریانات فعالیت های آنها و همچنین لیست اعضای آنها از هم جدا است.

en: User Groups
fa: کاربران گروه

en: Global, personal, and group activity streams with threaded commenting, direct posting, favoriting, and @mentions, all with full RSS feed and email notification support.
fa: به کاربران و گروه های ایجاد شده توسط آنها، این امکان را بدهید تا بتوانند مستقیما آخرین اتفاقات و جریانات خود را ارسال کنند، با دیگران به اشتراک بگذارند و آنها را محبوب کنند. همچنین این جریانات و اتفاقات می تواند از طریق RSS و ایمیل به اطلاع کاربران برسد.

en: Allow your users to talk to each other directly and in private. Not just limited to one-on-one discussions, messages can be sent between any number of members.
fa: به کاربران خود این امکان را بدهید تا بتوانند مستقیما به یکدیگر پیغام خصوصی ارسال کنند.

en: Let your users make connections so they can track the activity of others and focus on the people they care about the most.
fa: اجازه دهید کاربران شما به گونه ای ارتباط برقرار کنند که فعالیتهای دیگران را پیگیری نمایند و تمرکز روی افرادی باشد که بیشتر مراقبند.

en: Private Messaging
fa: پیام‌های خصوصی

en: Friend Connections
fa: ارتباطات دوستی

en: Group Forums
fa: انجمن گروه

en: Everything in a BuddyPress community revolves around its members.
fa: تمام اتفاقات و جریانات موجود در جامعه مجازی شما، می تواند توسط اعضا انجام پذیرد. یعنی آنها می توانند مطلب ارسال کرده و آنها را با دیگران به اشتراک بگذارند و یا به گروه ها بپیوندند.

en: It&#8216;s what makes <del>time travel</del> BuddyPress possible!
fa: این گزینه امکان <del>تایم تراولینگ</del> را برای بادی پرس ممکن می سازد تا بتواند از ارسال آخرین جریانات و اتفاقات مطلع شده و آنها را بر روی صفحه به دیگران نمایش دهد.

en: Community Members
fa: اعضای انجمن

en: BuddyPress Core
fa: هسته بادی پرس

en: No components found.
fa: بدون اجزاء

en: Description
fa: توضیح

en: Component
fa: مولفه

note: translators: %s: the number of retired components
en: Retired <span class="count">(%s)</span> | Retired <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: بازنشسته <span class="count">(%s)</span>

note: translators: %s: the number of must-Use components
en: Must-Use <span class="count">(%s)</span> | Must-Use <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: باید بکار رود <span class="count">(%s)</span>

note: translators: %s: the number of inactive components
en: Inactive <span class="count">(%s)</span> | Inactive <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: غیرفعال<span class="count">(%s)</span>

note: translators: %s: the number of active components
en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: فعال <span class="count">(%s)</span>

[ctx: plugins]
note: translators: %s: the number of installed components
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
fa[0]:  همه<span class="count">(%s)</span>

en: Notify members of relevant activity with a toolbar bubble and/or via email, and allow them to customize their notification settings.
fa: اطلاع به کاربران از فعالیت مربوطه با نوارابزار حبابی و/ یا از طریق ایمیل، و اجازه به آن‌ها برای سفارشی کردن تنظیمات اعلانات.

note: translators: accessibility text
en: Notifications
fa: اعلانات

en: Allow your users to modify their account and notification settings directly from within their profiles.
fa: اجازه می دهد تا کاربران خود را تغییر دهید و تنظیمات اطلاع رسانی حساب خود را به طور مستقیم از درون پروفایل خود انجام دهند.

en: Account Settings
fa: تنظیمات حساب شما

en: Customize your community with fully editable profile fields that allow your users to describe themselves.
fa: سفارشی کردن جامعه مجازی خود، با فیلد های قابل تغییر این امکان را به کاربران می دهد تا خودشان را توصیف کنند.

en: Extended Profiles
fa: گسترش اطلاعات مشخصات

en: Save Settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Components
fa: اجزاء

en: Link widget title to Blogs directory
fa: عنوان لینک ویجت به دایرکتوری وبلاگ ها

en: Max posts to show:
fa: بیشترین تعداد ارسال برای نمایش:

