Plugins - bbPress - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (1300 entries)

en: "0" to show only root - "any" to show all
fa: فقط "0" ریشه نمایش داده می شود - "any" همه موارد نمایش داده می شوند

en: "Anonymous Posting" allows guest users who do not have accounts on your site to both create topics as well as replies.
fa: "پست میهمان" به کاربران میهمان اجازه می دهد به ارسال پاسخ یا ایجاد موضوع تازه بپردازند.

en: "Archive Slugs" are used as the "root" for your forums and topics. If you combine these values with existing page slugs, bbPress will attempt to output the most correct title and content.
fa: "نامک های صفحات آرشیو"  مانند "ریشه" برای انجمن ها و موضوع ها شما استفاده می شوند. (مانند صفحه اصلی، صفحه جستجوی مطالب، صفحه آرشیو برچسب ها و دسته بندی ها) اگر شما این مقادیر را با نامک های صفحات موجود ادغام کنید ، بی بی پرس تلاش خواهد کرد درست ترین عنوان و محتوای مطلب را نمایش دهد.

en: "Convert Users" will import your legacy forum members as WordPress Users.
fa: "تبدیل کاربران" اعضای برنامه‌ی انجمن را به‌عنوان کاربران وردپرس درون ریزی خواهد کرد.

en: "Purge Previous Import" will remove data imported from a failed import without removing your existing forum data.
fa: "پاک کردن درون‌ریزی قبلی" داده‌های درون‌ریزی شده از یک درون‌ریزی ناموفق را بدون حذف اطلاعات موجود در انجمن حذف می کند.

en: "Single Slugs" are used as a prefix when viewing an individual forum, topic, reply, user, or view.
fa: "نامک های صفحات تکی" به منظور پیشوند پیوند یکتای صفحات تکی انجمن، موضوع، پاسخ، کاربر یا نمایش استفاده می شود.

en: "Throttle time" is the amount of time required between posts from a single author. The higher the throttle time, the longer a user will need to wait between posting to the forum.
fa: "زمان انتظار" زمانی است لازم بین نوشته ها برای یک کاربر عادی است. هرچه زمان انتظار بیشتر باشد ، کاربر باید زمان بیشتری را برای فرستادن نوشته بعدی بردبار باشد.

en: %1$s
    
    Someone requested a change to the email address on your account.
    
    Please click the following link to confirm this change:
    %2$s
    
    If you did not request this, you can safely ignore and delete this notification.
    
    This email was sent to: %3$s
    
    Regards,
    The %4$s Team
    %5$s
fa: %1$s
    
    درخواستی برای تغییر آدرس ایمیل داده شده است.
    
    لطفاً جهت تایید درخواست بر روی لینک زیر کلیک کنید.
    %2$s
    
    اگر این درخواست شما نیست، خواهشمندیم که این پیام را نادیده گرفته و آن را پاک کنید.
    
    این پیام فرستاده شده به: %3$s
    
    با احترام،
    تیم %4$s 
    %5$s

en: %1$s is currently editing this topic.
fa: %1$s در حال حاضر در حال ویرایش این موضوع است.

en: %1$s replied to the topic %2$s in the forum %3$s
fa: %1$s پاسخی برای موضوع %2$s در انجمن %3$s ارسال کرد

en: %1$s reported this %2$s as not spam
fa: %1$s گزارش مبنی بر هرزنامه نبودن %2$s ارسال کرد.

en: %1$s reported this %2$s as spam
fa: %1$s گزارشی مبنی بر هرزنامه بدون %2$s ارسال کرد.

en: %1$s started the topic %2$s in the forum %3$s
fa: %1$s موضوع %2$s را در انجمن %3$s آغاز کرد

en: %1$s wrote:
    
    %2$s
    
    Post Link: %3$s
    
    -----------
    
    You are receiving this email because you subscribed to a forum topic.
    
    Login and visit the topic to unsubscribe from these emails.
fa: %1$s نوشت:
    
    %2$s
    
    پیوند نوشته :  %3$s 
    
    -----------
    
     شما به دلیل این که مشترک این انجمن هستید، این پیام برای شما فرستاده شده است.
    
     به منظور قطع اشتراک از این پیام ها وارد سایت شده و موضوع را بازدید نمایید.

en: %1$s wrote:
    
    %2$s
    
    Topic Link: %3$s
    
    -----------
    
    You are receiving this email because you subscribed to a forum.
    
    Login and visit the topic to unsubscribe from these emails.
fa: %1$s نوشت:
    
    %2$s
    
    لینک مطلب: %3$s
    
    -----------
    چون مشترک یکی از انجمن های ما هستید، این پیام برای شما فرستاده شده است.
    
    اگر دوست ندارید دیگر این اینگونه پیام ها را دریافت کنید، روی لینک کلیک کرده و هموندی (عضویت) خود را بردارید.

en: %s Forum | %s Forums
fa[0]: %s انجمن

en: %s Reply | %s Replies
fa[0]: %s پاسخ

en: %s Topic | %s Topics
fa[0]: %s موضوع

en: %s Topic Tag | %s Topic Tags
fa[0]: %s برچسب موضوع

en: %s User | %s Users
fa[0]: %s کاربر

en: %s ago
fa: %s پیش

en: %s day | %s days
fa[0]: %s روز

en: %s hour | %s hours
fa[0]: %s ساعت

en: %s minute | %s minutes
fa[0]: %s دقیقه

en: %s month | %s months
fa[0]: %s ماه

en: %s page
fa: %s نمایش

en: %s reply | %s replies
fa[0]: %s پاسخ

en: %s reply not updated, somebody is editing it. | %s replies not updated, somebody is editing them.
fa[0]: %s پاسخ به‎روزرسانی نشد، فرد (افرادی) در حال ویرایش آن هستند.

en: %s reply updated. | %s replies updated.
fa[0]: %s پاسخ به‌روزرسانی شد.

en: %s reported this reply as not spam
fa: %s گزارش داده این پاسخ جفنگ نیست

en: %s reported this reply as spam
fa: %s گزارش داده این پاسخ جفنگ است

en: %s reported this topic as not spam
fa: %s گزارش داده این موضوع جفنگ نیست

en: %s reported this topic as spam
fa: %s گزارش داده این موضوع جفنگ است

en: %s second | %s seconds
fa[0]: %s ثانیه

en: %s topic | %s topics
fa[0]: %s موضوع

en: %s topic not updated, somebody is editing it. | %s topics not updated, somebody is editing them.
fa[0]: %s موضوع بروز نمی‌شود(ند)، فردی در حال ویرایش است.

en: %s topic updated. | %s topics updated.
fa[0]: %s موضوع بروزرسانی شد(ند).

en: %s voice | %s voices
fa[0]: %s کاربر

en: %s week | %s weeks
fa[0]: %s هفته

en: %s year | %s years
fa[0]: %s سال

en: %s's Engagements
fa: مشارکت‌های %s

en: %s's Favorites
fa: علاقمندی های %s

en: %s's Profile
fa: پروفایل %s

en: %s's Replies
fa: پاسخ‌های %s

en: %s's Replies Created
fa: پاسخ‌های %s ایجاد شد

en: %s's Subscriptions
fa: اشتراکات %s

en: %s's Topics
fa: موضوعات %s

en: %s's Topics Started
fa: موضوع های %s آغاز شده

en: &larr; Back to Tags
fa: &larr; بازگشت به برچسب‌ها

en: &lsaquo;
fa: &rsaquo;

en: &mdash; No forum &mdash;
fa: &mdash; بدون انجمن &mdash;

en: &mdash; No parent &mdash;
fa: &mdash; بدون مادر &mdash;

en: &mdash; No reply &mdash;
fa: &mdash; بدون پاسخ &mdash;

en: &mdash; No role for these forums &mdash;
fa: &mdash; هیچ نقش کاربری برای انجمن نیست &mdash;

en: &mdash; No role for this site &mdash;
fa: &mdash; بدون نقش برای این سایت &mdash;

en: &rsaquo;
fa: &lsaquo;

en: (+%s hidden) | (+%s hidden)
fa[0]: (+%s مخفی‌شده)

en: (Edit)
fa: (ویرایش)

en: (Mismatch)
fa: (غیر منطبق)

en: (bbPress) Forum Search Form
fa: فرم جستجوی انجمن (بی بی پرس)

en: (bbPress) Forums List
fa: لیست انجمن ها (بی بی پرس)

en: (bbPress) Login Widget
fa: ابزارک ورود (بی بی پرس)

en: (bbPress) Recent Replies
fa: (bbPress) پاسخ‌های اخیر

en: (bbPress) Recent Topics
fa: جدیدترین موضوع ها (بی بی پرس)

en: (bbPress) Statistics
fa: آمار (بی‌بی‌پرس)

en: (bbPress) Topic Views List
fa: لیست مشاهده موضوع (بی بی پرس)

en: (to front)
fa: (نمایش همگانی)

en: 1 reply not updated, somebody is editing it.
fa: یک پاسخ به‌روزرسانی نشد، شخصی در حال ویرایش کردن آن است.

en: 1 topic not updated, somebody is editing it.
fa: یک موضوع بروزرسانی نگردید. شخصی در حال ویرایش آن است.

en: <a href="https://bbpress.org/forums/" target="_blank">bbPress Support Forums</a>
fa: <a href="https://bbpress.org/forums/" target="_blank">انجمن‌های پشتیبانی بی‌بی‌پرس</a>

en: <a href="https://codex.bbpress.org" target="_blank">bbPress Documentation</a>
fa: <a href="https://codex.bbpress.org" target="_blank">مستندات بی‌بی‌پرس</a>

en: <strong>Approve</strong> will change the status from pending to publish.
fa: <strong>پذیرفتن</strong> وضعیت را از حالت انتظار به انتشار تغییر خواهد داد.

en: <strong>Close</strong> will mark the selected forum as &#8217;closed&#8217; and disable the ability to post new topics and replies in it.
fa: <strong>بستن</strong> موضوع انتخاب شده را به عنوان موضوع &#8217;بسته شده&#8217; علامت گذاری می کند و گزینه ارسال نوشته جدید را در این موضوع غیر فعال می کند.

en: <strong>Close</strong> will mark the selected topic as &#8217;closed&#8217; and disable the ability to post new replies to it.
fa: <strong> بستن</strong> موضوع انتخاب شده را به عنوان &#8217;بسته شده&#8217; علامت گذاری خواهد کرد و توانایی ارسال پاسخ جدید به آن را غیرفعال می کند.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that forum. You can also reach that screen by clicking on the forum title.
fa: <strong>ویرایش</strong> این گزینه شما را به صفحه ویرایش انجمن خواهد برد. شما همچنین با کیک بر روی عنوان انجمن به صفحه ویرایش منتقل خواهید شد.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that reply. You can also reach that screen by clicking on the reply title.
fa: <strong>ویرایش</strong> شما را به صفحه ویرایش پاسخ مورد نظر می برد. همچنین شما می توانید با کلیک بر روی عنوان پاسخ به صفحه ویرایش مراجعه نمایید.

en: <strong>Edit</strong> takes you to the editing screen for that topic. You can also reach that screen by clicking on the topic title.
fa: <strong>ویرایش</strong> شما را به صفحه ویرایش آن موضوع انتقال می دهد. شما همچنین می توانید با کلیک بر روی عنوان موضوع به این صفحه دست پیدا کنید .

en: <strong>Error</strong>: A reply ID is required
fa: <strong>خطا</strong>: یک شناسه پاسخ لازم است.

en: <strong>Error</strong>: A reply ID is required.
fa: <strong>خطا</strong>: یک شناسه پاسخ مورد نیاز است.

en: <strong>Error</strong>: A topic ID is required.
fa: <strong>خطا</strong>: یک شناسه موضوع لازم است.

en: <strong>Error</strong>: An error occurred while updating your email address.
fa: <strong>خطا</strong>: خطایی در به‌روزرسانی آدرس ایمیل شما رخ داده است.

en: <strong>Error</strong>: Are you sure you wanted to do that?
fa: <strong>خطا</strong>: آیا از انجام این کار مطمئن هستید ؟

en: <strong>Error</strong>: Destination topic ID not found.
fa: <strong>خطا</strong>:  شناسه موضوع مقصد یافت نشد.

en: <strong>Error</strong>: Duplicate reply detected; it looks as though you&#8217;ve already said that.
fa: <strong>خطا</strong>: پاسخ تکراری شناسایی شد؛ به نظر می رسد شما قبلا این پاسخ را ارسال کرده اید.

en: <strong>Error</strong>: Duplicate topic detected; it looks as though you&#8217;ve already said that.
fa: <strong>خطا</strong>: موضوع تکراری شناسایی شد؛ به نظر می رسد شما آن را قبلا ارسال کرده اید.

en: <strong>Error</strong>: Forum ID cannot be a negative number.
fa: <strong>خطا</strong>: شناسه انجمن نمی تواند منفی باشد .

en: <strong>Error</strong>: Forum ID is invalid.
fa: <strong>خطا</strong>: شناسه انجمن نامعتبر است.

en: <strong>Error</strong>: Forum ID is missing.
fa: <strong>خطا</strong> : شناسه انجمن اشتباه است.

en: <strong>Error</strong>: Forum ID must be a number.
fa: <strong>خطا</strong>: شناسه انجمن باید یک عدد باشد.

en: <strong>Error</strong>: Forum ID not found.
fa: <strong>خطا</strong>: شناسه انجمن یافت نشد.

en: <strong>Error</strong>: Forum does not exist.
fa: <strong>خطا</strong>: انجمن وجود ندارد .

en: <strong>Error</strong>: Invalid author name.
fa: <strong>خطا</strong>: نام نویسنده معتبر نیست.

en: <strong>Error</strong>: Invalid email address.
fa: <strong>خطا</strong>: آدرس ایمیل معتبر نیست.

en: <strong>Error</strong>: No topic was found. Which topic are you marking/unmarking as favorite?
fa: <strong>خطا</strong>: موضوعی یافت نشد. کدام موضوع را می خواهید به عنوان علاقمندی ها نشانه گذاری/رفع نشانه گذاری نمایید؟

en: <strong>Error</strong>: Reply ID not found.
fa: <strong>خطا</strong> : شناسه پاسخ یافت نشد.

en: <strong>Error</strong>: Slow down; you move too fast.
fa: <strong>خطا</strong>: آهسته تر؛ شما خیلی سریع حرکت می کنید .

en: <strong>Error</strong>: That email address is already in use.
fa: <strong>خطا</strong>: این آدرس ایمیل هم اکنون استفاده شده است.

en: <strong>Error</strong>: That is not a valid email address.
fa: <strong>خطا</strong>: این آدرس ایمیل معتبر نیست.

en: <strong>Error</strong>: The following problem(s) have been found while deleting the tag: %s
fa: <strong>خطا</strong>: این اشکال ها در هنگام حذف برچسب یافت شد: %s

en: <strong>Error</strong>: The following problem(s) have been found while getting the tag: %s
fa: <strong>خطا</strong>: این اشکال ها در هنگام دریافت برچسب یافت شد: %s

en: <strong>Error</strong>: The following problem(s) have been found while merging the tags: %s
fa: <strong>خطا</strong>: این اشکال ها در هنگام ادغام برچسب ها یافت شد: %s

en: <strong>Error</strong>: The following problem(s) have been found while updating the tag: %s
fa: <strong>خطا</strong>: این اشکال ها در هنگام بروز رسانی برچسب یافت شد: %s

en: <strong>Error</strong>: The following problem(s) have been found with your forum:
fa: <strong>خطا</strong>: مشکل (مشکلات) زیر در انجمن شما یافت شد:

en: <strong>Error</strong>: The following problem(s) have been found with your reply:
fa: <strong>خطا</strong>: مشکل (مشکلات) زیر در پاسخ شما یافت شد:

en: <strong>Error</strong>: The following problem(s) have been found with your topic:
fa: <strong>خطا</strong>: مشکل(های) زیر با موضوع شما پیدا شده است:

en: <strong>Error</strong>: The following problem(s) occurred: %s
fa: <strong>خطا</strong>: مشکل زیر رخ داده: %s

en: <strong>Error</strong>: The forum was not created.
fa: <strong>خطا</strong>: انجمن ایجاد نشد.

en: <strong>Error</strong>: The forum you want to edit was not found.
fa: <strong>خطا</strong>: انجمنی که خواستار ویرایش آن هستید یافت نشد.

en: <strong>Error</strong>: The reply was not created.
fa: <strong>خطا</strong>: پاسخ ایجاد نشد.

en: <strong>Error</strong>: The reply you want to edit was not found.
fa: <strong>خطا</strong>: پاسخی که قصد ویرایش آن را دارید یافت نشد.

en: <strong>Error</strong>: The reply you want to move was not found.
fa: <strong>خطا</strong>: پاسخی که قصد جابجایی آن را دارید یافت نشد.

en: <strong>Error</strong>: The reply you want to split from was not found.
fa: <strong>خطا</strong>: پاسخی که می خواهید از آن جداسازی نمایید یافت نشد.

en: <strong>Error</strong>: The tags which are being merged can not be the same.
fa: <strong>خطا</strong>: برچسب هایی که قصد ادغام آن ها را دارید یکسان نیستند.

en: <strong>Error</strong>: The topic was not created.
fa: <strong>خطا</strong>: موضوع ایجاد نشد.

en: <strong>Error</strong>: The topic you want to edit was not found.
fa: <strong>خطا</strong>: موضوعی که قصد ویرایش آن را دارید یافت نشد.

en: <strong>Error</strong>: The topic you want to merge to was not found.
fa: <strong>خطا</strong>: موضوعی که قصد ادغام آن را دارید یافت نشد.

en: <strong>Error</strong>: The topic you want to merge was not found.
fa: <strong>خطا</strong>: موضوعی که می خواهید ادغام کنید یافت نشد.

en: <strong>Error</strong>: The topic you want to move from was not found.
fa: <strong>خطا</strong>: موضوعی که قصد جایجایی آن را دارید یافت نشد.

en: <strong>Error</strong>: The topic you want to move to was not found.
fa: <strong>خطا</strong>: موضوعی که قصد جابجایی آن را دارید یافت نشد.

en: <strong>Error</strong>: The topic you want to split to was not found.
fa: <strong>خطا</strong>: موضوعی که می خواهید به آن جداسازی نمایید یافت نشد.

en: <strong>Error</strong>: The topic you want to split was not found.
fa: <strong>خطا</strong>: موضوعی که می خواهید جداسازی نمایید یافت نشد.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem adding the tags to the topic.
fa: <strong>خطا</strong>: اشکالی در افزودن برچسب ها به موضوع وجود دارد.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem approving the reply.
fa: <strong>خطا</strong>: مشکلی در تایید پاسخ وجود دارد!

en: <strong>Error</strong>: There was a problem approving the topic.
fa: <strong>خطا</strong>: مشکلی در تأیید موضوع وجود دارد.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem closing the topic.
fa: <strong>خطا</strong>: خطایی در بستن موضوع وجود دارد.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem converting the reply into the topic. Please try again.
fa: <strong>خطا</strong>: اشکالی در تبدیل پاسخ به موضوع وجود دارد. لطفا دوباره تلاش نمایید.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem deleting the reply.
fa: <strong>خطا</strong>: اشکالی در پاکسازی این پاسخ وجود دارد!

en: <strong>Error</strong>: There was a problem deleting the topic.
fa: <strong>خطا</strong>: اشکالی در حذف موضوع وجود دارد.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem favoriting that topic.
fa: <strong>خطا</strong>: اشکالی در افزودن موضوع به علاقمندی ها وجود دارد.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem marking the reply as spam.
fa: <strong>خطا</strong>: اشکالی در نشانه گذاری این پاسخ به عنوان هرزنامه وجود دارد!