[ctx: Label for the Title field of the Recent Networkwide Posts widget]
en: Title:
fa: عنوان:

en: Sorry, there were no posts found. Why not write one?
fa: با عرض پوزش،پستی موجود نیست.چرا اولین پست را نمی نویسید؟

en: Recent Networkwide Posts
fa: آخرین ارسال های شبکه گسترده

[ctx: widget name]
en: (BuddyPress) Recent Networkwide Posts
fa: آخرین پستهای شبکه گسترده

en: A list of recently published posts from across your network.
fa: لیستی از پست های به تازگی منتشر شده از سراسر شبکه شما.

note: translators: %s: the number of blogs
en: %s site | %s sites
fa[0]: %s سایت ها

en: Visit Site
fa: مشاهده سایت

en: Search
fa: جستجو

note: translators: %s: the User Display Name
en: %s's Recent Posts
fa: ارسال های اخیر %s

note: translators: %s: the User Display Name
en: %s's Recent Comments
fa: نظرات اخیر %s

note: translators: %s: the User Display Name
en: %s's Sites
fa: سایتهای %s

en: Congratulations! You have successfully registered a new site.
fa: خوش آمدید!شما با موفقیت یک سایت جدید ساختید.

en: I would like my site to appear in search engines, and in public listings around this network.
fa: من می خواهم سایت من در موتورهای جستجو، و در فهرست عمومی و اختصاصی بسیاری را در این زمینه در سراسر این شبکه ظاهر شود.

en: Site Title:
fa: عنوان سایت:

en: Must be at least 4 characters, letters and numbers only. It cannot be changed so choose carefully!
fa: باید حداقل 4 کاراکتر داشته باشد، فقط حروف و اعداد مورد قبول است. قابل تغییر نیست بنابراین با دقت انتخاب کنید!

note: translators: %s is the site url.
en: Your address will be %s
fa: آدرس شما خواهد بود %s

en: Site Domain:
fa: دامنه سایت :

en: Site Name:
fa: نام سایت :

en: Create Site
fa: ساختن سایت

en: There was a problem; please correct the form below and try again.
fa: مشکلی پیش آمده؛ لطفا پس از تصحیح دوباره اقدام نمایید.

en: If you’re not going to use a great domain, leave it for a new user. Now have at it!
fa: اگر از دامنه خوبی استفاده نمی کنید، برای کاربر جدید بگذارید.اکنون آن را داشته باشید!

en: Never active
fa: هرگز فعال نکن

note: translators: %s: the title of the latest post
en: Latest Post: %s
fa: آخرین ارسال: %s

note: translators: 1: the site from number. 2: the site to number. 3: the total number of sites.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s site | Viewing %1$s - %2$s of %3$s sites
fa[0]: نشان دادن %1$s تا %2$s از %3$s تارنما

en: active %s
fa: فعال %s

[ctx: Blog pagination next text]
en: &rarr;
fa: &larr;

en: Viewing 1 site
fa: مشاهده 1 سایت

[ctx: Blog pagination previous text]
en: &larr;
fa: &rarr;

en: Posts
fa: نوشته های سایت

en: Create a Site
fa: ایجاد یک سایت

en: New post published
fa: مطلب جدید منتشر شد

en: Sites
fa: سایت ها

en: My Sites
fa: سایت های من

en: Search sites...
fa: جستجو در سایت ها ...

[ctx: component directory title]
en: Sites
fa: سایت‌ها

en: Site Directory
fa: پوشه تارنما

en: (no title)
fa: (بدون عنوان)

en: Comments
fa: نظرها

en: New post comment posted
fa: نظر جدید ارسال شد

en: New Sites
fa: سایت های جدید

en: New site created
fa: سایت جدید ایجاد شد

en: RSS feed 'id' must be defined
fa: "id" RSS خوراک باید تعریف شود

en: In reply to
fa: در جواب به

en: Site Wide Activity RSS Feed
fa: فید RSS فعالیت های سایت

en: Public Message
fa: پیغام عمومی

en: a user
fa: یک کاربر

en: Clear Filter
fa: پاکسازی پالایش

en: View
fa: مشاهده

en: Delete
fa: حذف

note: translators: 1: the name of the function. 2: the name of the file.
en: %1$s no longer accepts arguments. See the inline documentation at %2$s for more details.
fa: %1$s دیگر آرگومان قابل قبولی نیست. مستندات مربوطه را در %2$s برای اطلاعات بیشتر ببینید.

en: View Discussion
fa: مشاهده ی گفتگو

note: translators: %s: the blog name
en: Profile picture of the author of the site %s
fa: تصویر پروفایل نویسنده در سایت %s

note: translators: %s: the Group name
en: Group logo of %s
fa: نشان گروه %s

en: Group logo
fa: لوگوی گروه

note: translators: 1: the from number item. 2: the to number item. 3: the total number of items.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s item | Viewing %1$s - %2$s of %3$s items
fa[0]: نشان دادن %1$s تا %2$s از %3$s مورد

en: Viewing 1 item
fa: مشاهده 1 مورد

en: Profile picture
fa: عکس شناسنامه

[ctx: Activity pagination next text]
en: &rarr;
fa: &larr;

[ctx: Activity pagination previous text]
en: &larr;
fa: &rarr;

note: translators: 1: the name of the method. 2: the name of the file.
en: Arguments passed to %1$s should be in an associative array. See the inline documentation at %2$s for more details.
fa: استدلال تصویب به %1$s باید در یک آرایه شرکت پذیر باشد. مستندات درون خطی در %2$s برای جزییات بیشتر مشاهده کنید.

en: A member replies to an update or comment you've posted
fa: یکی از اعضا، به فعالیت یا نظری که ارسال کرده بودید، پاسخ داد.

note: translators: %s: the displayed user username
en: A member mentions you in an update using "@%s"
fa: یکی از اعضا در یکی از نوشته ها، با "%s@" به شما اشاره کرد

en: No
fa: خیر

en: Yes
fa: بله

en: Activity
fa: فعالیت

en: You do not have access to this activity.
fa: شما مجوز انجام این فعالیت را ندارید.

note: translators: 1: the user display name
en: %1$s mentioned you
fa: %1$s شما ذکر کرده اید

note: translators: 1: the number of activity mentions
en: You have %1$d new mentions
fa: از شما %1$d ذکر کرده است

note: translators: %s: the current user display name
en: @%s Mentions
fa: خطاب به %s

[ctx: deprecated string]
note: translators: 1: the poster name. 2: the group name. 3: the content of the activity. 4: the activity permalink.
en: %1$s mentioned you in the group "%2$s":
    
    "%3$s"
    
    To view and respond to the message, log in and visit: %4$s
    
    ---------------------
fa: %1$s شما این گروه ذکر شده اید "%2$s":
    
    "%3$s"
    
    برای مشاهده و پاسخ به این پیام، وارد سیستم شوید و بازدید کنید: %4$s
    
    ---------------------

[ctx: Page and <title>]
en: My Activity
fa: فعالیت من

note: translators: %s: member name
en: Profile picture of %s
fa: تصویر پروفایل %s

[ctx: My Account Activity sub nav]
en: Friends
fa: دوستان

[ctx: My Account Activity sub nav]
en: Groups
fa: گروه ها

[ctx: My Account Activity sub nav]
en: Personal
fa: شخصی

[ctx: My Account Activity sub nav]
en: Activity
fa: ‎‪فعالیت‬ کاربر

[ctx: My Account Activity sub nav]
en: Favorites
fa: علاقه مندیها

[ctx: Toolbar Mention logged in user]
en: Mentions
fa: یادآوری ها

[ctx: Profile activity screen sub nav]
en: Friends
fa: دوستان

[ctx: Profile activity screen sub nav]
en: Groups
fa: گروه ها

[ctx: Profile activity screen sub nav]
en: Favorites
fa: علاقه مندی‌ها

[ctx: Profile activity screen sub nav]
en: Personal
fa: شخصی

[ctx: Profile activity screen sub nav]
en: Mentions
fa: یادآوری ها

[ctx: Profile activity screen nav]
en: Activity
fa: فعالیت

en: Search Activity...
fa: جستجوی فعالیت ...