en: <strong>Error</strong>: There was a problem marking the topic as spam.
fa: <strong>خطا</strong>: اشکالی در نشانه گذاری موضوع به عنوان هرزنامه وجود دارد.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem opening the topic.
fa: <strong>خطا</strong>: خطایی در باز کردن موضوع وجود دارد.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem removing that topic from favorites.
fa: <strong>خطا</strong>: اشکالی در حذف موضوع از علاقمندی ها وجود دارد.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem sticking the topic.
fa: <strong>خطا</strong>: اشکالی در چسبندگی موضوع وجود دارد.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem trashing the reply.
fa: <strong>خطا</strong>: اشکالی در انتقال این پاسخ به زباله دان وجود دارد!

en: <strong>Error</strong>: There was a problem trashing the topic.
fa: <strong>خطا</strong>: اشکالی در فرستادن موضوع به زباله دان وجود دارد.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem unapproving the reply.
fa: <strong>خطا</strong>: مشکلی در رد کردن پاسخ وجود دارد!

en: <strong>Error</strong>: There was a problem unapproving the topic.
fa: <strong>خطا</strong>: مشکلی در رد کردن موضوع وجود دارد.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem unmarking the reply as spam.
fa: <strong>خطا</strong>: اشکالی در رفع نشانه گذاری این پاسخ به عنوان هرزنامه وجود دارد!

en: <strong>Error</strong>: There was a problem unmarking the topic as spam.
fa: <strong>خطا</strong>: اشکالی در رفع نشانه گذاری موضوع به عنوان هرزنامه وجود دارد.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem unsticking the topic.
fa: <strong>خطا</strong>: اشکالی در رفع چسبندگی موضوع وجود دارد.

en: <strong>Error</strong>: There was a problem untrashing the reply.
fa: <strong>خطا</strong>: اشکالی در خارج کردن این پاسخ از زباله دان وجود دارد!

en: <strong>Error</strong>: There was a problem untrashing the topic.
fa: <strong>خطا</strong>: اشکالی در بیرون کشیدن موضوع از زباله دان هست.

en: <strong>Error</strong>: This forum already exists.
fa: <strong>خطا</strong>: این انجمن هم اکنون موجود است.

en: <strong>Error</strong>: This forum has been closed to new forums.
fa: <strong>خطا</strong>: این انجمن برای بازگشایی انجمن های جدید بسته شده است.

en: <strong>Error</strong>: This forum has been closed to new replies.
fa: <strong>خطا</strong>: این انجمن بسته شده است.

en: <strong>Error</strong>: This forum has been closed to new topics.
fa: <strong>خطا</strong>: این انجمن برای موضوع های جدید بسته شده است.

en: <strong>Error</strong>: This forum is a category. No forums can be created in this forum.
fa: <strong>خطا</strong>: این انجمن از نوع دسته بندی است.هیچ  انجمنی نمی تواند در این انجمن ایجاد شود.

en: <strong>Error</strong>: This forum is a category. No replies can be created in this forum.
fa: <strong>خطا</strong>: این انجمن یک دسته بندی می باشد. هیچ پاسخی در این انجمن نمی تواند ایجاد گردد.

en: <strong>Error</strong>: This forum is a category. No topics can be created in it.
fa: <strong>خطا</strong>: این انجمن از نوع دسته بندی است. هیچ موضوعی نمی تواند در آن ساخته شود.

en: <strong>Error</strong>: This forum is a category. No topics can be created in this forum.
fa: <strong>خطا</strong>: این انجمن از نوع دسته بندی است. هیچ موضوعی نمی تواند در آن ساخته شود.

en: <strong>Error</strong>: This forum is hidden and you do not have the capability to read or create new forums in it.
fa: <strong>خطا</strong>: این انجمن پنهان است و شما توانمندی خواندن یا ساخت انجمن های جدید در آن را ندارید.

en: <strong>Error</strong>: This forum is hidden and you do not have the capability to read or create new replies in it.
fa: <strong>خطا</strong>: این انجمن پنهان است، شما توانمندی خواندن یا ایجاد پاسخ در آن را ندارید.

en: <strong>Error</strong>: This forum is hidden and you do not have the capability to read or create new topics in it.
fa: <strong>خطا</strong>: این انجمن پنهان است و شما توانمندی خواندن یا ساختن موضوع های جدید را در آن ندارید.

en: <strong>Error</strong>: This forum is private and you do not have the capability to read or create new forums in it.
fa: <strong>خطا</strong>: این انجمن خصوصی است  و شما توانمندی خواندن یا ساخت یک انجمن جدید در آن را ندارید.

en: <strong>Error</strong>: This forum is private and you do not have the capability to read or create new replies in it.
fa: <strong>خطا</strong>: این انجمن خصوصی است، شما توانمندی خواندن یا ایجاد پاسخ در آن را ندارید.

en: <strong>Error</strong>: This forum is private and you do not have the capability to read or create new topics in it.
fa: <strong>خطا</strong>: این انجمن خصوصی است و شما توانمندی خواندن یا ساختن موضوع های جدید را در آن ندارید.

en: <strong>Error</strong>: This reply could not be found or no longer exists.
fa: <strong>خطا:</strong> این پاسخ یافت نشد یا دیگر وجود ندارد.

en: <strong>Error</strong>: This topic could not be found or no longer exists.
fa: <strong>خطا:</strong> این موضوع یافت نشد یا دیگر وجود ندارد.

en: <strong>Error</strong>: Topic ID cannot be a negative number.
fa: <strong>خطا</strong>: شناسه موضوع نمی تواند منفی باشد .

en: <strong>Error</strong>: Topic ID is missing.
fa: <strong>خطا</strong> : شناسه موضوع اشتباه است.

en: <strong>Error</strong>: Topic ID must be a number.
fa: <strong>خطا</strong>: شناسه موضوع باید یک عدد باشد.

en: <strong>Error</strong>: Topic ID not found.
fa: <strong>خطا</strong>: شناسه موضوع یافت نشد.

en: <strong>Error</strong>: Topic does not exist.
fa: <strong>خطا</strong>: موضوع وجود ندارد .

en: <strong>Error</strong>: Topic is closed.
fa: <strong>خطا</strong>: موضوع بسته است.

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to create new forums.
fa: <strong>خطا</strong>: شما اجازه ساخت انجمن های تازه را ندارید.

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to create new topics.
fa: <strong>خطا</strong>: شما اجازه ساخت موضوع تازه ای را ندارید.

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to create new topics. The reply could not be converted into a topic.
fa: <strong>خطا</strong>: شما نمی توانید موضوع ایجاد کنید. پاسخ نمی تواند به موضوع تبدیل شود.

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to delete the topic tags.
fa: <strong>خطا</strong>: شما نمی توانید برچسب های این موضوع را پاک کنید.

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to do that.
fa: <strong>خطا</strong>: شما نمی توانید اینکار را انجام دهید.

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to edit favorites for that user.
fa: <strong>خطا</strong>: شما اجازه ویرایش علاقه‌مندی‌های آن کاربر را ندارید.

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to edit subscriptions of that user.
fa: <strong>خطا</strong>: شما اجازه ویرایش علاقمندی های آن کاربر را ندارید!

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to edit that forum.
fa: <strong>خطا</strong> : شما اجازه ویرایش این انجمن را ندارید.

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to edit that reply.
fa: <strong>خطا</strong> : شما اجازه ویرایش آن پاسخ را ندارید.

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to edit that topic.
fa: <strong>خطا</strong>: شما اجازه ویرایش موضوع را ندارید.

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to edit the destination topic.
fa: <strong>خطا</strong>: شما اجازه ویرایش موضوع مقصد را ندارید.

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to edit the source topic.
fa: <strong>خطا</strong>: شما اجازه ویرایش منبع موضوع را ندارید.

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to edit the topic tags.
fa: <strong>خطا</strong>: شما نمی توانید برچسب های موضوع را ویرایش کنید.

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to mark notifications for that user.
fa: <strong>خطا</strong>: شما مجوز لازم برای نشان‎دار کردن آگاه‌سازی‌های کاربر مورد نظر را ندارید.

en: <strong>Error</strong>: You do not have permission to reply.
fa: <strong>خطا</strong>: شما اجازه پاسخ دادن ندارید.

en: <strong>Error</strong>: You need to choose a valid move option.
fa: <strong>خطا</strong>: شما باید گزینه درست جابجایی را انتخاب نمایید.

en: <strong>Error</strong>: You need to choose a valid split option.
fa: <strong>خطا</strong>: شما باید گزینه صحیح جداسازی را انتخاب نمایید.

en: <strong>Error</strong>: You need to enter a tag name.
fa: <strong>خطا</strong>: شما باید یک نام برچسب وارد نمایید.

en: <strong>Error</strong>: Your forum cannot be created at this time.
fa: <strong>خطا</strong>: انجمن شما نمی تواند این زمان ساخته شود.

en: <strong>Error</strong>: Your forum cannot be edited at this time.
fa: <strong>خطا</strong>: انجمن شما در حال حاضر قابل ویرایش نیست.

en: <strong>Error</strong>: Your forum description cannot be empty.
fa: <strong>خطا</strong>: توضیحات انجمن شما نمی تواند خالی باشد.

en: <strong>Error</strong>: Your forum must have a parent.
fa: <strong>خطا</strong>: انجمن شما باید یک مادر داشته باشد.

en: <strong>Error</strong>: Your forum needs a title.
fa: <strong>خطا</strong>: انجمن شما نیاز به یک عنوان دارد.

en: <strong>Error</strong>: Your reply cannot be created at this time.
fa: <strong>خطا</strong>: پاسخ شما نمی تواند در این زمان فرستاده شود.

en: <strong>Error</strong>: Your reply cannot be edited at this time.
fa: <strong>خطا</strong>: پاسخ شما در این زمان قابل ویرایش نیست.

en: <strong>Error</strong>: Your reply cannot be empty.
fa: <strong>خطا</strong>: پاسخ شما نمی تواند خالی باشد.

en: <strong>Error</strong>: Your title is too long.
fa: <strong>خطا</strong>: عنوان شما بسیار طولانی است.

en: <strong>Error</strong>: Your topic cannot be created at this time.
fa: <strong>خطا</strong>: موضوع شما نمی تواند در این زمان ساخته شود.

en: <strong>Error</strong>: Your topic cannot be edited at this time.
fa: <strong>خطا</strong>: این موضوع در این زمان قابل ویرایش نیست.

en: <strong>Error</strong>: Your topic cannot be empty.
fa: <strong>خطا</strong>: موضوع شما نمی تواند خالی باشد.

en: <strong>Error</strong>: Your topic needs a title.
fa: <strong>خطا</strong>: موضوع شما نیاز به یک عنوان دارد.

en: <strong>Featured Image</strong> - This allows you to associate an image with your forum without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the featured image as a forum thumbnail on the home page, a custom header, etc.
fa: <strong>تصویر شاخص</strong> - شما می توانید بدون قرار دادن تصویری در متن انجمن ، تصویر شاخصی را به انجمن خود اختصاص دهید. این گزینه معمولا زمانی مفید خواهد بود که شما تصویر شاخص انجمن خود را به عنوان تصویر بند انگشتی در صفحه نخست یا یک صفحه سرتیتر سفارشی استفاده نمایید.

en: <strong>Featured Image</strong> - This allows you to associate an image with your reply without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the featured image as a reply thumbnail on the home page, a custom header, etc.
fa: <strong>تصویر شاخص</strong> - این گزینه به شما امکان تخصیص دادن یک تصویر را به پاسخ بدون قرار دادن آن در متن پاسخ را خواهد داد. این معمولا زمانی مفید است که پوسته شما از تصاویر شاخص برای نمایش تصاویر بندانگشتی در صفحه اصلی ، یا یک سرتیتر دلخواه و . . . استفاده کند.

en: <strong>Featured Image</strong> - This allows you to associate an image with your topic without inserting it. This is usually useful only if your theme makes use of the featured image as a topic thumbnail on the home page, a custom header, etc.
fa: <strong>تصویر شاخص</strong> - این به شما اجازه می دهد تصویری را به موضوع اختصاص دهید بدون قرار دادن این تصویر در متن موضوع. معمولا زمانی مفید است که پوسته شما از تصاویر شاخص برای نمایش تصویر بند انگشتی موضوع در صفحه اصلی یا یک سرتیتر دلخواه استفاده کند.

en: <strong>Forum Editor</strong> - Enter the text for your forum. There are two modes of editing: Visual and HTML. Choose the mode by clicking on the appropriate tab. Visual mode gives you a WYSIWYG editor. Click the last icon in the row to get a second row of controls. The HTML mode allows you to enter raw HTML along with your forum text. You can insert media files by clicking the icons above the forum editor and following the directions. You can go to the distraction-free writing screen via the Fullscreen icon in Visual mode (second to last in the top row) or the Fullscreen button in HTML mode (last in the row). Once there, you can make buttons visible by hovering over the top area. Exit Fullscreen back to the regular forum editor.
fa: <strong>ویرایشگر انجمن</strong> متنی را برای انجمن خود وارد نمایید. دو روش جهت ویرایش و نگارش انجمن وجود دارد :دیداری و متن (HTML )  حالت ویرایش را با کلیک بر روی تب مورد نظر انتخاب کنید . حالت دیداری ویرایشگر WYSIWYG را در اختیار شما قرار می دهد. بر روی آخرین آیکون در سطر اول کیک کنید تا سطر دوم آیکون ها نمایش داده شود. شما می توانید با کلیک بر روی آیکون بالا ویرایشگر انجمن پرونده های چند رسانه ای را به انجمن اضافه نمایید. شما می توانید به صفحه ویرایش بدون مزاحم بروید با کلیک بر روی آیکون حالت بدون مزاحم در حالت دیداری و نمایش تمام صفحه در حالت ویرایش متنی . در این صفحه با نشانه روی موس روی قسمت فوقانی دکمه ها فعال خواهند شد. خروج از نمایش تمام صفحه شما را به صفحه ویرایش معمولی انجمن باز می گرداند.

en: <strong>Forum</strong> dropdown determines the parent forum that the reply belongs to. Select the forum, or leave the default (Use Forum of Topic) to post the reply in forum of the topic.
fa: <strong>انجمن</strong>منوی بازشو انجمن مادری که پاسخ متعلق به آن است محاسبه می کند. انجمنی را انتخاب کنید، یا در حالت پیش فرض (استفاده از انجمن موضوع) رها کنید تا پاسخ به انجمن آن موضوع ارسال شود.

en: <strong>Forum</strong> dropdown determines the parent forum that the topic belongs to. Select the forum or category from the dropdown, or leave the default "No forum" to post the topic without an assigned forum.
fa: <strong>انجمن</strong> منوی بازشو انجمن مادری که موضوع متعلق به آن است را محاسبه خواهد کرد. دسته بندی یا انجمنی را از منوی بازشو انتخاب کنید، یا در حالت پیش فرض (بدون انجمن) رها کنید تا موضوع بدون اختصاص به انجمن خاصی ارسال شود.

en: <strong>Order</strong> allows you to order your forums numerically.
fa: <strong>چیدمان</strong> به شما اجازه می دهد انجمن های خود را توسط اعداد چیدمان نمایید.

en: <strong>Parent</strong> dropdown determines the parent forum. Select the forum or category from the dropdown, or leave the default "No parent" to create the forum at the root of your forums.
fa: کشویی <strong>مادر</strong>انجمن مادر را در نظر می‌گیرد. انجمن یا دسته را از منوی بازشو انتخاب کنید، یا آن را در حالت پیش فرض "بدون مادر" رها کنید تا انجمن در بالاترین سطح انجمن‌های شما تشکیل شود.

en: <strong>Publish</strong> - You can set the terms of publishing your forum in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a forum or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a forum to be published in the future or backdate a forum.
fa: <strong>انتشار</strong> - شما می توانید با ستفاده از بخش انتشار قوانین انتشار انجمن خود را تنظیم نمایید. برای وضعیت ها ، انتشار (فوری) ، بر روی لینک ویرایش کلیک نمایید تا گزینه های بیشتری نمایش داده شود. نمایانی حاوی گزینه هایی جهت حفاظت یک انجمن با پسورد و  نمایش آن در صدر مطالب انجمن (چسبنده ) است. انتشار (فوری) به شما اجازه می دهد که تاریخ ارسال انجمن را به گذشته یا آینده انتقال دهید، بنابراین شما می توانید برای ارسال یک انجمن در آینده یا انتقال آن به گذشته برنامه ریزی نمایید.

en: <strong>Publish</strong> - You can set the terms of publishing your reply in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a reply or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a reply to be published in the future or backdate a reply.
fa: <strong>انتشار</strong> - شما می توانید قوانین انتشار پاسخ ها را در جعبه انتشار (ابزارک انتشار) تنظیم نمایید. برای وضعیت ها ، نمایانی و انتشار (فوری) روی لینک ویرایش کلیک کنید تا گزینه های بیشتری را مشاهده نمایید. نمایانی شامل گزینه های محافظت یک پاسخ با پسورد و قرار دادن پاسخ در صدر پاسخ ها (چسبندگی)  است. انتشار (فوری)  به شما اجازه می دهد زمانی را در آینده یا گذشته تنظیم نمایید، بنابراین شما می تونید یک پاسخ را برای انتشار در آینده یا گذشته زمانبندی نمایید.

en: <strong>Publish</strong> - You can set the terms of publishing your topic in the Publish box. For Status, Visibility, and Publish (immediately), click on the Edit link to reveal more options. Visibility includes options for password-protecting a topic or making it stay at the top of your blog indefinitely (sticky). Publish (immediately) allows you to set a future or past date and time, so you can schedule a topic to be published in the future or backdate a topic.
fa: <strong>انتشار</strong> - شما می توانید قوانین انتشار موضوع را در جعبه انتشار تنظیم نمایید. برای وضعیت، نمایانی، و انتشار (فوری)، برای دستیابی به گزینه های بیشتر روی لینک ویرایش کلیک نمایید. نمایانی شامل گزینه هایی برای محافظت یک موضوع با گذرواژه و سنجاق کردن موضوع مورد نظر در وبلاگ شما است. انتشار (فوری) به شما اجازه می‌دهد زمانی را در آینده یا گذشته تنظیم نمایید، بنابراین شما می توانید برای انتشار موضوع در آینده یا گذشته زمانبندی کنید.

en: <strong>Reply Editor</strong> - Enter the text for your reply. There are two modes of editing: Visual and HTML. Choose the mode by clicking on the appropriate tab. Visual mode gives you a WYSIWYG editor. Click the last icon in the row to get a second row of controls. The HTML mode allows you to enter raw HTML along with your reply text. You can insert media files by clicking the icons above the reply editor and following the directions. You can go to the distraction-free writing screen via the Fullscreen icon in Visual mode (second to last in the top row) or the Fullscreen button in HTML mode (last in the row). Once there, you can make buttons visible by hovering over the top area. Exit Fullscreen back to the regular reply editor.
fa: <strong>ویرایشگر پاسخ</strong> - متن پاسخ خود را وارد نمایید. 2 حالت برای ویرایش وجود دارد : دیداری و متن . حالت ویرایش را با کلیک بر روی تب مورد نظر انتخاب نمایید. حالت دیداری ویرایشگر WYSIWYG را در اختیار شما قرار می دهد. بر روی آخرین آیکون در سطر آیکون ها کلیک نمایید تا سطر دوم آیکون ها نمایش داده شود. حالت متن به شما اجازه می دهد کدهای HTML را به همراه متن پاسخ وارد نمایید. شما می توانید فایل های چند رسانه ای را با کلیک بر روی آیکونی که در بالای ویرایشگر می بینید در در پاسخ خود قرار دهید.با کلیک بر روی آیکون تمام صفحه در حالت دیداری یا متن ، شما می توانید به صفحه نمایش تمام صفحه بروید. که در آنجا ، شما می توانید با نشانه روی موس روی بخش فوقانی دکمه های ویرایش را نمایان سازید . از حال نمایش تمام صفحه خارج شده و به ویرایشگر پاسخ در حالت عادی باز گردید.