[ctx: component directory title]
en: Site-Wide Activity
fa: فعالیت های سایت

en: Activity Streams
fa: اتفاقات و جریانات

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: The item you were replying to no longer exists.
fa: موردی که شما به آن پاسخ دادی دیگر وجود ندارد.

en: There was an error posting your reply. Please try again.
fa: خطایی هنگام ارسال پاسخ رخ داده است. مجدد تلاش کنید.

note: translators: %s: the activity author user link
en: %s posted a new activity comment
fa: %s یک دیدگاه جدید ارسال کرد

note: translators: %s: the activity author user link
en: %s posted an update
fa: %s یک بروزرسانی ارسال کرد

en: Activity Comments
fa: نظرات فعالیت

en: Replied to a status update
fa: پاسخ به به روز رسانی وضعیت

en: Updates
fa: به روز رسانی

[ctx: Post Type generic activity post admin filter]
en: New item published
fa: آیتم جدید منتشر شده

en: Posted a status update
fa: وضعیت پست بروز رسانی گردید

en: Load Newest
fa: بارگزاری تازه ترین ها

en: [Read more]
fa: [ادامه خبر]

note: translators: %s the akismet result
en: Akismet was unable to check this item (response: %s), will automatically retry again later.
fa: افزونه Akismet قادر به برسی این مورد نیست(پاسخ: %s)،مجددا بطور خودکار بعدا اقدام می شود.

en: Activity History
fa: تاریخچه فعالیت

en: Akismet cleared this item
fa: اکمیست این مورد را پاک کرده است.

en: Akismet caught this item as spam
fa: اکمیست این مورد را به عنوان هرزنامه شناسایی کرده است

note: translators: %s: the current user username
en: %s reported this activity as not spam
fa: %s این فعالیت به عنوان گزارش هرزنامه نیست

note: translators: %s: the current user username
en: %s reported this activity as spam
fa: %s این فعالیت به عنوان گزارش هرزنامه هست

en: History
fa: سابقه

note: translators: %s: the name of the user
en: Un-spammed by %s
fa: غیر اسپم شده توسط %s

note: translators: %s: the name of the user
en: Flagged as spam by %s
fa: مشخص شده به عنوان اسپم توسط %s

en: Cleared by Akismet
fa: پاک شده توسط اکیسمت

en: Flagged as spam by Akismet
fa: مشخص شده به عنوان اسپم توسط اکیسمت

en: Replies disabled
fa: پاسخ ها غیر فعال است

en: Are you sure?
fa: آیا مطمئنید؟

note: translators: %s: the name of the activity type
en: Unregistered action - %s
fa: ثبت نام انجام نشده - %s

note: translators: accessibility text
en: Select activity item %1$d
fa: انتخاب آیتم فعالیت %1$d

en: Filter
fa: پالایش

en: View all actions
fa: مشاهده همه اقدامات

[ctx: Admin SWA column header]
en: In Response To
fa: در پاسخ به

[ctx: Admin SWA column header]
en: Activity
fa: فعالیت

[ctx: Admin SWA column header]
en: Action
fa:  اقدام

[ctx: Admin SWA column header]
en: Author
fa: نویسنده

en: Delete Permanently
fa: حذف دائمی

en: Not Spam
fa: اسپم نیست

en: Mark as Spam
fa: نشانه گذاری به عنوان جفنگ

en: All
fa: همه

en: No activities found.
fa: فعالیتی یافت نشد.

note: translators: accessibility text
en: Reply
fa: پاسخ

en: Cancel
fa: لغو

en: Reply to Activity
fa: پاسخ به فعالیت

en: Search all Activity
fa: جستجوی همه ی فعالیت ها

note: translators: %s: the activity search terms
en: Search results for &#8220;%s&#8221;
fa: نتایج جستجو برای &#8220;%s&#8221;

[ctx: Admin SWA page]
en: Activity
fa: فعالیت

note: translators: %s: the activity ID
en: Activity related to ID #%s
fa: فعالیت مربوط به شناسه ی  #%s

en: The activity item has been updated successfully.
fa: مورد فعالیت با موفقیت بروزرسانی شد.

note: translators: %s: the number of activities successfully marked as ham
en: %s activity item has been successfully unspammed. | %s activity items have been successfully unspammed.
fa[0]: %s آیتمهای فعالیت از لیست هرزنامه خارج گردید.