en: <strong>Reply To</strong> determines the threading of the reply.
fa: <strong>پاسخ به</strong> مشخص کننده ی تو در تو بودن پاسخ می باشد.

en: <strong>Spam</strong> removes your reply from this list and places it in the spam queue, from which you can permanently delete it.
fa: <strong>هرزنامه</strong> پاسخ را از این لیست حذف کرده و در صف اسپم ها قرار خواهد داد، که از آن جا شما می توانید برای همیشه پاسخ مورد نظر را حذف نمایید.

en: <strong>Spam</strong> removes your topic from this list and places it in the spam queue, from which you can permanently delete it.
fa: <strong>هرزنامه</strong> موضوع را از لیست حذف کرده به صف هرزنامه ها انتقال می دهد، جایی که شما می توانید موضوع را به صورت کامل حذف نمایید.

en: <strong>Status</strong> allows you to close a forum to new topics and forums.
fa: <strong>وضعیت</strong> به شما اجازه می دهد که یک انجمن را ببندید برای شروع یک موضوع یا انجمن جدید.

en: <strong>Stick <em>(to front)</em></strong> will keep the selected topic &#8217;pinned&#8217; to the top of ALL forums and be visable in any forums topics list.
fa: <strong>سنجاق کردن<em>(به صفحه اصلی)</em></strong> موضوع مورد نظر را در بالاترین ردیف همه انجمن ها نمایش داده و در تمام لیست های موضوع های انجمن ها نمایان خواهد کرد.

en: <strong>Stick</strong> will keep the selected topic &#8217;pinned&#8217; to the top the parent forum topic list.
fa: <strong>سنجاق کردن</strong> موضوع مورد نظر را در فهرست موضوعات انجمن مادر، در بالاترین ردیف و به صورت ثابت نمایش خواهد داد.

en: <strong>Title</strong> - Enter a title for your forum. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
fa: <strong>عنوان</strong> عنوان انجمن خود را وارد نمایید. بعد از وارد کردن عنوان لینک یکتای انجمن در زیر عنوان قابل مشاهده است که می توانید آن را ویرایش کنید .

en: <strong>Title</strong> - Enter a title for your reply. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
fa: <strong>عنوان</strong> - عنوان پاسخ را وارد نمایید. بعد از اینکه عنوان را وارد کردید، شما می توانید پیوند یکتا را در قسمت پایین مشاهده نمایید، که می توانید آن را ویرایش کنید.

en: <strong>Title</strong> - Enter a title for your topic. After you enter a title, you&#8217;ll see the permalink below, which you can edit.
fa: <strong>عنوان</strong> - عنوان موضوع را وارد نمایید.بعد از وارد کردن عنوان، پیوند یکتای موضوع در زیر عنوان قابل مشاهده است، که می توانید ویرایش نمایید.

en: <strong>Topic Editor</strong> - Enter the text for your topic. There are two modes of editing: Visual and HTML. Choose the mode by clicking on the appropriate tab. Visual mode gives you a WYSIWYG editor. Click the last icon in the row to get a second row of controls. The HTML mode allows you to enter raw HTML along with your topic text. You can insert media files by clicking the icons above the topic editor and following the directions. You can go to the distraction-free writing screen via the Fullscreen icon in Visual mode (second to last in the top row) or the Fullscreen button in HTML mode (last in the row). Once there, you can make buttons visible by hovering over the top area. Exit Fullscreen back to the regular topic editor.
fa: <strong>ویرایشگر موضوع</strong> - متن موضوع را وارد نمایید. دو حالت برای ویرایش وجود دارد : دیداری و متن. حالت مورد نظر را با کلیک بر روی تب مورد نظر انتخاب نمایید. حالت دیداری ویرایشگر WYSIWYG را در اختیار شما قرار خواهد داد. روی آخرین آیکون در سطر آیکون ها کلیک کنید تا سطر دوم کنترل ها نمایش داده شود.  حالت متن ، به شما اجازه می دهد کدهای HTML را همراه با متن موضوع وارد نمایید. شما می توانید پرونده های چند رسانه ای را با کلیک بر روی آیکون مورد نظر در بالای ویرایشگر موضوع به صورت مستقیم  در موضوع قرار دهید. شما می توانید با کلیک بر روی آیکون نمایش تمام صفحه در حالت دیدرای یا متن  به ویرایشگر در نمایش تمام صفحه بروید. آنجا، با نشانه روی موس در بخش فوقانی دکمه ها نمایان خواهند شد. از حالت نمایش تمام صفحه به صفحه ویرایش عادی بازگردید.

en: <strong>Topic Type</strong> dropdown indicates the sticky status of the topic. Selecting the super sticky option would stick the topic to the front of your forums, i.e. the topic index, sticky option would stick the topic to its respective forum. Selecting normal would not stick the topic anywhere.
fa: <strong>نوع موضوع</strong> منوی بازشو وضعیت چسبندگی موضوع را مشخص می کند. انتخاب گزینه چسبندگی فوق العاده، موضوع را به صفحه اصلی انجمن‌های شما می چسباند، همچنین در صدر صفحه اصلی موضوع‌ها. گزینه چسبندگی، موضوع را به صدر انجمن مورد نظر می چسباند. انتخاب گزینه عادی، موضوع را به هیچ صفحه ای نمی‌چسباند.

en: <strong>Topic</strong> determines the parent topic that the reply belongs to.
fa: <strong>موضوع</strong> موضوع مادری را که پاسخ متعلق به آن است محاسبه می کند.

en: <strong>Trash</strong> removes your forum from this list and places it in the trash, from which you can permanently delete it.
fa: <strong>زباله دان</strong> انجمن را از لیست حذف کرده و به زباله دان منتقل خواهد کرد ، از آن جا شما می توانید به برای همیشه انجمن را حذف نمایید.

en: <strong>Trash</strong> removes your reply from this list and places it in the trash, from which you can permanently delete it.
fa: <strong>زباله دان</strong> پاسخ شما را از این لیست حذف کرده و در زباله دان قرار خواهد داد، که از آن جا شما می توانید پاسخ مورد نظر را برای همیشه حذف نمایید.

en: <strong>Trash</strong> removes your topic from this list and places it in the trash, from which you can permanently delete it.
fa: <strong>زباله دان</strong> موضوع را از لیست حذف کرده به زباله‌دان انتقال می دهد، از جایی که شما می‌توانید به صورت کامل موضوع را حذف نمایید.

en: <strong>Type</strong> indicates if the forum is a category or forum. Categories generally contain other forums.
fa: <strong>نوع</strong> مشخص می کند که انجمن از نوع دسته بندی است یا یک انجمن است. دسته بندی ها معمولا  حاوی دیگر انجمن ها هستند.

en: <strong>View</strong> will either show you what your draft forum will look like if you publish it, or take you to your live site to view it. Which link depends on your forum&#8217;s status.
fa: <strong>نمایش</strong> این گزینه به شما نشان خواهد داد که در صورت انتشار ، انجمن به چه صورتی نمایش خواهد یافت . برای نمایش انجمن شما به سایت منتقل خواهید شد . که لینک بسته به وضعیت انجمن در دسترس است.

en: <strong>View</strong> will take you to your live site to view the reply.
fa: <strong>نمشاهده</strong> جهت مشاهده‌ی پاسخ به سمت سایت شما هدایت می‌کند.

en: <strong>View</strong> will take you to your live site to view the topic.
fa: <strong>دیدن</strong> شما را جهت مشاهده موضوع به سایت در حال اجرا می برد.

en: <strong>Visibility</strong> lets you pick the scope of each forum and what users are allowed to access it.
fa: <strong>نمایانی</strong> به شما اجازه می دهد دامنه نمایش و اینکه چه کاربرانی قادر به دسترسی به آن هستند را  تنظیم نمایید.

en: A list of forums with an option to set the parent.
fa: یک لیست از انجمن ها به همراه گزینه ای جهت تنظیم مادر انجمن

en: A list of recent topics, sorted by: newness, popularity, or recent replies.
fa: لیست موضوعات اخیر، مرتب شده براساس: تازگی، محبوبیت، یا پاسخ‌های اخیر.

en: A list of registered optional topic views.
fa: یک لیست اختیاری برای نمایش موضوع های کاربران عضو

en: A list of the most recent replies.
fa: یک لیست از آخرین پاسخ ها

en: A simple login form with optional links to sign-up and lost password pages.
fa: یک فرم ساده ورود به همراه لینک های اختیاری به صفحات عضویت و گم شدن رمز

en: About
fa: درباره

en: About Yourself
fa: درباره خودتان

en: About the user
fa: درباره کاربر

en: Account
fa: اکانت

en: Add New
fa: افزودن تازه

en: Add New Tag
fa: افزودن برچسب

en: Add or remove tags
fa: افزودن یا پاک کردن برچسب‌ها

en: Add toolbar & buttons to textareas to help with HTML formatting
fa: افزودن نوار ابزار و دکمه به ناحیه متن برای کمک با نوع HTML

en: Admin
fa: ادمین

en: Akismet History
fa: تاریخچه اکیسمت

en: Akismet caught this post as spam
fa: اکیسمت این نوشته را به عنوان هرزنامه گرفت.

en: Akismet cleared this post as not spam
fa: اکیسمت این نوشته را به عنوان هرزنامه پاک کرده است

en: Akismet was unable to check this post (response: %s), will automatically retry again later.
fa: اکیسمت قادر به بازرسی این نوشته ( پاسخ : %s) نیست، دوباره به صورت خودکار در آینده انجام خواهد شد.

en: All %s
fa: همه %s

en: All Components
fa: تمامی اجزا

en: All Forums
fa: همه انجمن‌ها

en: All Meta Data
fa: همه داده‌های متا

en: All Posts
fa: همه نوشته‌ها

en: All Replies
fa: همه پاسخ‌ها

en: All Tags
fa: همه برچسب‌ها

en: All Topic Tags
fa: همه برچسب های موضوع

en: All Topics
fa: تمام موضوعات

en: All Versions
fa: همه نگارش‌ها

en: All anonymous reply authors imported
fa: همه پاسخ‌های نویسنده‌های ناشناس درون‌ریزی شدند

en: All closed topics imported
fa: همه موضوعات بسته شده درون‌ریزی شد

en: All done!
fa: همه انجام شد!

en: All favorites imported
fa: همه علاقه‌مندی‌ها درون‌ریزی شد

en: All forum parents imported
fa: همه انجمن‌های مادر درون‌ریزی شدند

en: All forum subscriptions imported
fa: همه مشترکان انجمن درون‌ریزی شد

en: All forums imported
fa: همه انجمن‌ها درون‌ریزی شد

en: All replies imported
fa: همه پاسخ‌ها درون‌ریزی شد

en: All stickies imported
fa: همه سنجاق‌شده‌ها درون‌ریزی شد

en: All threaded replies imported
fa: همه پاسخ‌های رشته‌ای درون‌ریزی شدند

en: All topic subscriptions imported
fa: همه مشترکان موضوع درون‌ریزی شد

en: All topic tags imported
fa: همه برچسب‌های موضوع درون‌ریزی شد

en: All topics imported
fa: همه موضوعات درون‌ریزی شد

en: All users imported
fa: همه کاربران درون‌ریزی شد

en: Allow Akismet to actively prevent forum spam.
fa: اجازه به اکیسمت برای جلوگیری فعالانه از هرزنامه های انجمن

en: Allow BuddyPress Groups to have their own forums
fa: اجازه دهید گروه های بادی پرس انجمن های خود را داشته باشند

en: Allow forum wide search
fa: اجازه جستجو در انجمن

en: Allow forums to have dedicated moderators
fa: دادن مجوز به انجمن‌ها جهت داشتن مدیران اختصاصی

en: Allow guest users without accounts to create topics and replies
fa: به کاربران مهمان اجازه دهید تا بدون حساب کاربری موضوع و پاسخ ایجاد کنند

en: Allow topic and reply revision logging
fa: اجازه تجدید نظر برای موضوع ها و پاسخ ها

en: Allow topics to have tags
fa: اجازه دادن به موضوع ها برای برچسب خوردن

en: Allow users to edit their content for %s minutes after posting
fa: به کاربران اجازه دهید تا بتوانند %s دقیقه بعد از ارسال محتوایشان را ویرایش کنند

en: Allow users to mark topics as favorites
fa: اجازه دادن به کاربران برای افزودن موضوع به علاقمندی ها

en: Allow users to subscribe to forums and topics
fa: اجازه دادن به کاربران جهت اشتراک در انجمن‌ها و موضوع‌ها

en: Also see <a href="https://codex.bbpress.org/repair-forums/">bbPress: Repair Forums</a>.
fa: همچنین <a href="https://codex.bbpress.org/repair-forums/">بی‌بی‌پرس: تعمیر انجمن‌ها</a> را مشاهده کنید.

en: Also see <a href="https://codex.bbpress.org/reset-forums/">bbPress: Reset Forums</a>.
fa: همچنین <a href="https://codex.bbpress.org/reset-forums/">بی‌بی‌پرس: تنظیم دوباره انجمن‌ها</a> را مشاهده کنید.

en: Also see the main article on the bbPress codex <a href="https://codex.bbpress.org/import-forums/">bbPress: Import Forums</a>.
fa: همچنین مقاله‌ی اصلی را در مجموعه قوانین بی‌بی‌پرس مشاهده کنید <a href="https://codex.bbpress.org/import-forums/">بی‌بی‌پرس: درون‌ریزی انجمن‌ها</a>

en: And this is the very first reply.
fa: و این اولین پاسخ است.

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Any
fa: هر

en: Any links to this tag will no longer function.
fa: هر لینکی به این برچسب دیگر قابل دسترس نخواهد بود.

en: Apply
fa: اعمال کردن

[ctx: Approve Topic]
en: Approve
fa: تایید

[ctx: Approve reply]
en: Approve
fa: پذیرفتن

[ctx: Approve the topic]
en: Approve
fa: پذیرفتن

en: Approve this reply
fa: پذیرفتن این پاسخ

en: Approve this topic
fa: پذیرفتن این موضوع

en: Are you sure you meant to do that?
fa: آیا مطمن هستید که می خواهید این کار را انجام دهید؟

en: Are you sure you want to delete that permanently?
fa: آیا مطمئن هستید که می خواهید برای همیشه پاک کنید؟

en: Are you sure you want to delete the "%s" tag? This is permanent and cannot be undone.
fa: آیا شما مطمئن هستید که می خواهید برچسب "%s" را پاک کنید؟ این عملیات همیشگی است و قابل بازگشت نخواهد بود.

en: Are you sure you want to merge the "%s" tag into the tag you specified?
fa: آیا شما مطمئن هستید که می خواهید برچسب  "%s"  را با برچسب مشخص شده ادغام نمایید؟

en: As bbPress improves, occasionally database upgrades are required but some forums are too large to upgrade automatically. Use the tools below to manually run upgrade routines.
fa: با بهبود بی بی پرس، گاهی اوقات نیاز است  پایگاه داده را ارتقا دهید اما برخی از انجمن ها بسیار بزرگ هستند که بصورت خودکارارتقا داده شوند. از ابزارهای زیر استفاده کنید تا بصورت دستی ارتقاهای معمول را اجرا کنند.

en: Attachments
fa: پیوست‌ها

en: Author
fa: نویسنده

en: Author Information
fa: اطلاعات نویسنده

en: Auto-embed links
fa: جاسازی خودکار لینک ها

en: Auto-embed will embed the media content from a URL directly into the replies. For example: links to Flickr and YouTube.
fa: جاسازی-خودکار، رسانه را از یک آدرس مستقیم در پاسخ ها جاسازی خواهد کرد. برای نمونه : لینک به فلیکر یا یوتیوب

en: Automatically give registered visitors the %s forum role
fa: به صورت خودکار به کاربران تازه نقش %s داده شود.

en: Available Actions
fa: کارهای مجاز

en: Backup your database before proceeding.
fa: پیش از انجام اینکار، از پایگاه داده خود پشتیبان تهیه کنید.

en: Better handling of styles and scripts in the template stack.
fa: مدیریت بهتر شیوه ها و اسکریپت ها در بسته ی پوسته.

en: Biographical Info
fa: زندگی‌نامه

en: Blog Role
fa: نقش کاربری وبلاگ

en: BuddyPress Group Forums: <a href="https://codex.buddypress.org/getting-started/installing-group-and-sitewide-forums/">Installing Group and Sitewide Forums</a> and <a href="https://codex.buddypress.org/getting-started/guides/migrating-from-old-forums-to-bbpress-2/">Migrating from old forums to bbPress 2.2+</a>.
fa: انجمن‌های بادی‌پرس <a href="https://codex.buddypress.org/getting-started/installing-group-and-sitewide-forums/">راه‌اندازی انجمن‌های گروهی و ویژه</a> و <a href="https://codex.buddypress.org/getting-started/guides/migrating-from-old-forums-to-bbpress-2/">مهاجرت کردن از انجمن‌های قدیمی به بی‌بی‌پرس 2.2+</a>.

en: Bulk Actions
fa: عملیات دسته جمعی

en: Cancel
fa: انصراف

en: Cancel password change
fa: لغو تغییر رمز عبور

en: Category base
fa: ریشه دسته بندی

en: Change
fa: تغییر

en: Change forum role to&hellip;
fa: تغییر نقش کاربری انجمن به&hellip;

en: Changing the slug affects its permalink. Any links to the old slug will stop working.
fa: تغییر نامک بر روی پیوندهای یکتای آن تاثیر می گذارد. هر لینکی به نامک قدیمی دیگر کار نخواهد کرد.

en: Changing this will not move existing forums.
fa: با تغییر دادن این حالت، انجمن‌های موجود جابجا نمی‌شوند.

en: Cheatin&#8217; huh?
fa: می خواهید ما را دور بزنید؟!

en: Check your e-mail for the confirmation link.
fa: راینامه خود را جهت لینک تایید نام نویسی بررسی کنید.

en: Check your e-mail for your new password.
fa: رایانامه خود را جهت گذرواژه تازه بررسی کنید.

en: Choose from the most used tags
fa: انتخاب از برچسب‌های بیشتر استفاده شده

[ctx: Close a Forum]
en: Close
fa: بسته

[ctx: Close a Topic]
en: Close
fa: بستن

[ctx: Close the forum]
en: Closed
fa: بسته شده

[ctx: Close the topic]
en: Close
fa: بستن

[ctx: Close the topic]
en: Closed
fa: بسته شده

en: Close this forum
fa: بستن این انجمن

en: Close this topic
fa: بستن این موضوع

en: Complete!
fa: تکمیل شد!

en: Complete! %d closed topic repaired. | Complete! %d closed topics repaired.
fa[0]: کامل شد! %d موضوع بسته شده تعمیر شد.

en: Complete! %d engagement upgraded. | Complete! %d engagements upgraded.
fa[0]: کامل شد! %d تعامل به‌روزرسانی شد.

en: Complete! %d favorite deleted. | Complete! %d favorites deleted.
fa[0]: کامل شد! %d علاقه‌مندی حذف شد.

en: Complete! %d favorite upgraded. | Complete! %d favorites upgraded.
fa[0]: کامل شد! %d علاقه‌مندی‌های کاربر به‌روزرسانی شد.

en: Complete! %d forum subscription deleted. | Complete! %d forum subscriptions deleted.
fa[0]: کامل شد! %d مشترک انجمن حذف شد.

en: Complete! %d forum subscription upgraded. | Complete! %d forum subscriptions upgraded.
fa[0]: کامل شد! %d مشترک انجمن به‌روزرسانی شد.

en: Complete! %d topic subscription deleted. | Complete! %d topic subscriptions deleted.
fa[0]: کامل شد! %d مشترک موضوع حذف شد.

en: Complete! %d topic subscription upgraded. | Complete! %d topic subscriptions upgraded.
fa[0]: کامل شد! %d مشترک در موضوع به‌روزرسانی شدند.

en: Complete! %s groups updated; %s forums updated; %s forum statuses synced.
fa: کامل شد ! %s گروه ها بروز شدند؛ %s انجمن ها بروز شدند؛  %s وضعیت های انجمن همگام سازی شد.

en: Complete! %s users updated.
fa: کامل شد! %s کاربر بروز شد.

en: Components
fa: اجزاء

en: Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false.
fa: تگ های درخواست شرطی قبل از اجرای درخواست کار نمی کنند. قبل از این ، آن ها معمولا مقدار نادرست را باز می گردانند

en: Confirm
fa: تأیید کردن

en: Contact Info
fa: اطلاعات تماس

en: Content
fa: محتوا

en: Continue
fa: ادامه

en: Continuing Import...
fa: ادامه درون‌ریزی...

en: Contributing Developers
fa: توسعه دهندگان مشارکت کننده

en: Contributors to bbPress 2.6
fa: مشارکت‌کنندگان در بی‌بی‌پرس ۲.۶

en: Convert Users
fa: تبدیل کاربران

en: Converters
fa: مبدل ها

en: Converting favorites (%1$s through %2$s of %3$s)
fa: در حال تبدیل علاقه‌مندی‌ها (%1$s از طریق %2$s از %3$s)

en: Converting replies (%1$s through %2$s of %3$s)
fa: در حال تبدیل پاسخ‌ها (%1$s از طریق %2$s از %3$s)

en: Converting topic subscriptions (%1$s through %2$s of %3$s)
fa: در حال تبدیل اشتراک‌ها (%1$s از طریق %2$s از %3$s)

en: Converting topic tags (%1$s through %2$s of %3$s)
fa: در حال تبدیل برچسب‌های موضوع (%1$s از طریق %2$s از %3$s)

en: Converting users (%1$s through %2$s of %3$s)
fa: تبدیل کاربران (%1$s از طریق %2$s از %3$s)

en: Copies favorites from user meta to topic meta.
fa: کپی کردن علاقه‌مندی‌ها از متای کاربر به متای موضوع.

en: Copies topic subscriptions from user meta to topic meta.
fa: کپی کردن مشترکان موضوع را از متای کاربر به متای موضوع.

en: Copy favoriters to the new topic
fa: کپی علاقمندان به موضوع جدید

en: Copy subscribers to the new topic
fa: کپی مشترکان به موضوع جدید

en: Copy topic tags to the new topic
fa: کپی برچسب های موضوع به موضوع جدید

en: Core Developer
fa: توسعه‌دهنده هسته

en: Counting the number of pending, spammed, and trashed replies in each forum&hellip; %s
fa: شمارش تعداد هرزنامه ها و پاسخ های زباله دان در هر موضوع&hellip; %s

en: Counting the number of pending, spammed, and trashed replies in each topic&hellip; %s
fa: شمارش تعداد پاسخ‌های در حال انتظار، جفنگ و زباله‌شده در هر موضوع &hellip; %s

en: Counting the number of replies in each forum&hellip; %s
fa: شمارش تعداد پاسخ‌ها در هر انجمن&hellip; %s

en: Counting the number of replies in each topic&hellip; %s
fa: شمارش تعداد پاسخ‌ها در هر موضوع&hellip; %s

en: Counting the number of topics each user has created&hellip; %s
fa: شمارش تعداد موضوعاتی که هر کاربر ایجاد کرده است&hellip; %s

en: Counting the number of topics in each forum&hellip; %s
fa: شمارش تعداد موضوع های هر انجمن &hellip; %s

en: Counting the number of topics in each topic-tag&hellip; %s
fa: محاسبه تعداد موضوع‌ها در هر برچسب-موضوع&hellip; %s

en: Counting the number of topics to which each user has replied&hellip; %s
fa: شمارش تعداد موضوع هایی که هر کاربر پاسخ داده است&hellip; %s

en: Counting the number of voices in each topic&hellip; %s
fa: شمارش تعداد صداها در هر تاپیک &hellip; %s

en: Create New Forum
fa: ایجاد انجمن تازه

en: Create New Forum in &ldquo;%s&rdquo;
fa: ساخت انجمن جدید در &rdquo; %s  &ldquo;

en: Create New Reply
fa: ایجاد پاسخ تازه

en: Create New Topic
fa: ایجاد موضوع تازه

en: Create New Topic in &ldquo;%s&rdquo;
fa: ساخت موضوع جدید در &ldquo;%s&rdquo;

en: Create a discussion forum to allow members of this group to communicate in a structured, bulletin-board style fashion.
fa: ساخت یک انجمن بحث و گفتگو که به اعضا این انجمن اجازه ارتباط در یک طرح ساختاربندی شده تازه را می دهد.

en: Create an Account
fa: ساخت یک اکانت

en: Created
fa: ساخته شده در

en: Creator
fa: سازنده

en: Credits
fa: سازندگان

en: Current Package
fa: بسته جاری

en: Custom field deleted.
fa: بخش سفارشی زدوده شد.

en: Custom field updated.
fa: بخش سفارشی بروز شد.

en: Custom slugs for single forums, topics, replies, tags, views, edit, and search.
fa: نامک‌های دلخواه برای انجمن‌های تکی، موضوع‌ها ، پاسخ‌ها، برچسب‌ها، تعداد مشاهده و جستجو.

en: Customize your Forums root. Partner with a WordPress Page and use Shortcodes for more flexibility.
fa: آدرس ریشه انجمن خود را تعیین کنید. برای انعطاف پذیری بیشتر یک برگه در وردپرس ایجاد کنید و با استفاده از کد، انجمن را در آن قرار دهید.

en: Customize your user profile slugs.
fa: شخصی سازی نامکهای کرانه کاربری.

en: Customizing This Display
fa: سفارشی سازی نمایش

en: Database Connection Failed.
fa: اتصال پایگاه‌داده به مشکل خورد.

en: Database Name
fa: نام پایگاه داده

en: Database Password
fa: رمز عبور پایگاه‌داده

en: Database Port
fa: پورت پایگاه داده

en: Database Server
fa: میزبان پایگاه ‌داده‌ها

en: Database Settings
fa: پیکربندی پایگاه داده

en: Database User
fa: نام کاربری پایگاه داده

en: Database connection failed.
fa: اتصال پایگاه‌داده به مشکل خورد.

[ctx: Default reply to dropdown text]
en: None
fa: هیچ‌یک

en: Delay Time
fa: زمان تاخیر

en: Delete
fa: پاک سازی

en: Delete Permanently
fa: زدودن برای همیشه

en: Delete imported users?
fa: کاربران درون ریز شده زدوده شوند؟

en: Delete this item permanently
fa: زدودن این مورد برای همیشه

en: Deleting Imported User Meta&hellip; %s
fa: حذف متای کاربران وارد شده&hellip; %s

en: Deleting Imported Users&hellip; %s
fa: حذف کاربران وارد شده &hellip; %s

en: Deleting Settings&hellip; Success!
fa: پاک کردن تنظیمات&hellip; موفق!

en: Deleting Topic Tags&hellip; %s
fa: حذف برچسب های موضوع&hellip; %s

en: Deleting a tag cannot be undone.
fa: زدودن یک برچسب قابل بازگشت نیست!

en: Deleting bbPress Specific User Meta&hellip; %s
fa: پاک کردن متا کاربر خاص بی‌بی‌پرس&hellip; %s

en: Deleting previously converted data (%1$s through %2$s)
fa: پاکسازی اطلاعات تبدیل شده قبلی (%1$s از %2$s)

en: Description
fa: توضیحات

en: Description:
fa: توضیح:

en: Destination
fa: مقصد

en: Discussion
fa: گفتگو

[ctx: Dismiss pending user email address change]
en: Cancel
fa: انصراف

en: Display Name
fa: نامی که نمایش داده می شود

en: Do you really want to do this?
fa: آیا شما واقعاً می‌خواهید این کار را انجام دهید؟

en: Doing step %s...
fa: در حال انجام مرحله %s...

en: Dropping Conversion Table&hellip; %s
fa: حذف جدول تبدیل&hellip; %s

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit %s's Profile
fa: پروفایل %s را ویرایش کنید

en: Edit Forum
fa: ویرایش انجمن

en: Edit Reply
fa: ویرایش پاسخ

en: Edit Tag
fa: ویرایش برچسب

en: Edit Topic
fa: ویرایش موضوع

en: Edit Your Profile
fa: پروفایل خود را ویرایش کنید

en: Edit slug
fa: ویرایش نامک

en: Editable forum roles no longer exist.
fa: نقش‌های قابل ویرایش انجمن دیگر وجود ندارد.

en: Editing
fa: درحال ویرایش

en: Email
fa: ایمیل

en: Email:
fa: ایمیل:

en: Embed media (YouTube, Twitter, Flickr, etc...) directly into topics and replies
fa: جاسازی فایل های چند رسانه ای ( یوتیوب، تویتر، فلیکر، آپارات و...) به صورت مستقیم در موضوع‌ها و پاسخ ها

en: Empty Spam
fa: خالی‌کردن جفنگ

en: Empty Topic Tag | Empty Topic Tags
fa[0]: برچسب موضوع خالی می باشد

en: Empty Topic Tags
fa: خالی کردن برچسب موضوع ها

en: Enable threaded (nested) replies %s levels deep
fa: فعال کردن پاسخ‌های تورفته با عمق %s.

en: Engagements
fa: مشارکت

en: Error in spamming reply.
fa: خطا در جفنگ کردن پاسخ.

en: Error in spamming topic.
fa: خطا در جفنگ سازی موضوع.

en: Error in unspamming reply.
fa: خطا در خارج ساختن پاسخ از حالت جفنگ.

en: Error in unspamming topic.
fa: خطای جفنگ سازی موضوع.

en: Existing tag:
fa: برچسب موجود:

en: Failed!
fa: ناموفق بود!

en: Favorite
fa: علاقه‌مندی

en: Favorite Forum Topics
fa: موضوع های مورد علاقه

en: Favorite Topics
fa: موضوع های مورد علاقه

en: Favorite failed.
fa: علاقه‌مندی ناموفق بود.

en: Favorites
fa: علاقه‌مندی‌ها

en: Favorites are a way for users to save and later return to topics they favor. This is enabled by default.
fa: علاقمندی ها یک روش برای ذخیره یک موضوع دلخواه و بازگشت در زمان آینده است. این گزینه به صورت پیش فرض فعال است.

en: Favorites are no longer active.
fa: علاقمندی ها دیگر فعال نیست.

en: Feature Developer
fa: ویژه توسعه دهنده

en: Feature Virtuoso
fa: ویژگی Virtuoso

en: Filter
fa: فیلتر کردن

en: Filter by Component
fa: فیلتر براساس اجزا

en: Filter by Version
fa: صافی براساس نگارش

en: Filter forums list
fa: فهرست صافی‌های انجمن

en: Filter replies list
fa: صافی فهرست پاسخ‌ها

en: Filter topics list
fa: صافی فهرست موضوعات

en: Finished
fa: به پایان رسید

en: First Name
fa: نام

en: Flooding
fa: طغیان

en: For more information:
fa: برای اطلاعات بیشتر:

en: Forum | Forums
fa[0]: انجمن

en: Forum "%1$s" successfully closed.
fa: انجمن "%1$s" با موفقیت بسته شد.

en: Forum "%1$s" successfully opened.
fa: انجمن "%1$s" با موفقیت باز شد.

en: Forum Activity
fa: فعالیت انجمن

en: Forum Attributes
fa: صفات انجمن

en: Forum Edit: %s
fa: ویرایش انجمن: %s

en: Forum Features
fa: امکانات انجمن

en: Forum Image
fa: تصویر انجمن

en: Forum Index
fa: فهرست انجمن

en: Forum Integration for Akismet
fa: یکپارچه‌سازی انجمن برای اکیسمت

en: Forum Integration for BuddyPress
fa: یکپارچه‌سازی انجمن برای بادی‌پرس

en: Forum Moderators
fa: مدیران انجمن

en: Forum Moderators:
fa: مدیران انجمن:

en: Forum Name (Maximum Length: %d):
fa: نام انجمن (حداکثر طول: %d):

en: Forum Order
fa: چیدمان انجمن

en: Forum Parent
fa: مادر انجمن

en: Forum Prefix
fa: پیشوند انجمن

en: Forum Replies
fa: پاسخ‌های انجمن

en: Forum Replies Created
fa: پاسخ های ارسال شده در انجمن

en: Forum Role
fa: نقش کاربری انجمن

en: Forum Role: %s
fa: نقش در انجمن: %s

en: Forum Root
fa: ریشه انجمن

en: Forum Root Slug
fa: نامک ریشه ی انجمن

en: Forum Settings
fa: تنظیمات انجمن

en: Forum Single Slugs
fa: نامک تکی انجمن

en: Forum Statistics
fa: آمار انجمن

en: Forum Subscriptions
fa: اشتراکات انجمن

en: Forum Theme Packages
fa: بسته های پوسته انجمن

en: Forum Tools
fa: ابزارهای انجمن

en: Forum Topics
fa: موضوع‌های انجمن

en: Forum Topics Started
fa: سرفصل گفتگو آغاز شده

en: Forum Type:
fa: نوع انجمن:

en: Forum User Roles
fa: نقش‌های کاربر انجمن

en: Forum User Settings
fa: پیکربندی کاربر انجمن

en: Forum User Slugs
fa: نامک کاربر تالار

[ctx: Forum accepts new topics]
en: Forum
fa: انجمن

en: Forum created.
fa: انجمن ساخته شد.

en: Forum draft updated.
fa: پیش‌نویس انجمن به‌روزرسانی شد.

en: Forum features that can be toggled on and off
fa: ویژگی های انجمن می تواندن در حالت خاموش یا روشن باشد

[ctx: Forum is a category]
en: Category
fa: دسته بندی

en: Forum published privately.
fa: انجمن به صورت خصوصی منتشر شد.

en: Forum published.
fa: انجمن منتشر شد.

en: Forum restored to revision from %s
fa: انجمن بازیافت شده از نسخه %s

en: Forum reverted to draft.
fa: انجمن به پیش‌نویس برگردانده شد.

en: Forum root should show
fa: ریشه ی انجمن باید نمایش داده شود

en: Forum saved.
fa: انجمن ذخیره شد.

en: Forum scheduled for: %s.
fa: زمان بندی شده برای انجمن: %s.

en: Forum scheduled.
fa: انجمن برنامه‌ریزی شد.

en: Forum settings for Akismet
fa: پیکربندی انجمن برای اکیسمت

en: Forum settings for BuddyPress
fa: پیکربندی انجمن برای بادی پرس

en: Forum slug
fa: نامک انجمن

en: Forum submitted.
fa: انجمن ثبت شد.

en: Forum updated.
fa: انجمن بروز شد.

en: Forum:
fa: انجمن:

en: Forum: %s
fa: انجمن : %s

en: Forums
fa: انجمن ها

en: Forums Settings
fa: تنظیمات انجمن

en: Forums base
fa: ریشه انجمن ها

en: Forums list
fa: لیست انجمن‌ها

en: Forums list navigation
fa: راهبری فهرست انجمن‌ها

en: Founding Developer
fa: بنیانگذار و توسعه دهنده

en: General
fa: اصلی

en: General Discussion
fa: بحث عمومی

en: Generate Password
fa: تولید رمز عبور

en: Go Back
fa: بازگشت

en: Go to Forum Settings
fa: رفتن به پیکربندی انجمن

en: Grant this user super admin privileges for the Network.
fa: اعطای دسترسی ها فوق ادمین به این کاربر برای شبکه.

en: Group Forum
fa: انجمن گروهی

en: Group Forum Settings
fa: تنظیمات انجمن گروهی

en: Group Forum:
fa: انجمن گروهی:

en: Group Forums
fa: انجمن‌های گروهی

en: Guest
fa: میهمان

en: Hello World!
fa: درود بر جهان!

en: Helper Data
fa: اطلاعات کمک‌کننده

en: Here are the statistics and popular topics of our forums.
fa: در این‌جا آمار و موضوع های محبوب انجمن‌های ما قرار دارند.

en: Hidden Replies
fa: پاسخ های پنهان

en: Hidden Reply | Hidden Replies
fa[0]: پاسخ های پنهان

en: Hidden Topic | Hidden Topics
fa[0]: موضوع‌های پنهان

en: Hidden Topics
fa: موضوع های پنهان

en: Hide
fa: مخفی کردن

en: Hide For Now
fa: در حال حاضر پنهان کن

en: Hide password
fa: مخفی کردن رمز عبور

en: High
fa: زیاد

en: Home
fa: خانه

en: Hovering over a row in the forums list will display action links that allow you to manage your forum. You can perform the following actions:
fa: در صورتی که موس را بر روی سطر های لیست انجمن ها نشانه بروید لینک های عملیاتی نمایش داده می شود که به شما اجازه می دهد انجمن خود را مدیریت کنید. شما می توانید عملیات های زیر را انجام دهید :

en: Hovering over a row in the replies list will display action links that allow you to manage your reply. You can perform the following actions:
fa: با نشانه روی موس بر روی سطرهای پاسخ ها لینک های عملیاتی نمایش داده می شود که به شما اجازه مدیریت پاسخ را خواهد داد. شما می توانید عملیات زیر را انجام دهید :

en: Hovering over a row in the topics list will display action links that allow you to manage your topic. You can perform the following actions:
fa: با نشانه روی موس بر روی هر سطر در لیست موضوعات لینک ها عملیاتی نمایش داده می شود که به شما اجازه مدیریت موضوع را خواهد داد. شما می توانید عملیات زیر را انجام دهید :

en: How many topics and replies to show per RSS page
fa: چه تعداد موضوع و پاسخ در هر صفحه RSS نمایش داده شود

en: How many topics and replies to show per page
fa: چه تعداد پاسخ و موضوع در هر صفحه نمایش داده شود

en: How your forum content is displayed within your existing theme.
fa: چطور محتوای انجمن در پوسته موجود شما نمایش داده خواهد شد.

en: ID
fa: شناسه

en: ID:
fa: شناسه:

en: IP Address
fa: نشانی ip

en: IP:
fa: ip:

en: If you choose an existing topic, replies will be ordered by the time and date they were created.
fa: اگر شما موضوعی را که وجود دارد انتخاب کنید، پاسخ ها بر اساس زمان و تاریخ ساخته شده چیدمان خواهند شد.