note: translators: %s: the number of activities successfully marked as spam
en: %s activity item has been successfully spammed. | %s activity items have been successfully spammed.
fa[0]: %s آیتمهای فعالیت به عنوان هرزنامه ثبت شد.

en: Errors occurred when trying to update these activity items:
fa: در تلاش برای به روز رسانی این آیتم فعالیت خطاها رخ داده است:

note: translators: %s: the ID of the activity which errored during an update
en: An error occurred when trying to update activity ID #%s.
fa: هنگام تلاش برای به‌روز رسانی فعالیت شناسه #%s خطایی رخ داد.

note: translators: %s: the number of permanently deleted activities
en: %s activity item has been permanently deleted. | %s activity items have been permanently deleted.
fa[0]:  %s آیتم فعالیت به طور دائم حذف گردید.

en: These identify the object that created this activity. For example, the fields could reference a pair of site and comment IDs.
fa: این موضوعی است که ایجاد یک فعالیت را تشخیص می دهد. به عنوان مثال، گزینه ها می توانند یک جفت از شناسه های سایت و نظرات را مرجع قرار دهند.

en: Secondary Item ID
fa: آیتم ثانویه ID

en: Primary Item ID
fa: آیتم اولیه ID

note: translators: %s: the name of the activity type
en: This activity item has a type (%s) that is not registered using bp_activity_set_action(), so no label is available.
fa: این مورد فعالیت دارای نوعی (%s) است که ثبت‌نام نشده است. ازbp_activity_set_action() استفاده کنید،بطوری که برچسبی دردسترس نیست.

note: translators: accessibility text
en: Author ID
fa: شناسه ی نویسنده

note: translators: accessibility text
en: Link
fa: پیوند

en: Update
fa: به روزرسانی

en: Edit
fa: ویرایش

note: Translators: Publish box date format, see http://php.net/date.
en: M j, Y @ G:i
fa: j M Y @ G:i

en: Spam
fa: اسپم

en: Approved
fa: تایید شده

en: View Activity
fa: نمایش فعالیت

en: Content
fa: محتوا

en: Action
fa: اقدام

note: translators: %s: the activity ID
en: Editing Activity (ID #%s)
fa: ویرایش فعالیت (ID #%s)

en: In the <strong>In Response To</strong> column, if the activity was in reply to another activity, it shows that activity's author's picture and name, and a link to that activity on your live site. If there is a small bubble, the number in it shows how many other activities are related to this one; these are usually comments. Clicking the bubble will filter the activity screen to show only related activity items.
fa: اگر بود فعالیت های پاسخ به فعالیت های دیگر در <strong>پاسخ به</strong> ستون ، آن تصویر این فعالیت نویسنده و نام و لینک به این فعالیت در سایت خود زندگی می کنند نشان می دهد. اگر یک حباب کوچک ، عدد در آن نشان می دهد چگونه بسیاری از فعالیت های دیگر مربوط به این یکی; اینها معمولا نظرات. کلیک کردن حباب صفحه فعالیت برای نشان دادن فقط به فعالیت های مرتبط با مواردی فیلتر خواهد شد.

en: In the <strong>Activity</strong> column, above each activity it says &#8220;Submitted on,&#8221; followed by the date and time the activity item was generated on your site. Clicking on the date/time link will take you to that activity on your live site. Hovering over any activity gives you options to reply, edit, spam mark, or delete that activity.
fa: در ستون <strong>فعالیت</strong> بالا هر فعالیت آن "ارسال شده در ،" پس از تاریخ و زمان در مورد فعالیت ایجاد شد در سایت خود می گوید. تاریخ و زمان روی شما به فعالیت های که در سایت زندگی می کنند خود را. بیش از هر گونه فعالیت معلق در هوا به شما می دهد گزینه هایی برای پاسخ ویرایش هرزنامه علامت یا حذف این فعالیت.

en: Moderating Activity
fa: فعالیت مدیریتی.

en: There are many different types of activities. Some are generated automatically by BuddyPress and other plugins, and some are entered directly by a user in the form of status update. To help manage the different activity types, use the filter dropdown box to switch between them.
fa: بسیاری از انواع مختلف فعالیت وجود دارد. بعضی از آنها به طور خودکار توسط بلاگها و دیگر پلاگین ها تولید می شود، و برخی از آنها به طور مستقیم توسط یک کاربر در صورت به روز رسانی وضعیت وارد می شود. برای کمک به مدیریت انواع فعالیت های مختلف، از جعبه کرکره فیلتر برای سوئیچ بین آنها استفاده گردد.