en: If you use the existing topic option, replies within both topics will be merged chronologically. The order of the merged replies is based on the time and date they were posted.
fa: اگر شما گزینه ادغام با پاسخ های موضوع موجود را استفاده کنید، پاسخ های هر دو موضوع بر اساس ترتیب زمانی با هم ادغام خواهند شد. چیدمان پاسخ های ادغام شده بر اساس زمان و تاریخ ارسال آن ها خواهد بود.

en: If your browser doesn&#8217;t start loading the next page automatically, click this link:
fa: اگر مرورگر شما صفحه بعد را به صورت خودکار اجرا نمی کند، بر روی این لینک کلیک نمایید :

en: Import Finished
fa: درون‌ریزی پایان یافت

en: Import Finished.
fa: درون‌ریزی پایان یافت.

en: Import Forums
fa: درون‌ریزی انجمن‌ها

en: Import Halted (Error.)
fa: درون‌ریزی متوقف شده (خطا.)

en: Import Monitor
fa: درون‌ریزی مانیتور

en: Import Stopped (by User.)
fa: درون‌ریزی متوقف شد (بدست کاربر.)

en: Import user accounts from previous forums
fa: درون‌ریزی حساب‌های کاربری از انجمن‌های قبلی

en: Importer Helper Data
fa: داده های راهنمای درون ریزی

en: Importer Options
fa: گزینه‌های درون ریزی شده

en: In all forums
fa: در همه انجمن‌ها

en: In reply to:
fa: در پاسخ به:

en: In the Database Settings you have a number of options:
fa: در پیکربندی پایگاه‌داده شما جند گزینه دارید:

en: In the Options you have a number of options:
fa: در پیکربندی شما چندین گزینه دارید:

en: In the event of a slug collision with WordPress or BuddyPress, a warning will appear next to the problem slug(s).
fa: در هنگام تداخل نامک ها با وردپرس و بادی پرس، یک پیغام خطا بعد از نامک مورد نظر ظاهر خواهد شد.

en: Inactive
fa: غیرفعال

en: Insert into forum
fa: درج در انجمن

en: Insert into reply
fa: قرار دادن در پاسخ

en: Insert into topic
fa: درج در موضوع

en: Integration Testing
fa: تست یکپارچه‌سازی

en: Keep a log of this edit:
fa: نگهداری یک گزارش از این ویرایش:

en: Keep me signed in
fa: مرا وارد شده نگهدار

en: Keep this high to prevent too-many-connection issues.
fa: مقدار این فیلد را بالا تنظیم کنید تا از اتصال بیش از حد به پایگاه داده جلوگیری شود.

en: Keep this low if you experience out-of-memory issues.
fa: مقدار این فیلد را پایین نگاه دارید در صورتی که با مشکل خروج حافظه مواجه هستید.

en: Language
fa: زبان

en: Last Activity: %s
fa: آخرین فعالیت: %s

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: Last Post
fa: آخرین نوشته

en: Last updated %s
fa: واپسین بار در %s به روز رسانی شد.

en: Lead Developer
fa: رهبر و توسعه دهنده

en: Learn More
fa: بیشتر بدانید

en: Leave
fa: رها کردن

en: Leave the slug empty to have one automatically generated.
fa: نامک را خالی رها کنید تا به صورت اتوماتیک مقداری برای آن تولید شود. (اگر از زبان فارسی استفاده می نمایید بهتر است نامک ها را وارد نمایید)

en: Log In
fa: ورود

en: Log Out
fa: خروج

en: Lost Password
fa: فراموشی گذرواژه

en: Lost Password URI:
fa: آدرس فراموشی گذرواژه

en: Low
fa: کم

en: Mail (will not be published) (required):
fa: رایانامه (منتشر نخواهد شد) (بایسته):

en: Main Settings
fa: تنظیمات اصلی

[ctx: Make forum hidden]
en: Hidden
fa: پنهان

[ctx: Make forum private]
en: Private
fa: خصوصی

[ctx: Make forum public]
en: Public
fa: همگانی

[ctx: Make topic sticky]
en: Sticky
fa: سنجاق شده

[ctx: Make topic super sticky]
en: Super Sticky
fa: ارزش برتر

en: Manage Subscriptions
fa: مدیریت اشتراک ها

en: Manage Tag: "%s"
fa: مدیریت برچسب: "%s"

[ctx: Mark reply as pending]
en: Pending
fa: در انتظار

en: Mark the reply as not spam
fa: علامت زدن پاسخ به حالت هرزنامه

en: Mark the topic as not spam
fa: نشانه گذاری موضوع به عنوان غیر هرزنامه

en: Mark this reply as spam
fa: خارج کردن این پاسخ از حالت هرزنامه

en: Mark this topic as spam
fa: نشانه گذاری این موضوع به عنوان هرزنامه

en: Maximum replies to show:
fa: حداکثر تعداد پاسخ ها برای نمایش :

en: Maximum topics to show:
fa: حداکثر تعداد موضوع ها برای نمایش :

en: Medium
fa: متوسط

en: Member
fa: کاربر

en: Menus
fa: فهرست‌ها

en: Merge
fa: ادغام

en: Merge topic "%s"
fa: ادغام موضوع "%s"

en: Merge topic favoriters
fa: ادغام علاقمندان موضوع

en: Merge topic subscribers
fa: ادغام مشترکان موضوع

en: Merge topic tags
fa: ادغام برچسب های موضوع

en: Merge with this topic:
fa: ادغام با این موضوع:

en: Merging tags together cannot be undone.
fa: ادغام برچسب ها با یکدیگر قابل بازگشت نیست!

en: Moderators
fa: معاونان

en: Moderators:
fa: مدیران:

en: Most popular topics
fa: محبوبترین برچسب ها

en: Most used topic tags
fa: برچسب‌های بیشتر استفاده شده در موضوعات

en: Move
fa: جابجایی

en: Move Method
fa: متد جابجایی

en: Move reply "%s"
fa: جابجایی پاسخ "%s"

en: Move this item to the Trash
fa: فرستادن این مورد به زباله دان

en: Move this reply
fa: جابجایی این پاسخ

en: Moved: %s
fa: جابجا شد: %s

en: Name
fa: نام

en: Name (required):
fa: نام (بایسته):

en: Name of the database with your old forum data
fa: نام پایگاه داده که حاوی اطلاعات انجمن قدیمی شماست

en: Name:
fa: نام:

en: Network Role
fa: نقش کاربری شبکه

en: Network administrators can reconfigure which forum belongs to this group.
fa: مدیران شبکه می توانند دوباره پیکربندی کنند که چه انجمنی به این گروه تعلق دارد.

en: New Forum
fa: انجمن تازه

en: New Reply
fa: پاسخ تازه

en: New Tag Name
fa: نام برچسب تازه

en: New Topic
fa: موضوع جدید

en: New forum reply
fa: پاسخ تازه انجمن

en: New forum topic
fa: موضوع تازه انجمن

en: New topic in %s titled:
fa: موضوع تازه با عنوان %s:

en: New user registration is currently not allowed.
fa: نام نویسی کاربر تازه، هم اکنون امکان پذیر نیست.

en: Newest Topics
fa: جدیدترین موضوع ها

en: Next Forums
fa: انجمن‌های بعدی

en: Next in %s seconds...
fa: بعدی در %s ثانیه...

en: Nickname
fa: لقب

en: No Replies
fa: بدون پاسخ

en: No Topics
fa: بدون موضوع

en: No anonymous reply authors to import
fa: هیچ پاسخ نویسنده‌های ناشناسی برای درون‌ریزی وجود ندارد

en: No anonymous topic authors to import
fa: عنوان نویسندگان بی‌نام جهت تبدیل وجود ندارد

en: No closed topics to import
fa: هیچ موضوع بسته شده‌ای وجود ندارد تا درون‌ریزی شود

en: No closed topics to repair.
fa: هیچ موضوع بسته‌ای جهت تعمیر وجود ندارد.

en: No engagements to upgrade.
fa: هیچ تعاملی برای ارتقا وجود ندارد.

en: No favorites to import
fa: هیچ علاقه‌مندی وجود ندارد تا درون‌ریزی شود

en: No favorites to remove.
fa: هیچ علاقه‌مندی وجود ندارد تا پاک شود.

en: No favorites to upgrade.
fa: هیچ علاقه‌مندی وجود ندارد تا ارتقا داده شود.

en: No forum
fa: بدون انجمن

en: No forum parents to import
fa: انجمن مادری جهت درون‌ریزی وجود ندارد

en: No forum subscriptions to import
fa: هیچ مشترکانی برای انجمن وجود ندارد تا درون‌ریزی شود

en: No forum subscriptions to remove.
fa: هیچ مشترکی در انجمن وجود ندارد تا پاک شود.

en: No forum subscriptions to upgrade.
fa: هیچ مشترکی در انجمن برای ارتقا وجود ندارد.

en: No forums available
fa: انجمنی در دسترس نیست

en: No forums found
fa: انجمنی یافت نشد

en: No forums found in Trash
fa: انجمنی در زباله دان یافت نشد

en: No forums to import
fa: هیچ انجمنی وجود ندارد تا درون‌ریزی شود

en: No passwords to clear
fa: گذرواژه جهت پاکسازی وجود ندارد

en: No recorded history. Akismet has not checked this post.
fa: رکورد تازه ای در تاریخچه وجود ندارد، اکیسمت این نوشته را بررسی نکرده است.

en: No repair tools match this criteria.
fa: هیچ ابزار تعمیری با این معیارها مطابقت ندارد.

en: No replies found
fa: پاسخی یافت نشد

en: No replies found in Trash
fa: پاسخی در زباله دان یافت نشد

en: No replies to import
fa: هیچ پاسخی وجود ندارد تا درون‌ریزی شود

en: No replies to this topic.
fa: هیچ پاسخی به این موضوع داده نشده است.

en: No reply positions to recalculate.
fa: موقعیت پاسخ برای محاسبه مجدد دوباره نیست!

en: No response
fa: بدون پاسخ

en: No stickies to import
fa: هیچ سنجاق‌شده‌ای وجود ندارد تا درون‌ریزی شود

en: No template packages available.
fa: هیچ بسته قالبی موجود نیست.

en: No threaded replies to import
fa: پاسخ‌های رشته‌ای برای درون‌ریزی وجود ندارد

en: No topic
fa: بدون موضوع

en: No topic subscriptions to import
fa: هیچ مشترکی برای موضوع وجود ندارد تا درون‌ریزی شود

en: No topic subscriptions to remove.
fa: هیچ مشترکی برای موضوع وجود ندارد تا پاک شود.

en: No topic subscriptions to upgrade.
fa: هیچ مشترکی برای موضوع وجود ندارد تا به‌روزرسانی شود.

en: No topic tags
fa: هیچ برچسب موضوعی وجود ندارد

en: No topic tags found.
fa: هیچ برچسبی برای موضوع یافت نشد.

en: No topic tags to import
fa: هیچ برچسبی برای موضوع وجود ندارد تا درون‌ریزی شود

en: No topics available
fa: موضوعی در دسترس نیست

en: No topics found
fa: هیچ موضوعی یافت نشد

en: No topics found in Trash
fa: هیچ موضوعی در زباله‌دان یافت نشد

en: No topics to import
fa: هیچ موضوعی وجود ندارد تا درون‌ریزی شود

en: No users have engaged to this topic.
fa: هیچ کاربری درگیر این موضوع نشده است.

en: No users have favorited this topic.
fa: هیچ کاربری به این موضوع علاقه مند نشده است.

en: No users have subscribed to this forum.
fa: هیچ کاربری مشترک این انجمن نشده است.

en: No users have subscribed to this topic.
fa: هیچ کاربری مشترک این موضوع نشده است.

en: No users to import
fa: هیچ کاربری وجود ندارد تا درون‌ریزی شود

en: Nobody
fa: هیچ کس

en: None available
fa: هیچ موردی در دسترس نیست

en: Not Spam
fa: جفنگ نیست

en: Nothing to remove!
fa: موردی برای زدودن وجود ندارد!

en: Notify me of follow-up replies via email
fa: من را از پاسخ های آینده از طریق رایانامه آگاه کنید.

en: Now Editing &ldquo;%s&rdquo;
fa: در حال ویرایش &rdquo; %s&ldquo;

en: Now your users can subscribe to new topics in specific forums.
fa: اکنون کاربران شما میتوانند در موضوع‌های تازه انجمن های خاص مشارکت کنند.

en: Oh, bother! No forums were found here.
fa: اوه! اینجا انجمنی یافت نشد.

en: Oh, bother! No replies were found here.
fa: دوست من، اینجا هیچ پاسخی یافت نشد!

en: Oh, bother! No search results were found here.
fa: دوست من، اینجا هیچ نتیجه جستجویی یافت نشد!

en: Oh, bother! No topics were found here.
fa: اوه! اینجا موضوعی یافت نشد.

[ctx: Open a Forum]
en: Open
fa: باز

[ctx: Open a Topic]
en: Open
fa: بازکردن

[ctx: Open the forum]
en: Open
fa: باز

[ctx: Open the topic]
en: Open
fa: باز

en: Open this forum
fa: باز کردن این انجمن

en: Open this topic
fa: باز کردن این موضوع

en: Optional reason for editing:
fa: دلیل اختیاری برای ویرایش:

en: Options
fa: تنظیمات

en: Order By:
fa: چیدمان براساس:

en: Order:
fa: چیدمان:

en: Overhead
fa: بالا

en: Overview
fa: پیش نمایش

en: Packages can be stacked to allow for intelligent fallbacks.
fa: بسته‌ها می‌توانند روی هم قرار گیرند تا برای  بازگشت هوشمندانه اجازه داده شود.

en: Pages
fa: برگه‌ها

en: Parent Forum ID:
fa: شناسه انجمن مادر

en: Parent Forum:
fa: انجمن والد

en: Parent Tag
fa: برچسب والد

en: Parent Tag:
fa: برچسب والد:

en: Parent Topic:
fa: موضوع مادر:

en: Parent:
fa: مادر:

en: Password
fa: کلمه‌عبور

en: Passwords remain encrypted, and are converted as individual users log in.
fa: رمزهای عبور رمزگذاری شده باقی می مانند، و با ورود کاربران جداگانه تبدیل می شوند.

en: Pause
fa: توقف

en: Pending %s
fa: در انتظار %s

[ctx: Pending Status]
en: Approve
fa: تأیید

[ctx: Pending Status]
en: Unapprove
fa: لغو تأیید

en: Pending: %s
fa: در انتظار: %s

en: Per Page
fa: هر برگه

en: Please login to favorite.
fa: برای افزودن به علاقمندی لطفا وارد شوید.

en: Please login to subscribe.
fa: لطفاً وارد شوید تا بتوانید مشترک شوید.

en: Please see the additional help tabs for more information on each individual section.
fa: لطفاً به گزینه‌های راهنمای اضافی جهت کسب اطلاعات بیشتر برای هر بخش اختصاصی توجه فرمایید.

en: Polyglot support
fa: پشتیبانی از چند زبان

en: Popular Tags
fa: برچسب‌های پرطرفدار

en: Popular Topics
fa: محبوبترین موضوع ها

en: Possible %1$s conflict: %2$s
fa: %1$s احتمالا با %2$s ناسازگاری دارد

en: Post Formatting
fa: نوع نوشته

en: Post status was changed to %s
fa: وضعیت نوشته به %s تغییر کرد

en: Posts
fa: نوشته‌ها

en: Prefix all forum content with the Forum Root slug (Recommended)
fa: همه محتوای انجمن

en: Preview forum
fa: پیش نمایش انجمن

en: Preview topic
fa: پیش نمایش موضوع

en: Previously stopped at step %1$d of %2$d
fa: قبلاً در مرحله %1$d از %2$d متوقف شده بود

en: Primary Forum
fa: انجمن اصلی

en: Private
fa: خصوصی

en: Private: %s
fa: خصوصی: %s

en: Profile
fa: پروفایل

en: Project Emeriti
fa: پروژه Emeriti

en: Project Leaders
fa: رهبران پروژه

en: Protected
fa: محافظت شده

en: Publish Box
fa: جعبه انتشار

[ctx: Publish the reply]
en: Publish
fa: انتشار

en: Purge all meta-data from a previous import
fa: همه داده-متا را از درون‌ریزی قبلی پاک کنید

en: Ready
fa: آماده

en: Ready to go.
fa: آماده برای شروع

en: Readying sync-table
fa: خواندن جدول-همگام‌سازی

en: Recalculate engagements in each topic for each user
fa: محاسبه مجدد تعاملات در هر موضوع برای هر کاربر

en: Recalculate last activity in each topic and forum
fa: محاسبه آخرین فعالیت در هر موضوع و انجمن

en: Recalculate parent forum for each topic and reply
fa: محاسبه دوباره انجمن والد برای هر موضوع و پاسخ

en: Recalculate parent topic for each reply
fa: محاسبه دوباره موضوع والد برای هر پاسخ

en: Recalculate position of each reply in each topic
fa: محاسبه دوباره موقعیت هر پاسخ در هر موضوع

en: Recalculate private and hidden forums
fa: محاسبه انجمن های پنهان و خصوصی

en: Recalculate sticky relationship of each topic
fa: بازشماری پیوند مهم در هر موضوع

en: Recalculating forum visibility&hellip; %s
fa: محاسبه دوباره نمایانی انجمن &hellip; %s

en: Recalculating reply menu order&hellip; %s
fa: محاسبه مجدد ترتیب فهرست پاسخ&hellip; %s

en: Recalculating the forum for each post&hellip; %s
fa: محاسبه دوباره انجمن برای هر نوشته &hellip; %s

en: Recalculating the topic for each post&hellip; %s
fa: محاسبه دوباره موضوع برای هر نوشته &hellip; %s

en: Recent Replies
fa: آخرین پاسخ ها

en: Recent Topics
fa: آخرین موضوع ها

en: Recomputing latest post in every topic and forum&hellip; %s
fa: محاسبه دوباره واپسین هر موضوع و انجمن &hellip; %s

en: Recount pending, spammed, and trashed replies in each topic
fa: تعداد پاسخ‌های در انتظار، اسپم شده و انتقال یافته به زباله در هر موضوع

en: Recount replies for each user
fa: بازشماری پاسخ‌ها برای هر کاربر

en: Recount replies in each forum
fa: شمارش مجدد پاسخ‌ها در هر انجمن

en: Recount replies in each topic
fa: تعداد پاسخ‌ها در هر موضوع

en: Recount topics for each user
fa: بازشماری موضوع ها برای هر کاربر

en: Recount topics in each forum
fa: تعداد موضوع‌ها در هر انجمن

en: Register
fa: نام نویسی

en: Register URI:
fa: پیوند نام‌نویسی:

en: Registered Users
fa: کاربران عضو

en: Registered: %s
fa: ثبت‌نام شده: %s

en: Registration complete. Please check your e-mail.
fa: نام نویسی انجام شد. لطفا رایانامه خود را بررسی کنید.