[ctx: Activity items per page (screen options)]
en: Activity
fa: فعالیت

en: You can manage activities made on your site similar to the way you manage comments and other content. This screen is customizable in the same ways as other management screens, and you can act on activities using the on-hover action links or the Bulk Actions.
fa: شما می توانید مدیریت فعالیت های شبیه به روش شما مدیریت نظرات و مطالب دیگر ساخته شده در سایت خود. این صفحه نمایش قابل تنظیم در راه دیگر صفحه نمایش مدیریت ، و شما می توانید با استفاده از لینک در شناور اقدام یا اقدامات فله فعالیت در عمل.

[ctx: activity admin edit screen]
en: Author ID
fa: نویسنده ID

[ctx: activity admin edit screen]
en: Type
fa: نوع

[ctx: activity admin edit screen]
en: Link
fa: پیوند

[ctx: activity admin edit screen]
en: Status
fa: وضعیت

[ctx: activity admin edit screen]
en: Primary Item/Secondary Item
fa: آیتم اولیه/آیتم ثانویه

en: <a href="https://codex.buddypress.org/administrator-guide/activity-stream-management-panels/">Managing Activity</a>
fa: <a href="https://codex.buddypress.org/administrator-guide/activity-stream-management-panels/">فعالیت های مدیریت</a>

en: <a href="https://buddypress.org/support/">Support Forums</a>
fa: <a href="https://buddypress.org/support/">انجمن پشتیبانی</a>

en: For more information:
fa: برای اطلاعات بیشتر

en: For information about when and how BuddyPress uses all of these settings, see the Managing Activity link in the panel to the side.
fa: برای اطلاعات در مورد زمان و چگونگی بلاگها با استفاده از این تنظیمات، مدیریت لینک فعالیت در پنل کناری را ببینید.

en: <strong>Type</strong> - Each distinct kind of activity has its own type. For example, <code>created_group</code> is used when a group is created and <code>joined_group</code> is used when a user joins a group.
fa: <strong>نوع</strong> جلوه-هر نوع متمایز فعالیت نوع خود است. به عنوان مثال ، <code>created_group</code> وقتی یک گروه ایجاد شده است استفاده می شود و <code>joined_group</code> وقتی کاربر می پیوندد گروه استفاده می شود.

en: <strong>Primary Item/Secondary Item</strong> - These identify the object that created the activity. For example, the fields could reference a comment left on a specific site. Some types of activity may only use one, or none, of these fields.
fa: <strong>اولیه مورد مورد و متوسطه</strong> --این شناسایی شی که ایجاد فعالیت. به عنوان مثال ، می تواند به زمینه مرجع نظر چپ در یک سایت خاص. برخی از انواع فعالیت فقط ممکن است یک یا هیچ یک از این زمینه ها استفاده کنید.

en: Item, Link, Type
fa: آیتم نوع پیوند

en: The two big editing areas for the activity title and content are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop, and can minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Primary Item/Secondary Item, Link, Type, Author ID) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
fa: دو منطقه بزرگ برای ویرایش عنوان فعالیت و محتوا در جای خود ثابت هستند، اما شما می توانید تمام جعبه های دیگر با استفاده از کشیدن و انداختن (drag and drop) تغییر موقعیت، و می تواند حداقل رساندن و یا گسترش آنها را با کلیک کردن بر روی نوار عنوان هر جعبه. با استفاده از زبانه تنظیمات صفحه نمایش به رویت جعبه بیشتر (مورد مورد اولیه / ثانویه، پیوند، نوع، نویسنده ID) و یا انتخاب 1 - طرح یا 2- ستون برای این صفحه.