en: Remap all users to default forum roles
fa: اختصاص نقش کاربری پیش‌فرض انجمن به همه کاربران

en: Remove favorites from user-meta
fa: حذف علاقه‌مندی‌ها از متای کاربر

en: Remove favorites from usermeta&hellip; %s
fa: پاک کردن علاقه‌مندی‌ها از متای کاربر&hellip; %s

en: Remove forum image
fa: حذف تصویر انجمن

en: Remove forum subscriptions from user-meta
fa: پاک کردن مشترکان انجمن از متا-کاربر

en: Remove forum subscriptions from usermeta&hellip; %s
fa: پاک کردن مشترکان انجمن از usermeta&hellip; %s

en: Remove reply image
fa: پاک کردن تصویر پاسخ

en: Remove topic image
fa: حذف تصویر موضوع

en: Remove topic subscriptions from user-meta
fa: پاک کردن مشترکان موضوع از متای کاربر

en: Remove topic subscriptions from usermeta&hellip; %s
fa: پاک کردن مشترکان موضوع از متای کاربر&hellip; %s

en: Remove unpublished forums from user subscriptions
fa: حذف انجمن‌های منتشر نشده از اشتراک‌های کاربر

en: Remove unpublished topics from user favorites
fa: حذف موضوع‌های منتشر نشده از علاقه‌مندی‌های کاربر

en: Remove unpublished topics from user subscriptions
fa: حذف موضوعات منتشر نشده از اشتراک‌های کاربر

en: Removing Forum, Topic, and Reply Meta Data&hellip; %s
fa: پاک نمودن انجمن، موضوع، و پاسخ داده متا&hellip; %s

en: Removing Forums, Topics, and Replies&hellip; %s
fa: پاک‌کردن انجمن‌ها، موضوعات و پاسخ‌های&hellip; %s

en: Removing Revision Data&hellip; %s
fa: پاک نمودن رونوشت داده&hellip; %s

en: Removing Roles and Capabilities&hellip; Success!
fa: پاک نمودن نقش ها و قابلیت ها&hellip; موفق!

en: Removing trashed forums from user subscriptions&hellip; %s
fa: حذف موضوع های پاک شده از اشتراک خبرنامه کاربر&hellip; %s

en: Removing trashed topics from user subscriptions&hellip; %s
fa: زدودن موضوع های زباله دان از اشتراکات کاربر &hellip; %s

en: Removing unpublished topics from user favorites&hellip; %s
fa: حذف موضوع‌های زباله دان از علاقمندی های کاربر&hellip; %s

en: Rename
fa: تغییرنام

en: Repair Forums
fa: تعمیر انجمن ها

en: Repair closed topic statuses
fa: تعمیر کردن وضعیت‌های موضوع بسته‌شده

en: Repairing closed topics&hellip; %s
fa: تعمیر موضوع‌های بسته شده&hellip; %s

en: Repairing the sticky topic to the parent forum relationships&hellip; %s
fa: تعمیر موضوع سنجاق شده در روابط انجمن مادر&hellip; %s

en: Repeat New Password
fa: تکرار رمز عبور تازه

en: Replied
fa: پاسخ داده شده

en: Replies
fa: پاسخ‌ها

en: Replies Created
fa: پاسخ ها ارسال شده

en: Replies Created: %s
fa: پاسخ های ارسال شده: %s

en: Replies list
fa: فهرست پاسخ‌ها

en: Replies list navigation
fa: راهبری فهرست پاسخ‌ها

en: Replies to both topics are merged chronologically, ordered by the time and date they were published. Topics may be updated to a 1 second difference to maintain chronological order based on the merge direction.
fa: پاسخ به هر دو موضوع به ترتیب زمانی، ادغام و مرتب شده براساس زمان و تاریخی که منتشر شده است، می‌باشد. موضوع ممکن است با تفاوت 1 ثانیه برای حفظ ترتیب زمانی براساس مسیر ادغام به‌روزرسانی شوند.

en: Replies: %s
fa: پاسخ‌ها: %s

en: Reply | Replies
fa[0]: پاسخ

en: Reply "%1$s" successfully approved.
fa: پاسخ "%1$s" با موفقیت پذیرفته شد.

en: Reply "%1$s" successfully marked as spam.
fa: پاسخ "%1$s" با موفقیت به عنوان هرزنامه انتخاب شد.

en: Reply "%1$s" successfully unapproved.
fa: پاسخ "%1$s" رد شد.

en: Reply "%1$s" successfully unmarked as spam.
fa: پاسخ "%1$s" از حالت هرزنامه خارج شد.

en: Reply #%1$s in %2$s
fa: پاسخ#%1$s در %2$s

en: Reply Attributes
fa: صفات پاسخ

en: Reply Edit: %s
fa: ویرایش پاسخ : %s

en: Reply Image
fa: تصویر پاسخ

en: Reply Status:
fa: وضعیت پاسخ:

en: Reply Threading
fa: تورفتگی پاسخ

en: Reply To
fa: پاسخ به

en: Reply To:
fa: پاسخ به:

en: Reply To: %s
fa: پاسخ به: %s

en: Reply created.
fa: پاسخ ایجاد شد.

en: Reply draft updated.
fa: پیش نویس پاسخ بروز رسانی شد.

en: Reply published privately.
fa: پاسخ به صورت خصوصی منتشر شد.

en: Reply published.
fa: پاسخ منتشر شد.

en: Reply restored to revision from %s
fa: پاسخ از نسخه %s بازیافت شد.

en: Reply reverted to draft.
fa: پاسخ به پیش‌نویس برگردانده شد.

en: Reply saved.
fa: پاسخ ذخیره گردید.

en: Reply scheduled for: %s.
fa: پاسخ برنامه‌ریزی شد برای: %s.

en: Reply scheduled.
fa: پاسخ زمان‌بندی شد.

en: Reply slug
fa: نامک پاسخ

en: Reply submitted.
fa: پاسخ ارسال شد.

en: Reply updated.
fa: پاسخ به روز شد.

en: Reset Forums
fa: تنظیم مجدد انجمن‌ها

en: Reset My Password
fa: گذرواژه مرا باز سازی کنید.

en: Reset bbPress
fa: تنظیم دوباره بی‌بی‌پرس

en: Resetting&hellip;
fa: بازنشانی&hellip;

en: Restart the converter from the beginning
fa: مبدل را از ابتدا راه اندازی مجدد کنید.

en: Restore
fa: بازیافت

en: Restore this item from the Trash
fa: بازیافت این مورد از زباله دان

en: Resume
fa: ادامه دادن

en: Revisions
fa: رونوشت‌ها

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Roles and capabilities have been swept through, cleaned up, and simplified.
fa: نقش ها و قابلیت ها دور ریخته شده، پاک شده و ساده گشته اند.

en: Rows Limit
fa: محدودیت سطرها

en: Run
fa: اجرا

en: Run %s
fa: اجرا %s

en: Run this if closed topics appear incorrectly.
fa: اگر موضوعات بسته‌شده به درستی نمایش داده نمی‌شوند، این را اجرا کنید.

en: Run this if non-public forums are publicly visible.
fa: اگر انجمن‌های غیرعمومی، به صورت عمومی نمایش داده می‌شوند این را اجرا کنید.

en: Run this if replies appear in the wrong order.
fa: اگر ترتیب نمایش پاسخ‌ها اشتباه است این را اجرا کنید.

en: Run this if replies appear in the wrong topics.
fa: اگر پاسخ‌ها در موضوع‌های اشتباه نمایش داده می‌شوند این را اجرا کنید.

en: Run this if sticky topics appear incorrectly.
fa: اگر موضوع‌های سنجاق شده نادرست نمایش داده می‌شوند این را اجرا کنید.

en: Run this if topics or replies appear in the wrong forums.
fa: اگر موضوع‌ها یا پاسخ‌ها در انجمن‌های اشتباه نمایش داده می‌شوند این را اجرا کنید.

en: Run this if users have issues accessing the forums.
fa: اگر کاربران در دسترسی به انجمن‌ها مشکل دارند، این کار را اجرا کنید.

en: Run this if voices appear incorrectly.
fa: اگر صداها نادرست نمایش داده می‌شوند این را اجرا کنید.

en: Run this to delete old data (after confirming successful favorites upgrade)
fa: این کار را انجام دهید تا داده‌های قدیمی حذف شود (پس از تأیید موفق آمیز بودن ارتقای علاقه‌مندی‌ها)

en: Run this to delete old data (after confirming successful forum subscriptions upgrade)
fa: این کار را انجام دهید تا داده‌های قدیمی حذف شود (پس از تأیید موفق آمیز بودن ارتقای مشترکان انجمن)

en: Run this to delete old data (after confirming successful topic subscriptions upgrade)
fa: این کار را انجام دهید تا داده‌های قدیمی حذف شود (پس از تأیید موفق آمیز بودن ارتقای مشترکان موضوع)

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Save Settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Say it ain't so!
fa: بگو این طوری نیست!

en: Saying no will not delete existing forum content.
fa: جواب منفی محتویات انجمن موجود را پاک نخواهد کرد.

en: Screen Content
fa: محتوای نمایش

en: Search
fa: جستجو

en: Search Forums
fa: جستجوی انجمن‌ها

en: Search Forums...
fa: جستجوی انجمن‌ها...

en: Search Replies
fa: جستجوی پاسخ‌ها

en: Search Results
fa: نتایج جستجو

en: Search Results for '%s'
fa: نتایج جستجو برای  '%s'

en: Search Tags
fa: جستجوی برچسب‌ها

en: Search Tools
fa: ابزارهای جستجو

en: Search Tools:
fa: ابزارهای جستجو:

en: Search Topics
fa: جستجوی موضوعات

en: Search for:
fa: جستجو برای:

en: Search replies:
fa: جستجوی پاسخ‌ها:

en: Search topics:
fa: جستجوی موضوعات:

en: Select All
fa: گزینش همه

en: Select Platform
fa: گزینش نرم افزار

en: Select bulk action
fa: گزینش کارهای انبوه

en: Select the attributes that your forum should have:
fa: صفاتی را که انجمن شما باید دارا باشد انتخاب نمایید:

en: Select the attributes that your reply should have:
fa: صفاتی را که پاسخ شما باید داشته باشد انتخاب کنید :

en: Select the attributes that your topic should have:
fa: صفاتی که موضوع شما باید داشته باشد انتخاب کنید :

en: Select the topic to merge this one into. The destination topic will remain the lead topic, and this one will change into a reply.
fa: موضوعی را جهت ادغام با این موضوع انتخاب کنید. موضوع مقصد به عنوان موضوع اصلی باقی خواهد ماند، و  این موضوع تبدیل به پاسخ خواهد شد.

en: Select what status to give the reply.
fa: انتخاب کنید که چه وضعیتی به پاسخ داده شود.

en: Select whether to open or close the topic.
fa: گزینش بسته بودن یا باز کردن یک موضوع.

en: Separate topic tags with commas
fa: جدا کردن برچسب موضوع با کاما

en: Separate user-names with commas
fa: نام‌های کاربری را با کاما از هم جدا کنید

[ctx: Separator in time since]
en: ,
fa: ،

en: Set forum image
fa: تنظیم تصویر انجمن

en: Set reply image
fa: تنظیم تصویر پاسخ

en: Set topic image
fa: تنظیم تصویر موضوع

en: Setting time limits and other user posting capabilities
fa: پیکربندی محدودیت زمان و ظرفیت ارسال دیگر کاربران

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Show more details
fa: نمایش جزئیات بیشتر

en: Show post date:
fa: نمایش تاریخ نوشته:

en: Show reply author:
fa: نمایش پاسخ نویسنده:

en: Show topic author:
fa: نمایش نویسنده موضوع:

en: Site Role
fa: نقش کاربری تارنما

en: Skipped.
fa: صرف نظر شد.

en: Skipping sync-table clean-up
fa: رد شدن از پاکسازی جدول-همگام‌سازی

en: Skipping user clean-up
fa: رد شدن از پاکسازی کاربر

en: Slug:
fa: نامک:

en: Slugs
fa: نامک‌ها

en: Some of these tools create substantial database overhead. Use caution when running more than 1 repair at a time.
fa: برخی از این ابزارها پایگاه داده های قابل توجهی را ایجاد می کنند. هنگام انجام بیش از 1 تعمیر به طور همزمانِ، احتیاط کنید.

en: Some of these tools create substantial database overhead. Use caution when running more than 1 upgrade at a time.
fa: برخی از این ابزارها باعث می‌شوند پایگاه داده به شکل قابل توجهی سنگین شود. از اجرای بیش از یک فعالیت تعمیر همزمان خودداری فرمایید.

en: Some optional parameters to help tune the conversion process.
fa: تعدادی پارامتر اختیاری که به عملیات تبدیل کمک می کند.

en: Some statistics from your forum.
fa: تعدادی آمار از انجمن شما

en: Some themes may choose to ignore this setting entirely.
fa: برخی از پوسته ها ممکن است انتخاب کنند که این تنظیم را به طور کامل نادیده بگیرند.

en: Something went wrong. Refresh your browser and try again.
fa: اشکالی رخ داده است . مرورگر خود را دوباره را refresh کرده و دوباره تلاش نمایید.

en: Sorry, you are not allowed to spam this item.
fa: متاسفانه شما مجوز جفنگ کردن این مورد را ندارید.

en: Sorry, you are not allowed to unspam this reply.
fa: متاسفانه شما مجوز خارج ساختن این پاسخ از حالت جفنگ را ندارید.

en: Sorry, you are not allowed to unspam this topic.
fa: متاسفانه شما قادر به عادی سازی این موضوع از حالت جفنگ نمی باشید.

en: Spam
fa: جفنگ

[ctx: Spam the reply]
en: Spam
fa: هرزنامه

[ctx: Spam the topic]
en: Spam
fa: هرزنامه

en: Spammed: %s
fa: هرزنامه : %s

en: Split
fa: جداسازی

en: Split Method
fa: متد جداسازی

en: Split the topic from this reply
fa: جداسازی موضوع از این پاسخ

en: Split topic "%s"
fa: جداسازی موضوع "%s"

en: Split: %s
fa: جداسازی: %s

en: Start
fa: آغاز

en: Start Over
fa: آغاز

en: Started by: %1$s
fa: آغاز شده توسط: %1$s

en: Starting
fa: شروع کنید

en: Starting Import...
fa: شروع درون‌ریزی...

en: Status:
fa: وضعیت:

en: Stay
fa: ماندن

en: Stick
fa: سنجاق

en: Stick this topic to front
fa: سنجاق کردن این موضوع در صفحه اصلی

en: Stick this topic to its forum
fa: سنجاق کردن این موضوع در انجمن خود

en: Stop on Error
fa: توقف روی خطا

en: Stopped
fa: متوقف شد

en: Submit
fa: فرستادن

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: Subscribe to Forums
fa: اشتراک در انجمن ها

en: Subscribed Forums
fa: موضوع های مشترک شده

en: Subscribed Topics
fa: موضوع های مشترک شده

en: Subscription failed.
fa: اشتراک ناموفق بود.

en: Subscriptions
fa: اشتراک ها

en: Subscriptions allow users to subscribe for notifications to topics that interest them. This is enabled by default.
fa: اشتراک به کاربران اجازه می دهد مشترک اطلاع رسانی های موضوع مورد علاقه خود شوند. این گزینه به صورت پیش فرض فعال است.

en: Subscriptions are no longer active.
fa: اشتراکات دیگر فعال نیست.

en: Success!
fa: موفقیت آمیز بود!

en: Super Moderators
fa: مدیران ارشد

en: Sync-table ready
fa: جدول-همگام‌سازی آماده است

en: Table Prefix
fa: پیشوند جداول

en: Tag base
fa: ریشه برچسب

en: Tagged:
fa: برچسب ها:

en: Tags:
fa: برچسب‌ها:

en: The "Main Settings" section includes a number of options:
fa: بخش "تنظیمات اصلی" شامل تعدادی از گزینه‌های زیر می‌شود:

en: The "Per Page" section allows you to control the number of topics and replies appear on each page.
fa: گزینه "در هر صفحه" به شما اجازه می دهد تعداد پاسخ‌ها و موضوع‌هایی را که در هر صفحه نمایش داده می‌شود را کنترل نمایید.

en: The "Slugs" section allows you to control the permalink structure for your forums.
fa: بخش" نامک‌ها" به شما اجازه می دهد ساختار پیوند یکتای انجمن ها خود را کنترل کنید.

en: The "Theme Packages" section allows you to choose which theme package should be used.
fa: بخش "بسته‌های پوسته" به شما اجازه می‌دهد انتخاب کنید کدام بسته پوسته باید استفاده شود.

en: The "bbPress Default" package is installed by default.
fa: بسته "bbPress Default" به طور پیش فرض نصب شده است.

en: The Fancy Editor brings the luxury of the Visual editor and HTML editor from the traditional WordPress dashboard into your theme.
fa: ویرایشگر فانتزی قابلیت ها ویرایشگر دیداری و ویرایشگر متنی را به جای پیشخوان سنتی وردپرس به پوسته شما می آورد .

en: The bbPress Contributors
fa: همکاران بی‌بی‌پرس

en: The bbPress forum search form.
fa: فرم جستجوی انجمن بی بی پرس

en: The following data will be removed:
fa: داده‌های زیر پاک خواهند شد:

en: The forum &#8216;%s&#8217; is closed to new content.
fa: انجمن &#8216;%s&#8217; هم اکنون برای محتوای جدید بسته است.

en: The forum &#8216;%s&#8217; is closed to new topics and replies.
fa: انجمن &#8216;%s&#8217; برای موضوع ها و پاسخ ها جدید بسته است.

en: The forum was not found.
fa: انجمنی یافت نشد.

en: The previous forum software
fa: نرم‌افزار انجمن‌ساز قبلی

en: The repair was completed successfully
fa: تعمیر با موفقیت انجام شد.

en: The repair was not successful
fa: بازسازی انجام نشد

en: The reply was not found.
fa: پاسخ یافت نشد!

en: The request was unsuccessful. Please try again.
fa: درخواست موفقیت آمیز نبود. لطفا دوباره تلاش نمایید.

en: The title field and the big forum editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop, and can minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
fa: فلید عنوان و  فیلد بزرگ ویرایش انجمن ثابت هستند ، اما شما می توانید جعبه های دیگر را با استفاده از موس جابه جا کرده ، و  توسط بخش عنوان هر جعبه آنها را باز یا بسته نمایید. از تب تنظیمات صفحه جهت آشکار کردن جعبه های بیشتر ( خلاصه ، فلیدهای سفارشی ، بحث و گفتگو ، نامک ، نویسنده ) استفاده کرده یا با انتخاب 1 یا 2 ستون چیدمان صفحه را تغییر دهید.

en: The title field and the big reply editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop, and can minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
fa: فیلد عنوان و ویرایش متن پاسخ در مکان خود ثابت هستند ، اما شما می تانید بقیه جعبه ها (بخش ها ) را با استفاده از موس تغییر مکان داده و یا با کلیک بر روی عنوان هر بخش مخفی کرده و یا نمایش دهید. از تب تنظیمات صفحه برای نمایش بخش های بیشتر (خلاصه ، ارسال بازتاب ، فیلدهای دلخواه، گفتگو ، نامک، نویسنده ) استفاده نمایید. یا حالت تک ستونه یا دو ستونه را برای چیدمان صفحه انتخاب نمایید.

en: The title field and the big topic editing Area are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop, and can minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Excerpt, Send Trackbacks, Custom Fields, Discussion, Slug, Author) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
fa: این فیلد عنوان و بخش ویرایش متن ثابت هستند ، اما شما می توانید بقیه بخش ها را با استفاده از موس جابه جا نموده و یا با کلیک بر روی عنوان بخش کوچک یا بزرگ نمایید . از تب تنظیمات صفحه برای نمایش بخش های بیشتر (خلاصه، ارسال بازتاب، بخش های سفارشی، گفتگو ، نامک ، نویسنده ) استفاده نموده یا چیدمان یک یا دو ستون ر برای صفحه انتخاب کنید.

en: The topic &#8216;%s&#8217; is closed to new replies.
fa: موضوع &#8216;%s&#8217 برای پاسخ های جدید بسته است.

en: The topic was not found.
fa: موضوعی یافت نشد.