en: You can also moderate the activity from this screen using the Status box, where you can also change the timestamp of the activity.
fa: شما همچنین می توانید از این صفحه نمایش با استفاده از جعبه وضعیت مدیریت کنید، همچنین می توانید برچسب متوسط زمان فعالیت را تغییر دهید.​​

en: You edit activities made on your site similar to the way you edit a comment. This is useful if you need to change which page the activity links to, or when you notice that the author has made a typographical error.
fa: شما فعالیت های ساخته شده در سایت خود را شبیه به روشی که یک دیدگاه را ویرایش می کند ویرایش کنید. اگر که شما نیاز به تغییر  صفحه لینک های فعالیت دارید این بسیار مفید است، و یا وقتی شما متوجه شوید که نویسنده یک خطای تایپی داشته است.

en: Overview
fa: بررسی اجمالی

en: Error: Please type a reply.
fa: خطا: لطفا یک پاسخ بنویسید.

en: Error: The item you are trying to reply to cannot be found, or it has been deleted.
fa: خطا: موردی را که می خواهید به آن پاسخ دهید یافت نمی شود، یا حذف شده است.

[ctx: Admin Dashboard SWA menu]
en: Activity
fa: فعالیت

note: translators: %s: User Display Name
en: Activity feed of %s's favorites.
fa: feed فعایت از %s's علاقه‌مندی ها

[ctx: Admin Dashboard SWA page title]
en: Activity
fa: فعالیت

note: translators: 1: Site Name 2: User Display Name
en: %1$s | %2$s | Favorites
fa: %1$s | %2$s | علاقه‌مندی ها

note: translators: %s: User Display Name
en: Activity feed mentioning %s.
fa: فعالیت مربوط به شناسه # %s

note: translators: 1: Site Name 2: User Display Name
en: %1$s | %2$s | Mentions
fa: %1$s | %2$s | اشاره‌ها

note: translators: %s: User Display Name
en: Public group activity feed of which %s is a member.
fa: خوراک فعالیت گروه عمومی که %s عضو آن است.

note: translators: 1: Site Name 2: User Display Name
en: %1$s | %2$s | Group Activity
fa: %1$s | %2$s | فعالیت گروه

note: translators: %s: User Display Name
en: Activity feed for %s's friends.
fa: feed فعیت برای %s's دوستان.

note: translators: 1: Site Name 2: User Display Name
en: %1$s | %2$s | Friends Activity
fa: %1$s | %2$s | فعایت دوستان

note: translators: %s: User Display Name
en: Activity feed for %s.
fa: خوراک فعالیت برای %s.

note: translators: %s Site Name
en: %s | Site-Wide Activity
fa: %s | مجموعه فعالیت‌ها

en: Activity feed for the entire site.
fa: خوراک فعالیت کل سایت.

en: There was an error removing that activity as a favorite. Please try again.
fa: یک خطا هنگام حذف این فعالیت از لیست مورد علاقه های شما رخ داده است. لطفا دوباره سعی کنید.

en: There was an error marking that activity as a favorite. Please try again.
fa: یک خطا هنگام ثبت این فعالیت در لیست مورد علاقه های شما رخ داده است. لطفا دوباره سعی کنید.

en: Activity removed as favorite.
fa: این فعالیت از علاقه مندی های شما حذف شد.

en: There was an error posting that reply. Please try again.
fa: ارسال پاسخ با خطا مواجه شد. لطفا مجدد سعی نمایید.

en: Activity marked as favorite.
fa: این فعالیت به لیست علاقه‌مندی‌ها اضافه شد

en: Reply Posted!
fa: پاسخ ارسال شد!

en: There was an error when posting your update. Please try again.
fa: مشکلی در هنگام ارسال محتوای شما رخ داد. لطفا دوباره سعی کنید.

en: Please do not leave the comment area blank.
fa: لطفا متنی به عنوان نظر وارد نمایید.

en: Update Posted!
fa: به‌روز رسانی انجام شد!

en: The activity item has been marked as spam and is no longer visible.
fa: آیتم فعالیت به عنوان هرزنامه مشخص شده و دیگر قابل مشاهده نیست.

en: Please enter some content to post.
fa: لطفا چیزی برای ارسال بنویسید!

en: There was an error when deleting that activity
fa: یک مشکل در حین حذف فعالیت به وجود آمده است

en: Activity deleted successfully
fa: این فعالیت با موفقیت پاک شد.