en: Theme Compatibility
fa: سازگاری پوسته

en: Theme Packages
fa: بسته‌های پوسته

en: There are no other topics in this forum to merge with.
fa: موضوع دیگری در این انجمن به منظور ادغام وجود ندارد.

en: There is more detailed information available on the bbPress and BuddyPress codex for the following:
fa: اطلاعات جزئی بیشتری از مجموعه قوانین بی‌بی‌پرس و بادی‌پرس در دسترس است و به شرح ذیل می‌باشد:

en: There was a problem approving the reply "%1$s".
fa: یک مشکل در پذیرفتن پاسخ "%1$s" رخ داد.

en: There was a problem approving the topic "%1$s".
fa: مشکلی در پذیرفتن موضوع "%1$s" صورت گرفته است.

en: There was a problem closing the forum "%1$s".
fa: مشکلی در بستن انجمن "%1$s" رخ داد.

en: There was a problem closing the topic "%1$s".
fa: مشکلی در بستن موضوع "%1$s" وجود دارد.

en: There was a problem marking the reply "%1$s" as spam.
fa: اشکالی در انتخاب پاسخ "%1$s" به عنوان هرزنامه وجود دارد.

en: There was a problem marking the topic "%1$s" as spam.
fa: اشکالی در نشانه گذاری موضوع "%1$s" به عنوان هرزنامه وجود داشت.

en: There was a problem opening the forum "%1$s".
fa: مشکلی در باز کردن انجمن"%1$s" رخ داد.

en: There was a problem opening the topic "%1$s".
fa: مشکلی در بازکردن موضوع "%1$s" وجود دارد.

en: There was a problem sticking the topic "%1$s" to front.
fa: اشکالی در چسباندن موضوع "%1$s" به صفحه اصلی وجود دارد.

en: There was a problem sticking the topic "%1$s".
fa: اشکالی در سنجاق کردن موضوع "%1$s" وجود دارد.

en: There was a problem unapproving the reply "%1$s".
fa: مشکلی در عدم تأیید پاسخ "%1$s" وجود دارد.

en: There was a problem unapproving the topic "%1$s".
fa: مشکلی در نپذیرفتن موضوع "%1$s" صورت گرفته است.

en: There was a problem unmarking the reply "%1$s" as spam.
fa: اشکالی در خارج کردن پاسخ "%1$s" از حالت هرزنامه وجود دارد.

en: There was a problem unmarking the topic "%1$s" as spam.
fa: اشکالی در تبدیل موضوع "%1$s" به غیر هرزنامه وجود داشت.

en: There was a problem unsticking the topic "%1$s".
fa: برای آزاد کردن "%1$s" از سنجاق، مشکلی وجود دارد.

en: These are broken up into two separate groups: one for what appears in your theme, another for RSS feeds.
fa: این گزینه ها به دو قسمت تقسیم شده اند : یک مورد در پوسته شما نمایان می شود و دیگری در خوراک سایت.

en: This category has %1$s and %2$s.
fa: این دسته‌بندی شامل %1$s و %2$s است.

en: This category has %1$s, and was last updated %2$s by %3$s.
fa: این دسته‌بندی شامل %1$s است، و آخرین با توسط %2$s در %3$s بروز شده است.

en: This category has %1$s.
fa: این دسته‌بندی %1$s دارد.

en: This does not delete your topics. Only the tag itself is deleted.
fa: این عملیات موضوع های شما را حذف نخواهد کرد. تنها برچسب زدوده خواهد شد.

en: This does not include the ability to edit users.
fa: این امکان، شامل ویرایش کاربران نمی‌شود.

en: This forces all steps back to 0. Avoid duplicate data by purging or resetting first.
fa: این کار باعث می‌شود همه مراحل به 0 برگردد. با پاکسازی یا بازنشانی در ابتدا ازتکرار داده‌ها خودداری کنید.

en: This forum has %1$s and %2$s.
fa: این انجمن شامل %1$s و %2$s است.

en: This forum has %1$s, and was last updated %2$s by %3$s.
fa: این انجمن شامل %1$s، وآخرین به‌روزرسانی توسط %2$s %3$s صورت گرفته است.

en: This forum has %1$s.
fa: این انجمن %1$s دارد.

en: This forum is closed to new content, however your posting capabilities still allow you to post.
fa: این انجمن بسته شده تا محتوای جدید ایجاد شود، با این وجود قابلیت ارسال نوشته شما هنوز به شما امکان ارسال نوشته را می دهد.

en: This forum is empty.
fa: این انجمن خالی است.

en: This forum is marked as closed to new topics, however your posting capabilities still allow you to create a topic.
fa: این انجمن به عنوان انجمن بسته برای موضوعات تازه نشانه‌گذاری شده است، با این حال توانایی شما هنوز اجازه ایجاد یک موضوع را می‌دهد.

en: This group does not currently have a forum.
fa: این گروه در حال حاضر انجمن ندارد.

en: This includes roles, passwords, and email addresses.
fa: این شامل نقش‌ها، گذرواژه‌ها و آدرس‌های ایمیل است.

en: This is a collection of tags that are currently popular on our forums.
fa: این یک دسته از برچسب‌هایی است که در انجمن‌های ما محبوب هستند.

en: This is comparable to the WordPress "Reading Settings" page, where you can set the number of posts that should show on blog pages and in feeds.
fa: این قابل مقایسه با \"تنظیمات خواندن" صفحات در وردپرس است ، جایی که شما تنظیم می کنید چه تعداد پست باید در هر صفحه وبلاگ و خوراک سایت نمایش داده شود.

en: This is helpful if you want to debug problems.
fa: اگر می‌خواهید مشکلات را برطرف کنید، این کار مفید خواهد بود.

en: This is the very first topic in these forums.
fa: این اولین موضوع در این انجمن است.

en: This option will delete all previously imported users, and cannot be undone.
fa: این گزینه تمام کاربران که پیشین درون ریزی شده اند را پاک خواهد کرد و غیر قابل بازگشت است.

en: This process cannot be undone.
fa: این عملیات قابل بازگشت نیست.

en: This reply was modified %1$s by %2$s.
fa: این پاسخ %1$s توسط %2$s اصلاح شده است.

en: This reply was modified %1$s by %2$s. Reason: %3$s
fa: این پاسخ %1$s توسط %2$s اصلاح شده است. دلیل: %3$s

en: This screen displays the individual forums on your site. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
fa: این صفحه انجمن های شخصی تارنمای شما را نمایش می دهد. شما می توانید نمایش این صفحه را با توجه به گردش کار خود سفارشی سازی کنید.

en: This screen displays the individual topics on your site. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
fa: این صفحه موضوع های تارنمای شما را نمایش خواهد داد. شما می توانید بر اساس گردش کاری خود نمایش این صفحه را سفارشی سازی کنید.

en: This screen provides access to all of the Forums settings.
fa: این صفحه امکان دسترسی به همه تنظیمات انجمن ها را فراهم می کند.

en: This screen provides access to all of the bbPress Import Forums settings and resources.
fa: این صفحه تمامی منابع و پیکربندی درون ریزی انجمن‌های بی‌بی‌پرس را فراهم کرده است.

en: This screen provides access to all of your replies. You can customize the display of this screen to suit your workflow.
fa: این صفحه امکان دسترسی به تمامی پاسخ ها را فراهم می نماید. شما می توانید نمایش این صفحه را به منظور بهتر شدن جریان کاری خود سفارش نمایید.

en: This topic has %1$s and %2$s.
fa: این موضوع %1$s و %2$s را دارد.

en: This topic has %1$s, %2$s, and was last updated %3$s by %4$s.
fa: این موضوع %1$s، %2$s را دارد و آخرین بار در %3$s بدست %4$s به‌روزرسانی شده است.

en: This topic has no replies.
fa: این موضوع پاسخی ندارد.

en: This topic is empty.
fa: این موضوع خالی است.

en: This topic is in the trash.
fa: این موضوع در زباله‌دان قرار دارد.

en: This topic is marked as closed to new replies, however your posting capabilities still allow you to reply.
fa: این موضوع به عنوان بسته‌شده برای پاسخ جدید نشانه‌گذاری شد، با این حال توانایی ارسال شما هنوز به شما اجازه می‌دهد که پاسخ دهید.

en: This topic is marked as spam.
fa: این موضوع به عنوان هرزنامه نشانه گذاری شده است.

en: This topic is pending moderation.
fa: موضوع در انتظار تأیید مدیر است.

en: This topic was modified %1$s by %2$s.
fa: این موضوع %1$s توسط %2$s اصلاح شده است.

en: This topic was modified %1$s by %2$s. Reason: %3$s
fa: این موضوع %1$s توسط %2$s اصلاح شده است . دلیل: %3$s

en: This user has super admin privileges.
fa: این کاربر دسترسی ها فوق ادمین را دارا هست.

en: Title
fa: عنوان

en: Title and Forum Editor
fa: ویرایشگر عنوان و انجمن

en: Title and Reply Editor
fa: ویرایشگر عنوان و پاسخ

en: Title and Topic Editor
fa: ویرایشگر عنوان و موضوع

en: Title:
fa: عنوان:

en: To keep this topic as the lead, go to the other topic and use the merge tool from there instead.
fa: برای این که این موضوع را به عنوان موضوع اصلی نگه دارید، به صفحه موضوع دیگر مراجعه کرده و از ابزار ادغام در آن صفحه استفاده نمایید.

en: Toggle
fa: تغییر وضعیت

en: Toggle panel: Import Status
fa: تغییر پنل: درون‌ریزی وضعیت

en: Topic | Topics
fa[0]: موضوع

en: Topic "%1$s" successfully approved.
fa: موضوع "%1$s" با موفقیت تأیید شد.

en: Topic "%1$s" successfully closed.
fa: موضوع "%1$s" با موفقیت بسته شد.

en: Topic "%1$s" successfully marked as spam.
fa: موضوع "%1$s" با موفقیت به عنوان هرزنامه نشانه گذاری شد.

en: Topic "%1$s" successfully opened.
fa: موضوع "%1$s" با موفقیت باز شد.

en: Topic "%1$s" successfully stuck to front.
fa: موضوع "%1$s" به جلو چسبانده شد.

en: Topic "%1$s" successfully stuck.
fa: موضوع "%1$s" با موفقیت چسبانده شد.

en: Topic "%1$s" successfully unapproved.
fa: تأییدیه‌ی موضوع "%1$s" با موفقیت لغو گردید.

en: Topic "%1$s" successfully unmarked as spam.
fa: موضوع "%1$s"  با موفقیت از حالت هرزنامه خارج شد.

en: Topic "%1$s" successfully unstuck.
fa: موضوع "%1$s" با موفقیت آزاد شد.

en: Topic Attributes
fa: صفات موضوع

en: Topic Edit: %s
fa: ویرایش موضوع: %s

en: Topic Extras
fa: افزودنی های موضوع

en: Topic Image
fa: تصویر موضوع

en: Topic Replies
fa: پاسخ های موضوع

en: Topic Status:
fa: وضعیت موضوع:

en: Topic Tag | Topic Tags
fa[0]: برچسب موضوع

en: Topic Tag Edit: %s
fa: ویرایش برچسب موضوع: %s

en: Topic Tag: %s
fa: برچسب موضوع:  %s

en: Topic Tags
fa: برچسب‌های موضوع

en: Topic Tags:
fa: برچسب‌های موضوع:

en: Topic Title (Maximum Length: %d):
fa: عنوان موضوع (حداکثر طول: %d):

en: Topic Type
fa: نوع موضوع

en: Topic Type:
fa: نوع موضوع:

en: Topic View
fa: مشاهده موضوع

en: Topic created.
fa: موضوع ایجاد شد.

en: Topic draft updated.
fa: پیش‌نویس این موضوع به‌روزرسانی شد.

en: Topic published privately.
fa: موضوع به صورت خصوصی منتشر شد.

en: Topic published.
fa: موضوع منتشر شد.

en: Topic restored to revision from %s
fa: موضوع به نسخه پیش نویس %s بازگردانی شد.

en: Topic reverted to draft.
fa: موضوع به پیش‌نویس بازگشت.

en: Topic saved.
fa: موضوع ذخیره شد.

en: Topic scheduled for: %s.
fa: موضوع برنامه‌ریزی شد برای: %s.

en: Topic scheduled.
fa: موضوع برنامه‌ریزی شد.

en: Topic slug
fa: نامک موضوع

en: Topic submitted.
fa: موضوع ثبت شد.

en: Topic tag slug
fa: نامک برچسب موضوع

en: Topic tags
fa: برچسب‌های موضوع

en: Topic tags list
fa: لیست برچسب‌های موضوعات

en: Topic tags list navigation
fa: راهبری فهرست برچسب‌های موضوع

en: Topic updated.
fa: موضوع به روز شد.

en: Topic-Tags allow users to filter topics between forums. This is enabled by default.
fa: برچسب موضوع ها به کاربر اجازه می دهد موضوع مورد نظر را از میان انجمن ها فیلتر نماید. این گزینه به صورت پیش فرض فعال است.

en: Topic:
fa: موضوع:

en: Topic: %s
fa: موضوع: %s

en: Topics
fa: موضوع‌ها

en: Topics Engaged In
fa: موضوع‌های مشارکت شده در

en: Topics Started
fa: موضوع های آغاز شده

en: Topics Started: %s
fa: موضوع های ارسال شده: %s

en: Topics With Recent Replies
fa: موضوع هایی که اخیرا پاسخ داده شده اند.

en: Topics and Replies Per Page
fa: تعداد موضوعات و پاسخ‌ها در هر برگه

en: Topics and Replies Per RSS Page
fa: تعداد موضوعات و پاسخ‌ها در هر برگه فید خوان

en: Topics base
fa: ریشه موضوع‌ها

en: Topics by Last Post
fa: موضوعات با آخرین نوشته‌ها

en: Topics list
fa: فهرست موضوعات

en: Topics list navigation
fa: راهبری فهرست موضوعات

en: Topics with no replies
fa: موضوع‌های بدون پاسخ

en: Trash
fa: زباله‌دان

[ctx: Trash the reply]
en: Trash
fa: زباله دان

[ctx: Trash the topic]
en: Trash
fa: زباله دان

en: Trashed: %s
fa: زباله دان:  %s

en: Type your new password again.
fa: رمز عبور تازه خود را دوباره تایپ کنید.

en: Type:
fa: نوع:

en: Unapprove
fa: نپذیرفتن

[ctx: Unapprove Topic]
en: Unapprove
fa: نپذیرفتن

[ctx: Unapprove reply]
en: Unapprove
fa: نپذیرفتن

[ctx: Unapprove the topic]
en: Pending
fa: در انتظار

[ctx: Unapprove the topic]
en: Unapprove
fa: نپذیرفتن

en: Unapprove this reply
fa: رد کردن این پاسخ

en: Unapprove this topic
fa: نپذیرفتن این موضوع

en: Unfavorite
fa: نامحبوب

en: Unspam
fa: غیر هرزنامه

en: Unstick
fa: عدم چسبندگی

[ctx: Unstick a topic]
en: Normal
fa: معمولی

en: Unstick this topic
fa: آزاد کردن موضوع

en: Unsubscribe
fa: قطع اشتراک

en: Up next: step %s
fa: بعدی: مرحله %s

en: Update
fa: بروز رسانی

en: Update Forum
fa: بروز رسانی انجمن

en: Update Forums
fa: به‌روزرسانی انجمن‌ها

en: Update Profile
fa: بروز رسانی پروفایل

en: Update Tag
fa: بروز رسانی برچسب

en: Update User
fa: بروز رسانی کاربر

en: Upgrade BuddyPress Group Forum relationships
fa: تعمیر روابط انجمن گروهی بادی پرس

en: Upgrade Forums
fa: ارتقادادن انجمن‌ها

en: Upgrade user forum subscriptions
fa: ارتقا دادن مشترکان انجمن کاربر

en: Upgrade user topic favorites
fa: ارتقا دادن علاقه‌مندی‌های موضوع کاربر

en: Upgrade user topic subscriptions
fa: ارتقا دادن مشترکان موضوع کاربر

en: Upgrading BuddyPress group-forum relationships&hellip; %s
fa:  تعمیر روابط انجمن گروهی بادی پرس&hellip; %s

en: Upgrading user engagements&hellip; %s
fa: ارتقا تعاملات کاربر&hellip; %s

en: Upgrading user favorites&hellip; %s
fa: ارتقا دادن علاقه‌مندی‌های کاربر&hellip; %s

en: Upgrading user forum subscriptions&hellip; %s
fa: به‌روزرسانی اشتراک‌های کاربر انجمن&hellip; %s

en: Upgrading user topic subscriptions&hellip; %s
fa: به‌روزرسانی اشتراک‌های موضوع کاربر&hellip; %s

en: Uploaded to this forum
fa: بارگذاری شده به این انجمن

en: Uploaded to this reply
fa: آپلود شده در این پاسخ

en: Uploaded to this topic
fa: ارسال‌شده به این موضوع

en: Use Akismet
fa: استفاده از اکیسمت

en: Use an existing topic in this forum:
fa: استفاده از یک موضوع موجود در این انجمن :

en: Use as forum image
fa: استفاده به عنوان تصویر انجمن

en: Use as reply image
fa: استفاده به عنوان عکس پاسخ

en: Use as topic image
fa: استفاده به عنوان تصویر موضوع

en: Use default %s if unsure
fa: اگر مطمئن نیستید از %s به عنوان پیش‌فرض استفاده کنید

en: Use this if an import failed, or you just want to remove the relationship data.
fa: زمانی که درون‌ریزی ناموفق بود، یا می‌خواهید داده‌های ارتباطی را پاک کنید، از این استفاده کنید.

en: User | Users
fa[0]: کاربر

en: User Base
fa: ریشه کاربر

en: User Role
fa: نقش کاربری

en: User base
fa: پایه کاربر

en: User capabilities
fa: توانایی‌های کاربر

[ctx: User role]
en: Blocked
fa: مسدود شده

[ctx: User role]
en: Keymaster
fa: مدیرکل

[ctx: User role]
en: Moderator
fa: مدیر

[ctx: User role]
en: Participant
fa: مشارکت کننده

[ctx: User role]
en: Spectator
fa: تماشاگر

en: User to access the database
fa: کاربر برای دسترسی به پایگاه‌داده

en: User updated.
fa: کاربر بروز شد.

en: Username
fa: نام‌کاربری

en: Username or Email
fa: نام کاربری یا ایمیل

en: Users
fa: کاربران

en: Users &amp; Moderation
fa: کاربران و مدیریت

en: Version
fa: نگارش

en: View
fa: نمایش

en: View %s's profile
fa: نمایش پروفایل %s

en: View &#8220;%s&#8221;
fa: نمایش &#8220;%s&#8221;

en: View Forum
fa: نمایش انجمن

en: View Forums
fa: مشاهده انجمن‌ها

en: View Replies
fa: مشاهده پاسخ‌ها

en: View Reply
fa: نمایش پاسخ

en: View Topic
fa: نمایش موضوع

en: View Topic Tag
fa: مشاهده برچسب موضوع

en: View Topics
fa: مشاهده موضوعات

en: View base
fa: پایه نمایش

en: View forum
fa: نمایش انجمن

en: View topic
fa: مشاهده موضوع

en: View: %s
fa: مشاهده: %s

en: Viewing %1$s post | Viewing %1$s posts
fa[0]: مشاهده %1$s نوشته

en: Viewing %1$s reply | Viewing %1$s replies
fa[0]: مشاهده %1$s پاسخ

en: Viewing %1$s reply thread | Viewing %1$s reply threads
fa[0]: نمایش %1$s پاسخ رشته ها

en: Viewing %1$s result | Viewing %1$s results
fa[0]: مشاهده %1$s نتیجه

en: Viewing %1$s topic | Viewing %1$s topics
fa[0]: نمایش %1$s موضوع

en: Viewing %2$s post (of %4$s total) | Viewing %1$s posts - %2$s through %3$s (of %4$s total)
fa[0]: در حال نمایش %1$s نوشته (از کل %4$s)

en: Viewing %2$s replies (of %4$s total) | Viewing %1$s replies - %2$s through %3$s (of %4$s total)
fa[0]: در حال نمایش %1$s پاسخ ( از کل %4$s)

en: Viewing %2$s results (of %4$s total) | Viewing %1$s results - %2$s through %3$s (of %4$s total)
fa[0]: در حال نمایش %1$s نتیجه ( از کل %4$s )

en: Viewing topic %2$s (of %4$s total) | Viewing %1$s topics - %2$s through %3$s (of %4$s total)
fa[0]: نمایش موضوع %2$s (از %4$s کل)

en: Visibility:
fa: نمایانی:

en: Visit %s's website
fa: مشاهده وب سایت %s

en: Voices
fa: کاربران

en: Warning! Problem updating %1$s. Your server may not be able to connect to sites running on it. Error message: %2$s
fa: هشدار! مشکل بروزرسانی %1$s. سرور شما ممکن است قادر به اتصال به سایت های در حال اجرا بر روی آن نباشد. پیام خطا: %2$s

en: We use your email address to email you a secure password and verify your account.
fa: ما از رایانامه شما برای فرستادن یک گذرواژه امن و لینک تایید اکانت شما استفاده خواهیم کرد.

en: We&#8217;re all abuzz about the hive of new importers, AEF, Drupal, FluxBB, Kunena Forums for Joomla, MyBB, Phorum, PHPFox, PHPWind, PunBB, SMF, Xenforo and XMB. Existing importers are now sweeter than honey with improved importing stickies, topic tags, forum categories and the sting is now gone if you need to remove imported users.
fa: در حال حاضر از انبوهی از موارد نظیر AEF, Drupal, FluxBB, Kunena Forums for Joomla, MyBB, Phorum, PHPFox, PHPWind, PunBB, SMF, Xenforo and XMB. پشتیبانی می نماییم.
    قابلیتهای متنوعی برای وارد کردن اطلاعات انجمن ها موجود می باشد.

en: Website
fa: وب سایت

en: Website:
fa: وب سایت:

en: Website: %s
fa: وب سایت: %s

en: Welcome to bbPress
fa: به بی‌بی‌پرس خوش آمدید

en: Welcome to bbPress %s
fa: به بی‌بی‌پرس %s خوش آمدید

en: What&#8217;s New
fa: چه خبرا؟

en: When using Bulk Edit, you can change the metadata (categories, author, etc.) for all selected forums at once. To remove a forum from the grouping, just click the x next to its name in the Bulk Edit area that appears.
fa: زمانی که از ویرایش دسته جمعی استفاده می کنید ، شما می توانید اطلاعات انجمن (دسته بندی ها ، نویسنده و . . . ) را برای تمام انجمن های انتخاب شده یکجا تغییر دهید. برای زدودن یک انجمن از عملیات گروهی تنها بر روی X کنار نام انجمن در صفحه ویرایش دسته جمعی کلیک نمایید.

en: When using Bulk Edit, you can change the metadata (categories, author, etc.) for all selected replies at once. To remove a reply from the grouping, just click the x next to its name in the Bulk Edit area that appears.
fa: زمانی که از ویرایش دسته جمعی استفاده می نمایید ، شما می توانید اطلاعات پاسخ (دسته بندی ها،نویسنده و . . . ) تمام پاسخ ها انتخاب شده را یکجا تغییر دهید . برای حذف پاسخ از گروه ، تنها روی  x کنار پاسخ مورد نظر در صفحه ویرایش دسته جمعی کلیک نمایید تا غیر فعال شود.

en: When using Bulk Edit, you can change the metadata (categories, author, etc.) for all selected topics at once. To remove a topic from the grouping, just click the x next to its name in the Bulk Edit area that appears.
fa: زمانی که از ویرایش دسته جمعی استفاده می نمایید، شما می توانید اطلاعات متا ( دسته بندی ها، نویسنده و...) را برای تمام موضوع ها به صورت همزمان تغییر دهید. برای خارج کردن موضوع از گروه تنها روی x کنار موضوع در صفحه ویرایش دسته جمعی کلیک نمایید .

en: When you split a topic, you are slicing it in half starting with the reply you just selected. Choose to use that reply as a new topic with a new title, or merge those replies into an existing topic.
fa: وقتی شما یک موضوع را جداسازی می نمایید، شما آن موضوع را به دو قسمت تقسیم می کنید که از پاسخی که انتخاب شده است آغاز می شود. انتخاب کنید که آن پاسخ به صورت یک موضوع جدید با یک عنوان جدید استفاده شود ، یا با پاسخ های موضوع دیگر ادغام شود.

en: Yes. I want this group to have a forum.
fa: بله ، من می خواهم که این گروه دارای یک انجمن باشد.

en: You are already logged in.
fa: شما قبلا وارد شده اید.

en: You are now logged out.
fa: شما اکنون خارج شده اید.

en: You are using <span class="b">bbPress %s</span>.
fa: شما از <span class="b">  بی بی پرس  %s</span> پارسی استفاده می کنید.

en: You can also edit or move multiple forums to the trash at once. Select the forums you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk Actions menu and click Apply.
fa: همچنین شما می توانید تعدادی از انجمن ها را به صورت دسته جمعی به زباله دان منتقل کنید. انجمن هایی را که می خواهید با کلیک بر روی جعبه تیک آنها انتخاب کنید ، سپس عملیاتی را که می خواهید از منوی باز شو کارهای دسته جمعی انتخاب و بر روی دکمه اجرا کلیک نمایید.

en: You can also edit, spam, or move multiple replies to the trash at once. Select the replies you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk Actions menu and click Apply.
fa: می‌توانید چند نوشته را همزمان باهم ویرایش یا پاک کنید. با استفاده از جعبه‌تیک کنار عنوان نوشته‌ها، نوشته‌های موردنظر خود را انتخاب کنید، سپس عملیات مناسب را از فهرست عملیات‌های دسته‌جمعی برگزینید و بر روی «اجرا» کلیک کنید.

en: You can also edit, spam, or move multiple topics to the trash at once. Select the topics you want to act on using the checkboxes, then select the action you want to take from the Bulk Actions menu and click Apply.
fa: شما همچنین می توانید چند موضوع را همزمان ویرایش کرده یا حذف نمایید. موضوع‌هایی را که می خواهید با کلیک روی چک باکس ها انتخاب کنید، سپس عملیات مورد نظر را از منوی بازشو کارهای دسته جمعی انتخاب نموده رو دکمه اجرا کلیک نمایید.

en: You can choose to lock a post after a certain number of minutes. "Locking post editing" will prevent the author from editing some amount of time after saving a post.
fa: شما می توانید یک نوشته را برای زمان خاصی قفل نمایید. "قفل کردن ویرایش نوشته" که برای زمان خاصی از ویرایش نوشته ذخیره شده توسط نویسنده جلوگیری خواهد کرد.

en: You can customize the display of this screen&#8217;s contents in a number of ways:
fa: شما می توانید محتوای نمایش داده شده را به روش های متعددی سفارش سازی کنید :

en: You can either make this reply a new topic with a new title, or merge it into an existing topic.
fa: شما همچنین می توانید این پاسخ را به یک موضوع جدید با عنوان جدید تبدیل کنید، یا با موضوع های موجود ادغام نمایید.

en: You can filter the list of forums by forum status using the text links in the upper left to show All, Published, or Trashed forums. The default view is to show all forums.
fa: شما می توانید لیست انجمن ها را با توجه به وضعیت انجمن صافی نمایید ، از لینک بالا سمت چپ جهت نمایش همه موارد ، انتشار یافته ها ، و انجمن های موجود در زباله دادن استفاده کنید . در حالت پیش فرض تمام انجمن ها نمایش داده خواهد شد.

en: You can filter the list of replies by reply status using the text links in the upper left to show All, Published, Draft, Pending, Trashed, or Spam replies. The default view is to show all replies.
fa: شما می توانید با استفاده از لینک متنی در قسمت بالا سمت چپ  لیست پاسخ ها را با توجه به وضعیت پاسخ ها برای نمایش همه موارد، انتشار یافته‌ها، پیش‌نویس‌ها یا پاسخ‌های موجود در زباله‌دان صافی نمایید. در حالت پیش فرض تمامی پاسخ‌ها نمایش داده می‌شود.

en: You can filter the list of topics by topic status using the text links in the upper left to show All, Published, Draft, Pending, Trashed, Closed, or Spam  topics. The default view is to show all topics.
fa: شما می توانید فهرست موضوعات را براساس وضعیت موضوع را با استفاده از لینک های متنی در بالا سمت چپ برای نمایش همه، انتشاریافته، پیش نویس، در انتظار، حذف شده، بسته شدن، یا موارد مبهم هرزنامه را فیلتر کنید. نمایش پیش فرض برای نشان دادن همه موضوعات است.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many forums to list per screen using the Screen Options tab.
fa: با استفاده از تب تنظیمات صفحه ،  شما می توانید بر اساس نیاز خود و با توجه به این که تصمیم دارید در هر نمایش چه تعداد انجمن را لیست نمایید ستون ها را نمایش داده یا مخفی نمایید.

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many replies to list per screen using the Screen Options tab.
fa: با استفاده از گزینه های این تب شما می توانید بر اساس نیاز خود و اینکه تصمیم دارد چه تعداد پاسخ را در هر صفحه نمایش دهید، ستون ها را پنهان کنید / نمایش دهید .

en: You can hide/display columns based on your needs and decide how many topics to list per screen using the Screen Options tab.
fa: شما با استفاده از زبانه تنظیمات صفحه و براساس نیاز خود و اینکه می خواهید چه تعداد موضوع در هر برگه لیست شود، می توانید ستون ها را پنهان کرده یا نمایش دهید.

en: You can refine the list to show only forums from a specific month by using the dropdown menus above the forums list. Click the Filter button after making your selection. You also can refine the list by clicking on the forum creator in the forums list.
fa: شما می توانید با استفاده از منوی بازشو زیر انجمن ها  ، تنها انجمن های ماه خاصی را نمایش دهید. بعد از انتخاب موارد مورد نظر بر روی دکمه صافی کلیک نمایید. شما همچنین می توانید لیست را با توجه به سازنده انجمن بازسازی نمایید.

en: You can refine the list to show only replies in a specific forum or from a specific month by using the dropdown menus above the replies list. Click the Filter button after making your selection.
fa: شما می توانید این لیست را برای نمایش پاسخ‌های داده شده در یک انجمن خاص یا از یک ماه خاص با استفاده از منوهای کشویی بالای لیست پاسخ‌ها، اصلاح کنید. بعد از انتخاب بر دکمه فیلتر کلیک کنید.

en: You can refine the list to show only topics in a specific forum or from a specific month by using the dropdown menus above the topics list. Click the Filter button after making your selection.
fa: شما می توانید این فهرست را برای نمایش موضوعاتی در یک انجمن خاص یا از یک ماه خاص با استفاده از منوی کشویی بالای لیست موضوعات مشخص کنید. بعد از انتخاب خود دکمه Filter را کلیک کنید.

en: You can update all the forums on your network through this page. It works by calling the update script of each site automatically. Hit the link below to update.
fa: شما می توانید تمام انجمن های شبکه خود را از طریق این برگه ب روز نمایید. در این روش اسکریپت بروز رسانی هر تارنما به گونه خودکار فراخوانی خواهد شد. جهت بروز رسانی بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

en: You can update your forum through this page. Hit the link below to update.
fa: شما می توانید انجمن خود را از طریق این صفحه بروز نمایید. برای بروز رسانی بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

en: You can view replies in a simple title list or with an excerpt. Choose the view you prefer by clicking on the icons at the top of the list on the right.
fa: شما می توانید لیستی از عنوان پاسخ ها را مشاهده کنید یا لیستی از عنوان ها به همراه توضیح مختصر . نمایی را که ترجیج می دهید با کلیک بر روی آیکون ها در بالای لیست سمت راست انتخاب کنید.

en: You cannot create new forums.
fa: شما نمی توانید انجمن تازه ایجاد نمایید.

en: You cannot create new topics.
fa: شما نمی توانید موضوع تازه ایجاد کنید.

en: You cannot edit this reply.
fa: شما نمی‌توانید این پاسخ را ویرایش کنید.

en: You cannot edit this topic.
fa: شما نمی توانید این موضوع را ویرایش نمایید.

en: You cannot reply to this topic.
fa: شما نمی توانید به این موضوع پاسخ دهید.

en: You do not have permission to do that.
fa: شما اجازه ندارید تا آن را انجام دهید.

en: You do not have permission to do this.
fa: شما اجازه ندارید تا اینکار را انجام دهید.

en: You do not have permission to edit this reply.
fa: شما اجازه ندارید تا این پاسخ را ویرایش کنید.

en: You do not have permission to edit this topic.
fa: شما اجازه ندارید تا این موضوع را ویرایش کنید.

en: You do not have permission to view this forum.
fa: شما اجازه ندارید تا این انجمن را مشاهده کنید.

en: You have %1$d new reply to %2$s
fa: شما %1$d پاسخ جدید برای %2$s دارید

en: You have %1$d new reply to %2$s from %3$s
fa: شما دارای %1$d پاسخ تازه به %2$s از %3$s می‌باشید.

en: You have %d new replies
fa: شما %d پاسخ تازه دارید

en: You have super admin privileges.
fa: شما دسترسی ها فوق ادمین را دارا هستید.

en: You may use these %s tags and attributes:
fa: شما شاید از برچسب‌ها و ویژگی‌های %s استفاده کنید:

en: You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes:
fa: شما می توانید از این تگ ها و کدهای <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> استفاده نمایید:

en: You must be logged in to create new forums.
fa: شما برای ساخت انجمن جدید باید وارد سایت شوید.

en: You must be logged in to create new topics.
fa: برای ساخت موضوع های جدید باید وارد سایت شوید.

en: You must be logged in to reply to this topic.
fa: شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
fa: برای استفاده از تنظیمات جدید باید بر روی دکمه ذخیره تنظیمات در انتهای صفحه کلیک نمایید.

en: Your Favorites
fa: علاقمندی‌های شما

en: Your Profile
fa: پروفایل شما

en: Your Replies
fa: پاسخ‌های شما

en: Your Subscriptions
fa: مشترکان شما

en: Your Topics
fa: موضوعات شما

en: Your account has the ability to post unrestricted HTML content.
fa: اکانت شما قابلیت ارسال محتوای HTML به صورت نامحدود را داراست.

en: Your information:
fa: اطلاعات شما:

en: Your username must be unique, and cannot be changed later.
fa: نام کاربری شما باید منحصر به فرد باشد، و در آینده قابل تغییر نیست.

en: Your users can manage all of their subscriptions in one convenient location.
fa: کاربران شما میتوانند تمام مشارکت هایشان را در یک مکان مناسب مدیریت کنند.

en: [%s] New Email Address
fa: [%s] نشانی جدید ایمیل

[ctx: admin color scheme]
en: Evergreen
fa: سبز

[ctx: admin color scheme]
en: Mint
fa: نعنایی

en: bbPress
fa: بی‌بی‌پرس

en: bbPress Forums
fa: انجمن‌های بی‌بی‌پرس

en: bbPress Item Count
fa: شمارش مورد بی‌بی‌پرس

en: bbPress Replies
fa: پاسخ‌های بی‌بی‌پرس

en: bbPress Topics
fa: موضوع‌های بی‌بی‌پرس

en: bbPress User Activity
fa: فعالیت کاربر بی‌بی‌پرس

en: bbPress fully supports automatic translation updates.
fa: بی بی پرس به طور کامل از بروزرسانی خودکار برگردان (ترجمه) ها پشتیبانی می نماید.

en: bbPress is created by a worldwide swarm of busy, busy bees.
fa: بی بی پرس توسط جهانی از زنبورهای عسل پرتلاش ساخته می شود !

en: bbPress is fun to use, contains no artificial colors or preservatives, and is absolutely wonderful in every environment. Your community is going to love using it.
fa: بی‌بی‌پرس برای استفاده سرگرم کننده است، فاقد رنگ‌های مصنوعی و مواد نگهدارنده بوده و در هر محیطی کاملاً شگفت‌انگیز است. جامعه شما عاشق استفاده از آن است.

en: bbPress keeps track of relationships between forums, topics, replies, topic-tags, favorites, subscriptions, and users. Occasionally these relationships become out of sync, most often after an import or migration. Use the tools below to manually recalculate these relationships.
fa: بی بی پرس مسیر ارتباط بین انجمن‌ها، موضوع‌ها، پاسخ‌ها و برچسب موضوع‌ها و کاربران را حفظ خواهد کرد. در برخی موارد این روابط خارج از دسترس است، بیشتر در هنگام درون‌ریزی یا ادغام. از ابزار زیر جهت محاسبه مجدد این روابط استفاده نمایید.

en: bbPress provides the following tools to help you manage your forums:
fa: بی‌بی‌پرس ابزارهای زیر را برای کمک به شما در مدیریت انجمن‌های خود، ارائه می‌دهد:

en: bbPress roles: <a href="https://codex.bbpress.org/bbpress-user-roles-and-capabilities/" target="_blank">bbPress User Roles and Capabilities</a>
fa: نقش‌های بی‌بی‌پرس <a href="https://codex.bbpress.org/bbpress-user-roles-and-capabilities/" target="_blank">نقش‌ها و توانمندی‌های کاربران بی‌بی‌پرس</a>

en: create a new one
fa: ایجاد یک مورد جدید

[ctx: date at time]
en: %1$s at %2$s
fa: %1$s در %2$s

[ctx: group admin edit screen]
en: Discussion Forum
fa: انجمن بحث و گفتگو

en: group-forums
fa: انجمن‌های-گروهی

en: in forum
fa: در انجمن

en: in group forum
fa: در انجمن گروهی

en: in reply to:
fa: در پاسخ به:

en: in: %1$s
fa: در: %1$s

[ctx: noun]
en: Reply
fa: پاسخ

en: per page
fa: در هر برگه

[ctx: post]
en: Closed
fa: بسته شده

[ctx: post]
en: Closed <span class="count">(%s)</span> | Closed <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: بسته شده <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: Hidden
fa: پنهان

[ctx: post]
en: Hidden <span class="count">(%s)</span> | Hidden <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: <span class="count">(%s)</span> پنهان

[ctx: post]
en: Orphan
fa: بدون مادر

[ctx: post]
en: Orphan <span class="count">(%s)</span> | Orphans <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: <span class="count">(%s)</span> بلاتکلیف

[ctx: post]
en: Spam
fa: هرزنامه

[ctx: post]
en: Spam <span class="count">(%s)</span> | Spam <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: جفنگ <span class="count">(%s)</span>

en: right now
fa: همین الان

en: sometime
fa: بعضی اوقات

[ctx: verb]
en: Reply
fa: پاسخ

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
fa: %1$s در %2$s

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s %3$s
fa: %1$s در %2$s %3$s

[ctx: widgets]
en: by %1$s
fa: بدست %1$s

en: will serve all bbPress templates
fa: آیا همه پوسته ها بی بی پرس به کار برده شود
